Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – zapowiedzi


Speedy179
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są dwa modele technologiczne - oferta satelitarna oraz kablowa, czyli IPTV. W satelitarnej jest tylko nc+, bo Orange zrzekło się przecież swojej platformy parę lat temu. A IPTV również jest nc+, a od paru dni także nowa własna oferta. Czego tu nie rozumieć? :) Jeżeli na stronie Orange jest słabo to rozinformowane, to już ich wina jedynie :) Ale jak widzę teraz, to nie ma takiego miszmaszu. Głupie jest trochę to, że nie ma podanych cen przy pakietach. Trzeba je dodatkowo pobierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Orange chce docelowo zrezygnować z oferty satelitarnej. Nie po to pakuje się miliardy w infrastrukturę FTTH, żeby dzielić się z NC+. A póki co, jest bałagan. Tylko telefon stacjonarny warto u nich mieć. Ale od tej technologii ludzie regularnie odchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Z innego wątku na tym forum (Pytania dot. Platformy TP/Orange) można dowiedzieć się, że z dniem 1.01.2018 w miejsce Universal Channel HD zostanie dołączony Eleven Extra. Najprawdopodobniej także kanał AMC HD będzie przesunięty do pakietu Optymalnego.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/165330/orange-z-tresciami-4k-od-eleven-sports.html

 

24 listopada br. w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli Orange Polska, Eleven Sports i Netfliksa. Czy już wkrótce Orange wystartuje z ofertą 4K? Czy Eleven Sports uruchomi własny kanał 4K? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać już w najbliższy piątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przewidywania ? Może dostęp do Netflix z poziomu dekodera Samsung, ew. treści 4k z Netflixa w ramach VOD Orange ? Najbardziej w tym zestawieniu ciekawi Eleven, czyżby wreszcie piłka nożna w 4k ?

 

Oferta dla wszystkich czy tylko świąteczna ? Jest kilka pytań, nie mogę doczekać się odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/165477/nowa-oferta-orange-tv-eleven-sports-1-i-netflix-w-4k.html

 

Faktycznie szału nie ma a myślałem że Orange przebije NC+ jakimiś nowymi kanałami w 4k

 

 

Jest promocja z tv samsung uhd smart tv 55 ue55mu6102 tylko jaki to sens jak on kosztuje pomiędzy 2699 a 2899 zależy od sklepu a ( w orange rata 109zł na 48 rata) i do tego 50hz co do sportu jest za mało minimum 100hz

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/samsung-55mu6102-test.html tu jest dobry test

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy naprawdę Eleven w 4K to mało ? Serio ? 

 

Mam wrażenie, że specyfika rynku usług telekomunikacyjnych w PL jest taka, że co by nie zrobili operatorzy, to i tak jest hejt. Kanał dodany za darmo dotychczasowym abonentom, w naprawdę niewygórowanej cenie (jeśli się nie mylę to w promocji za 99/129 pln ze światłowodem 100 mb/s i jeszcze w chwili obecnej Samsungiem J3, który na allegro chodzi po 500 zł ?). 

Ja jestem zachwycony.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie doczytałem ten tv SAMSUNG UHD jest chyba w zestawie z SAMSUNG S8 za 108zł na 48 rat dobrze zrozumiałem ???

 

Uzupełnieniem nowej oferty treści w jakości 4K jest oferta świąteczna Orange Love, w której można kupić pakiety urządzeń za 0 zł na start i w 48 korzystnych ratach. Wśród nich także telewizor umożliwiający oglądanie telewizji w najwyższej jakości obrazu: 55” Samsung UHD (4K) Smart TV MU6102. Można go kupić w zestawie ze smartfonem Samsung Galaxy S8 (0 zł na start, miesięczna rata 109 zł) lub z mniejszym telewizorem 32” Samsung Full HD Smart TV M5602 ( za 0 zł na start i ratą 83 zł miesięcznie).

 

Ps:

Już wiem można taką opcję sobie dobrać dodatkowo np: 99zł + 109zł na 48 rat +aktywacja 52zł  mam na myśli na nowych

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok w kierunku poprawy wizerunku oparatora udany.

Rozwój oferty zgodnie z zapowiedziami jest kontynuowany.Możliwości są.

Podmiana kanałów z SD na HD + parę nowości i oferta/ jakość będzie na najwyższym poziomie.Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...