Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzeć w ofercie Cyfrowego Polsatu jest dostępny model Echostara SD z twardym dyskiem (jako jedyna platforma CP ma wersje SD z dyskiem), którego cena wynosi 499zł - logiczne więc wydaje się, że nowy model z 2x większym dyskiem i opcją HD będzie droższy - takie moje typy.

 

Chyba, że przy nowych promocjach cena jeszcze spadnie. Prognoza tych 100zł więcej wydaje się najbardziej prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Echostar DVR HD 7400 jest już dostępny od dzisiaj - info z call center CP :D

dostępny jest tylko na udostępnienie ( nie można zakupić na własność) za 199 zł.

:brawo: 4 miesiące nie płaci się abonamentu za wybrany pakiet :brawo:

Minusem jest to, że za udostępnienie trzeba płacić czynsz 15 zł co miesiąc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się zastanawiam nad tym czy wybrać dekoder o jedynie słusznych parametrach czy coś swojego.

Czekałem na decyzje na temat 7400 PVR ale widzę że nici z tego :? - koszt roczny to 379 zł do tego abonament, a ta promocja 4 m-ce za darmo pewnie dotyczy umów na 29 m-cy (tak jak poprzednio). Na 13 m-cy zapewne góra m-c.

Co do nagrywarek to taki bajer, nagrywarki mniej renomowanych firm są już w cenie około 500 zł z dyskiem 240Gb naj mniej i to tylko dla mnie, do tego archiwizacja na płycie DVD i pełna edycja nagrań - minus to 2 pudełka w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze chca az 15 zl za udostepnienie tunera z dyskiem.Coz...ja to mam pecha.Najbardziej interesujaca dla mnie platforma na rynku a nie potrafi wprowadzic dobrej oferty sprzetowej.Wciaz mysle o tunerze z dyskiem i chyba kupie w koncu cos na wlasnosc.Jak dla mnie to lepsze wyjscie niz angazowanie sie w inne wynalazki za zlotowke,takie jak N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj E7200, Samsung H370G - 149zł - udostępnienie :(

 

Zerknijcie na Echostara 747.

Teraz opcje:

1) 499zł - umowa 29mc

2) 199zł kaucja + 12 rat x 25zł = 499zł - umowa 29mc [sprzęt na własność]

 

E7400: [jeżeli to co napisali jest prawdą - ja nie mam żadnej informacji na ten temat]

1) własność ???????

2) dzierżawa - 199 + 12x15zł = 379zł - sprzęt do zwrotu, umowa xx mc ? - wariant 13mc jest jak najbardziej realny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej opłaty za Echostara DVR-7400 HD to pozwolę sobie zacytować część artykułu z media2.pl:

W ramach nowych promocji cyfrowy dekoder SD można kupić już za 79 zł. Platforma udostępnia także wszystkie modele dekoderów za jednorazową opłatą: cyfrowy dekoder SD za 79 zł, dekodera HD za 149 zł oraz w najbliższym czasie dekoder HD z twardym dyskiem za 199 zł.

Źródło: media2.pl

W artykule tym nie ma mowy o dodatkowych opłatach comiesięcznych w wysokości 15 zł.

 

Nawet jeśli ta opłata będzie to przypuszczam, że zostanie po pewnym czasie zlikwidowana zapewne jako wielka promocja na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...