Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ktoś pisał na forum, że na lidze ukraińskiej "można zawiesić oko", a druga osoba na to, że to chyba ironia. Może wypadałoby się wypowiadać na temat poziomu ligi po zapoznaniu z nią, a nie mówić od razu .badziew . Taki gracz jak choćby Douglas Costa nie trafiłby do słabej ligi ( a gra obecnie na Ukrainie). Szachar i Dynamo to klasowe zespoły, a reszta też nie jest zła. Podobnie jak w Rosji, jest co oglądać. Nie są to najlepsze ligi na świecie, ale jednak są naprawdę niezłe. Szkoda tylko, że liczba transmisji live jest coraz mniejsza w Futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem ligi ukrainskiej jest to, ze sa tylko klasowe kluby, w ktorych graja pilkarze na europejskim poziomie.Po za tym nie ma kogo ogladac.A jak juz ogladac to przeciez tylko najlepszych :D To samo szkocka, ale tej sie pewnie pozbeda po tym sezonie jak odejdzie Boruc, bo nie bedzie kogo pokazywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal6005 Widzisz a cześć z wypowiadających ma CP i ma dostęp do wybranych meczy Ligi Mistrzów, Całej Ligi Europejskiej i Ligi Ukraińskiej i jeszcze pewnie wielu innych ciekawych sportowych wydarzeń.

Ja też oprócz n i C+ mam CP

 

 

Ktoś pisał na forum, że na lidze ukraińskiej "można zawiesić oko", a druga osoba na to, że to chyba ironia. Może wypadałoby się wypowiadać na temat poziomu ligi po zapoznaniu z nią, a nie mówić od razu .badziew . Taki gracz jak choćby Douglas Costa nie trafiłby do słabej ligi ( a gra obecnie na Ukrainie). Szachar i Dynamo to klasowe zespoły, a reszta też nie jest zła. Podobnie jak w Rosji, jest co oglądać. Nie są to najlepsze ligi na świecie, ale jednak są naprawdę niezłe. Szkoda tylko, że liczba transmisji live jest coraz mniejsza w Futbolu.

 

Myślisz że dlaczego coraz mniejsza ilość transmisji z tych lig, chyba nie przez zbyt dużą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat Futbol nie powinien więcej przedłużać kontraktu na ligę szkocką. Poziom tej ligi słabnie. W ciągu dwóch ostatnich sezonów liga szkocka spadła o 6 pozycji w Krajowym Rankingu UEFA i obecnie jest 16 ligą Europy. W tym sezonie Szkoci zdobyli zaledwie 2,5 punkta do tego rankingu (dla przykładu polska liga zdobyła 2,125 punkta) Nie dziwi to, gdy spojrzy się na wyniki szkockich zespołów w europejskich pucharach w tym sezonie:

-Rangersi zajęli ostatnie miejsce w swojej grupie LM z zaledwie 2 punktami na koncie

-Celtic przegrał w 4 rundzie kwalifikacji LM i zagrał w fazie grupowej LE, nie zdołał awansować z grupy, zajął 3 miejsce z 6 punktami

-Motherwell FC w 1 rundzie kwalifikacji LE przegrał u siebie z Walijskim(46 liga Europy)! Llanelli FC 0:1, ale pokonał ich na wyjeździe i awansował dalej, w 2 rundzie kw. rozbili w dwumeczu albański Flamurtari Vlore 9:1, i ulegli w 3 rundzie kw. Steaule Bukaresz 1:6 w dwumeczu

-Falkirk FC został wyeliminowany w 2 rundzie kw. LE przez FC Vaduz z Liechtensteinu(41 liga Europy)!

-Aberdeen FC uległ w 3 rundzie kw. LE czeskiej Sigmie Ołomuniec aż 1:8 w dwumeczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie włoska liga jest jedna z najmocniejszych lig w Europie,a czy zawita do Polsatu? Cieżko odpowiedzieć na to pytanie,zobaczymy czas pokażę. Jeśli by zawitała to programy sportowe polsatu miałyby duży plus,i jakaś mocniejsza liga by im się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi obydwie ligi są obojętne. Szkockiej nie lubie, jakoś ledwo co obejrzałem pół derbów Glasgow. Włoska też mnie niezbyt ciekawi, ale pewnie wiele osób by ją chętnie oglądało. Za to pozostałe 3 ligi są dla mnie interesujące. No cóż, ale musieliby mieć z 10 czołowych lig, a i tak wszyscy nie byli by zadowoleni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Copa Libertadores jakby kupili. Myślę że nie są aż tak bardzo drogie. A MŚ coraz biliżej i ewentualne sukcesy drużyn z tamtego regionu na pewno podniosły by zainteresowanie tymi rozgrywkami.

Tym bardziej że nie kolidują z innym ligami i rozgrywkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Polsacie Futbol trafiłem na jedno z wielu pasm BarcaTV. Był akurat wywiad z Leo Messim. Tłumaczył go Leszek Orłowski albo Piotr Laboga. Nie jestem pewien po głosie, który jest który, ale na pewno jeden z nich, ponieważ obaj mnie wkurzają swoją nienawiścią do Realu w trakcie meczów z C+. W każdy bądź razie mam pytanie - czy z któryś z nich współpracował kiedyś z Polsatem? Czy może z jakiegoś innego powodu tłumaczyli materiał dla Polsatu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Copa Libertadores jakby kupili. Myślę że nie są aż tak bardzo drogie. A MŚ coraz biliżej i ewentualne sukcesy drużyn z tamtego regionu na pewno podniosły by zainteresowanie tymi rozgrywkami.

Tym bardziej że nie kolidują z innym ligami i rozgrywkami.

