Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E.... fotek pilota nie mam, bo ciężko cokolwiek jest wysępić od Polsatu, jedynie co mi się udało uzyskać to te zdjęcia.

A wg zapewnień ze strony PH dekodery w sprzedaży mają pojawić się w połowie lipca, bo już są na magazynie.

- Co do dekodera Echostar-hd7200 jest już wprowadzony w system SOS, cena aktywacji na wynajem 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar 7200 HD - cenowo tak samo jak w przypadku modelu 7100 HD lub Samsunga H370G.

 

Natomiast model 7400 HD - tutaj to będzie co zmieniać. Z racji wprowadzenia tego modelu zapewne model 747 potanieje.

Mój typ E747 - 349zł - własność, raty ---> 199zł - kaucja + 12x 12,5zł.

Co do 7400 HD mam 2 typy:

własność - 499zł - umowa 29mc

dzierżawa -> 249zł + minimum pakiet Familijny - umowa 13/29mc.

Ale to tylko moje typy :)

 

Co do DVB-T - to ma być całkiem oddzielny dekoderek podobno w tym roku.

 

 

A co do HD to nowy kanał(y) już wkrótce z National Geographic na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie dostępny 7400HD z PVR w sprzedaży ?

 

Nowe ulotki , nowa promocja ?

Ktoś może z APS-owców coś już wie , bo lipiec tuż tuż :D

 

Mam nadzieję , że CP w końcu zmądrzeje HD z PVR + jakiś pakiet na kanały HD i N-ka w grudniu pada na pysk bo najwiekszy przyrost chyba był wtedy , no chyba , że CP nie będzie czekać do późnej jesieni i przytrze teraz nosa Cyfrze

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na zawiadomienie. Ceny mogą być różne. Zapewne 199zł dzierżawa z dowolnym pakietem . Własność - tutaj znaczenie ma wybór pakietu - ceny na 100% będą najwyższe przy pakiecie Familijnym, a najniższe przy Super Film. Faktycznie, nie ma E7100 :P

Sama ulotka stwarza wrażenie takiej nie do końca przemyślanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do twina abonenci CP na tyle są sprytni, że sobie poradzą :wink: . Minusem chyba będzie to, że żaden z tych dekoderów nie będzie miał DVB-T,a tu już na jesień startuje DVB-T. Więc lada moment zacznie się marudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 4 miesiące temu wymieniłem SD na Echostara 7100 HD i nie żałuję, myślę żę E7200HD jest tym samym dekoderem tylko w innej obudowie może z drobnymi ulepszeniami. Co do EHD z dyskiem hmmm gdyby dodali DVB-T to przebilibyśmy konkurencję za jednym zamachem ale i tak git. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienię sobie mojego starego echostara DSB-606 na to nowe cudeńko Echostar DVR-7400 HD.

Ma dysk,hd, wyświetlacz alfanumeryczny i nawet fajnie wygląda. :brawo: Dobrze gdyby miał jeszcze DVB-T MPEG4, ale jak nie to i tak go kupię. Myślę że, trafi do sprzedaży już w lipcu i będzie miał dobrą cenę.

Brawa dla CP :brawo: za dekoder XXI wieku :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jakieś 4 miesiące temu wymieniłem SD na Echostara 7100 HD i nie żałuję, myślę żę E7200HD jest tym samym dekoderem tylko w innej obudowie może z drobnymi ulepszeniami.

Jeśli wprowadziliby ulepszenie znane z DSB-717, znane jako możliwość utworzenia 16 list kanałów, to biorę E7200HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...