Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu została poszerzona o kolejny dekoder do odbioru telewizji w wysokiej rozdzielczości EchoStar DSB-7200 HD. Jest on dostępny już od 99 zł w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu na terenie całej Polski. DSB-7200 HD jest najnowszym produktem wiodącego producenta odbiorników satelitarnych - firmy EchoStar, przygotowanym na zamówienie Cyfrowego Polsatu.

 

Dekoder EchoStar DSB-7200 HD można kupić na własność już za 199 zł lub korzystać z niego w opcji udostępnienia przez platformę, co wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 99 zł. Tuner jest dostępny z pakietem Familijnym, dowolnie uzupełnianym o pakiety dodatkowe: HBO, Relax Mix, Relax Mix + HBO, Super Film

 

We wrześniu br. oferta sprzętowa platformy zostanie wzbogacona o dekoder HD z twardym dyskiem o pojemności 320 GB – tuner EchoStar DVR-7400 HD. Umożliwi on nie tylko oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości, ale także pozwoli na nagrywanie programów i oglądanie ich w dowolnym czasie oraz pauzowanie telewizji oglądanej na żywo.

 

 

źródło: :arrow:https://satkurier.pl/news/48022/cyfrowy- ... ostar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie widzę, że tuner posiada tylko modulację QPSK, a jeżeli faktycznie tak jest, to jak ten sprzęt będzie odbierał EuroSport HD z transpondera Cyfry, który pracuje w DVB-S2, modulacji 8PSK? No prędzej czuję tu jakąś pomyłkę :woot: Tuner będzie mógł też sterować obrotnicami, ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyce :> W opisie jak zwykle wszystko hiper, a praktyka i tak swoje pokaże :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne słowa, dziś pamiętam jak wchodził do oferty Cyfry tuner Strong 6860. Wszyscy byli zachwyceni (łącznie ze mną), że pojawia się tak dobry sprzęt, który pozwala na taką swobodę dla użytkowników (listy, DiSEqC, i tak dalej), że abonenci będą mieli dostęp do dobrego sprzętu. Jednak tuż po pierwszych testach wyszło, że tuner jest taki "fajny" tylko na papierze... Co z tego, ze pozwala zrobić to czy tamto, jak w rzeczywistości jest to... wszyscy wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie narazie DSB-7200 HD to tylko odgrzewany kotlet. Zmiana obudowy na plus... i to dla mnie koniec rewelacji... nie wspominając tego pilota bo tu myslałem że będzie najmilsze zaskoczenie jak i w grafice ekranowej. A "Xenomorph" mówił że widział nowe cudne piloty do 717... a tu taki gniot :/ EPG w tym dekoderze ( przypomnijmy 7200 = 7100 ) woła o pomste do Boga. Jest tak denne że bardziej być nie może... Chyle czoła ku Samsungowi HD. Tam jest o niebo lepiej.......... Aż sie boje Nowego Echo DVR HD. Pilot zapewne od 747 czarny :lol2: ... i to samo badziewne oprogramowanie... A co jeszcze... największa zmora dekoderów z dyskiem... buczenie hehehe :lol2: Poczekamy zobaczymy. Dostałem info ze bedą w sprzedaży w połowie sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie co do pilotów do E717 - nowe piloty są do dekoderów zastępczych [pudełko jest inaczej oznaczone] - ale 3x lepsze niż te dodawane normalnie dla klientów. Ale kto wie może kiedyś :(

Wracając do E7200 - tutaj Twoje info jest błędne. Dekodery Echostar 7200 HD będą dostępne w momencie sprzedania wszystkich dekoderów Echostar 7100 HD (czyli kto pierwszy ten lepszy :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóż ten model 7200 nie różni się niczym od 7100 :)

Oprogramowanie w wersji 161P, czyli jak w starszym modelu.

Pilot cały czarny.

Faktura dekodera wskazuje, że kurz to standard.

 

Dziwi mnie jedynie pasek jakości sygnału - w innych modelach wynik oscylował w granicach 60-70, a tutaj 80+, natomiast mocy sygnału spadł do połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten dekoder (7400HD) będzie pozwalał na oglądanie jednego kanału a nagrywanie na dysk drugiego ?

I czy po tym jak skonczyła mi sie nowa umowa . Pocztą dostałem drugą i nie zmieniłęm dekodera w międzyczasie to będe mółg go kupić w dowolnym momencie i jesli tak to według jakiego cennik będą sie kierowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten dekoder (7400HD) będzie pozwalał na oglądanie jednego kanału a nagrywanie na dysk drugiego ?

 

Tak jest.

 

I czy po tym jak skonczyła mi sie nowa umowa . Pocztą dostałem drugą i nie zmieniłęm dekodera w międzyczasie to będe mółg go kupić w dowolnym momencie

 

Raczej nie (choć mogę się mylić), gdyż podpisałeś już nową umowę.

 

...i jesli tak to według jakiego cennik będą sie kierowac ?

 

Cena tego dekodera jeszcze nie jest znana, gdyż nie ma go jeszcze w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

 

Familijny - 599zł

Familijny + HBO - 549zł

Familijny + Relax Mix - 549zł

Familijny + Relax Mix + HBO - 529zł

Familijny + Super Film - 499zł

Dzierżawa w każdym z w.w pakietów to 199zł. [pewniak - jest zresztą na ulotce]

 

LUB przy obniżce cen modelu Echostar 747 wszystkie kwoty mogą być o 100zł niższe (poza dzierżawą).

 

"I czy po tym jak skonczyła mi sie nowa umowa . Pocztą dostałem drugą i nie zmieniłęm dekodera w międzyczasie to będe mółg go kupić w dowolnym momencie" - podmiana na dekoder HD jest możliwa, ale w chwili obecnej nie uwzględnia modelu z twardym dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...