Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy bedzie mozliwosc wynajmu dekodera bez uzytkowania z kanalow hd, lub majac tylko polsat hd??

Już od dawna można zdecydować się na dowolną ilość kanałów HD [0 - 5].

 

Witam.

 

Może sie orientujecie, czy 7400 HD będzie miał możliwość zgrania dowolnego pliku z dysku twardego na komputer poprzez złącze USB (tak jak ariva tt ferdka). Zastanawiam się nad wyborem tunera i mam właśnie zagłostkę.

 

Pozdrawiam.

Nie będzie to możliwe.

 

Na chwilę obecną 0 informacji o dodatkowych opłatach przy dzierżawie dekodera HD.

Na nowych ulotkach brakuje też E747.

 

E: 14:10

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... z_oplat.cp - nie ma mowy o opłatach za dzierżawę dekoder E7400, ale też w newsie o tym by nie napisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie mozliwosc wynajmu dekodera bez uzytkowania z kanalow hd, lub majac tylko polsat hd??

Już od dawna można zdecydować się na dowolną ilość kanałów HD [0 - 5].

 

 

Mam zamiar wybrać Polsat własnie ze względu na nowy dekoder PVR HD. Chce wziąć pakiet Relax Mix i wiem ze gratis bedzie polsat hd. Czy dostane ten dekoder bez kupna płatnych kanałów hd?? sorry ze cytuje moderatora, ale nie zrozumialem tej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest jak jest, wszystko się wykrystalizuje przed świętami.

I pewnie w przyszłości będzie go można kupić na własność, nie teraz to później.

Ale amatorzy kupna tunera PVR HD z HDD 320GB za 199 zł. raczej niech szybko oprzytomnieją aby nie dostali niepotrzebnie wstrząsu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego potwierdzonego i udokumentowanego źródła / dokumentu, które potwierdza tą opłatę.

Infolinia nie jest wiarygodnym źródłem informacji.

 

W zawiadomieniach widnieje tylko kwota 199zł. Jest napisane wyraźnie 199zł (nie mówię o ulotkach).

Co do zakupu na własność - tutaj też nie ma potwierdzenia czy będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dzwoniłem do CP i pytałem jaki koszt byłby E7400HD przy pakiecie Familijnym.

Otrzymałem odpowiedź:

-umowa na 29m-cy pakiet familijny(4m-ce gratis)

-koszt dzierżawy 199pln(coś ala kaucja bezzwrotna)

-dodatkowa opłata 15pln/m-c za dzierżawę tunera

całkowity koszt to coś koło 560pln + abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość segregowania kanałów według swojego uznania, tworzenia list ulubionych? Ponoć w Echostar DSB-7200 nie ma tej możliości, może jest w modelu z twardym dyskiem?

Na 100% nie ma takiej mozliwosci :/ i na 99% w najblizszym czasie nie bedzie :roll:

 

Z co ciekawszych informacji - potwierdzona została informacja o braku jakichkolwiek opłat przy dzierżawie dekodera z twardym dyskiem. Echostar 7400 HD - czyli 199zł i żadnych opłat dodatkowych. Źródło - PR + Dyrektor Regionu

łaski nie robia

dekoder na udostepnianie :!: powiniem byc dawany za darmo w dzisiejszych czasach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Echostarze 7400 HD będzie można wyszukiwać dowolne kanały i czy będzie obsługiwał przełącznik diseqc?
Raczej wszystkie aktualnie sprzedawane odbiorniki CP posiadają i jedną, i drugą możliwość. Wzorem pozostałych tunerów, ten najnowszy też będzie posiadał te możliwości. Oczywiście trzeba czekać na oficjalne informacje, ale raczej cofać w rozwoju się nie będą? Przynajmniej nie powinni - technologia cały czas idzie do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z co ciekawszych informacji - potwierdzona została informacja o braku jakichkolwiek opłat przy dzierżawie dekodera z twardym dyskiem. Echostar 7400 HD - czyli 199zł i żadnych opłat dodatkowych. Źródło - PR + Dyrektor Regionu :)

 

 

czegoś tu nie rozumiem....

wypowiedziałem umowę(pakiet Relax mix) i kilka dni temu(04.09 w piątek) zadzwonił ktoś z propozycją m.in. Echostar 7400 HD za 199PLN + 15PLN co m-c; umowa na 29m-cy; to dlaczego nadal proponowali z tym +15pln/m-c???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...