Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – zapowiedzi


Speedy179
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czegos tam na stronie nie moge pojąc, wybiera sie pakiety, pakiety orange i dodatkowo można dobrać sobie pakiety nc+, i wychodzi z tego tak, że za dużą część kanałów płacić trzeba podwójnie :)

Ps. Od kiedy w Orange kanał Duck tv i E HD ?

Edytowane przez moqu'ai
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tam na stronie nie moge pojąc, wybiera sie pakiety, pakiety orange i dodatkowo można dobrać sobie pakiety nc+, i wychodzi z tego tak, że za dużą część kanałów płacić trzeba podwójnie :)

Ps. Od kiedy w Orange kanał Duck tv i E HD ?

 

Orange TV Pakiety - kanały udostępniane sa kablem (IPTV) - dostępne dla łączy min. 20 Mb/s ( i tu są Duck TV i E! HD) - usługa jest reaktywowana (kiedyś już były pakiety stworzone przez Operatora) zdaje się że od dzisiaj

Pakiety nc+ - dostępne satelitarne; dla wszystkich

 

W Orange TV np. wógole nie ma kanałów własnych Polsatu z wyjątkiem kanałów must carry Polsat i TV4

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to tylko jakiś przejściowy okres (umowa długoterminowa z nc+) i ostatecznie Orange opuści ten tonący okręt nc+ także w technologii satelitarnej. Może już tam iskrzy i dlatego nc+ nie chce respektować Eleven w swoich pakietach.

 

Pakiet optymalny naprawdę fajnie zrobiony, a kosztuje tylko 10zł więcej niż podstawowy.

Najlepsze kanały z pakietu Extra, za który nc+ życzy sobie 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange TV Pakiety - kanały udostępniane sa kablem (IPTV) - dostępne dla łączy min. 20 Mb/s ( i tu są Duck TV i E! HD) - usługa jest reaktywowana (kiedyś już były pakiety stworzone przez Operatora) zdaje się że od dzisiaj

Pakiety nc+ - dostępne satelitarne; dla wszystkich

 

W Orange TV np. wógole nie ma kanałów własnych Polsatu z wyjątkiem kanałów must carry Polsat i TV4

To rozdzielili pakiety nc+ od IPTV ? Bo ja takie posiadałem, pakiet podstawowy Orange + Komfort+ w techn. IPTV

Ps. Tylko na stronie jest opcja doboru pakietów nc+ do pakietów telewizji Orange, i tam wychodzi na to, że dużo kanałów może się dublować nie tylko w pakiecie, ale też dodatkowo w kasie

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaniepokojony tym co się stało z kanałami Polsat'u jak i również TV 6 są pominięte, dla mnie to decyzja bezsensowna, wychodzi na to, że nie dogadali się z Polsatem w kwestii kanałów własnych. Polsat HD jest niedostępny w nowej ofercie Orange, a Polsat 2 HD, tv 6, Polsat News HD, Polsat News 2, Polsat Film HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD dostępne tylko dla abonentów pakietów nc+, czyli gdyby nie oferta od nc+ to Polsat'y zostałyby usunięte z listy. Szczególnie ubolewam nad Polsat HD, Polsat News HD i Polsat Film HD gdyż bardzo często oglądam te kanały. Co do kanałów Eleven to jest "nieporozumienie" kanały powinny być dostępne wszystkim do 17 marca, aby abonent mógł podjąć decyzję czy warto "wykupić" dostęp do kanałów Eleven, czy dać sobie spokój i omijać te kanały szerokim łukiem, kota w worku nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozdzielili pakiety nc+ od IPTV ? Bo ja takie posiadałem, pakiet podstawowy Orange + Komfort+ w techn. IPTV

Ps. Tylko na stronie jest opcja doboru pakietów nc+ do pakietów telewizji Orange, i tam wychodzi na to, że dużo kanałów może się dublować nie tylko w pakiecie, ale też dodatkowo w kasie

 

 

Nie czytałeś posta na który odpowiedziałeś - ORANGE TV jest jako nowa oferta po IPTV (oferta dla nowych klientów, ew. przedłużających umowę w ttej technologii), a pakiety nc+ sa po satelicie - to są 2 niezależne źródła: kabel i satelita

 

Pakiety nc+ pewnie zostały choćby ze względu na Polsaty, których nie ma po IPTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś posta na który odpowiedziałeś - ORANGE TV jest jako nowa oferta po IPTV (oferta dla nowych klientów, ew. przedłużających umowę w ttej technologii), a pakiety nc+ sa po satelicie - to są 2 niezależne źródła: kabel i satelita

 

Pakiety nc+ pewnie zostały choćby ze względu na Polsaty, których nie ma po IPTV

Nie zagłębiałem się na stronce czy jestem na ofercie IPTV czy SAT, ale dziwne to dla mnie z tym pakietowaniem. Wcześniej była podstawa od Orange a do tego pakiety nc+, a teraz to nie wiadomo co z czym i jak to tłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...