Nie koliduja, bo sa rozgrywane w nocy.Niewielu by to ogladalo, chyba ze powtorki o normalnych porach :wink:

 

A moim zdaniem najchetniej ogladana liga, poza tymi czolowymi posiadanymi przez C+ bylaby grecka(i powtarzam to po raz ktorys).Bo jezeli juz cos przyciaga przez TV to albo dobry poziom albo wystepy Polakow, a tych jest tam az 10.

 

A ja jeszcze mam nadzieje, ze za 1,5 roku powalcza o Ekstraklase na powaznie, a nie tylko tak dla picu, ze niby brali udzial w przetargu.Dla mnie moga nawet olac Premier League, Primera Division, Ligue1 i Serie A, byleby postarali sie o polska lige i jakims cudem ja wyrwali od C+.Bo ogladanie meczow przez neta w kiepskiej jakosci męczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ekstralkase w polsacie bym nie liczyl oni ida na latwizne a canal+ na pewno nie odda im ligi polskiej bo to sztandarowy produkt tej stacji. Wlodarze polsatu mysla ze kupili lige rosyjska albo ukrainska i zlapali byka za rogi. Puszczaja te mecze w polsat futbol za ktory jeszcze kaza sobie dodatkowo placic i smieja sie ze swoich klientow. Po co maja wydawac kase na dobre ligi lub rodzima pilke nozna jak maja trzy miliony abonentow ktorzy i tak zaplaca abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie abonenci Polsatu będą musieli pożegnać sie z meczami ligi włoskiej gdyż rozpoczyna sie nowy przetarg i Canal Plus zamierza wykupic pełny pakiet ligi włoskiej bez rozdziału tak jak jest teraz. Po to własnie za 2 tygodnie rusza dodatkowy kanał sportowy Canal Plus Sport 3 aby więcej meczy sie zmieściło.

Polsat powinien sie postarać o ligę turecka bo to mocna liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Polsat powinien zainteresować się ligą turecką i jakąś skandynawską (np. Superligaen - duńską). Takie mecze jak chociażby FC Kopenhaga - Broendby albo Odense - FC Kopenhaga na pewno przyciągnęłyby amatorów piłki nożnej. Przecież wystarczyłby jeden, dwa mecze w tygodniu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że abonentom CP jest to obojętne, czy będzie włoska czy turecka na kanale PF. Ludzie biorą CP tylko z jednego powodu, bo jest Polsat. Dlatego CP ma tylu abonentów i Solorz o tym wie i nigdy nie kupi dobrej ligi bo i po co. Wszystko się zmieni gdy Polsat będzie musiał udostępnić swój kanał,według nowej ustawy pozostałym platformom cyfrowym.I w tedy liczba abonentów zacznie gwałtownie spadnie i wyrównają się szanse dla wszystkich platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Anglia 77,713

2. Hiszpania 76,043

3. Włochy 61,910

4. Niemcy 60,207

5. Francja 51,573

6. Rosja 43,125

7. Ukraina 39,550

8. Rumunia 39,431

9. Portugalia 36,962

10. Holandia 36,546

11. Turcja 34,450

12. Grecja 29,899

13. Szwajcaria 28,375

14. Dania 27,350

15. Belgia 26,500

 

16. Szkocja 25,791 LM – tylko 1 miejsce w eliminacjach :lol2:

 

Nic lepiej nie odda siły poszczególnych lig. To pozwoli porównać ligi krajowe, ewentualnie puchary. Oczywiście w Polsacie Futbol są również mecze z 2 najsilniejszych stref el. MŚ – Europy i Ameryki Płd oraz el. Euro i spotkania towarzyskie.

Co do zakupów – ranking wskazuje rumuńską, natomiast biało-czerwoni grecką. Fajna liga, jest tylko jeden poważny problem. Dosłownie ch**owa jakość. Transmisje wyglądają jak z lat 80. Tego szajsu ze Szkocji się pozbyć, nie ważne, czy grubas tam gra.

A co do pozaeuropejskich – brazylijską można spokojnie „umieścić” na pozycjach 5-6. Argentyńską trochę dalej, ale pewnie w czołowej 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien zainteresować się ligą turecką i jakąś skandynawską (np. Superligaen - duńską). Takie mecze jak chociażby FC Kopenhaga - Broendby albo Odense - FC Kopenhaga na pewno przyciągnęłyby amatorów piłki nożnej. Przecież wystarczyłby jeden, dwa mecze w tygodniu ;]

Zgadzam się turecka mocna i ciekawa ale czy duńska ?

Kilka lig skandynawskich w sezonie gra mecze w środku tygodnia a ta chyba tylko w soboty i niedzielę należy unikać zbyt dużej koncentracji praw TV do meczów z lig które grają o jednej godzinie lub nakładają się na siebie godzinowo.

Powinna to być najlepiej liga która gra np. w poniedziałki lub wtorki lub środy czyli Norwegia lub Szwecja i wypełni dziurę w transmisjach live w te dni . Powinni nabyć prawa do Meksykańskiej której mecze są póżnym wieczorem w soboty i niedzielę a tym czasie Polsat nie ma nic do zaoferowania poza powtórkami.

Poza tym zgadzam się z innymi osobami Polsat musi nabyć ligę napędową czyli Anglia,Niemcy,Francja,Hiszpania lub Włochy i tylko taką zyska uznanie w oczach kibiców bo wyżej wymienione propozycje to ligi średnie i wypełniają tylko dziury programowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poziom piłki nożnej w kanałach Polsatu (m.in. Polsat Futbol) to jest on słabszy od kanałów C+...

Polsat powinien się postarać i coś zgarnąć, bo tam praktycznie nie ma co z dobrego footballu pooglądać. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chyba czas najwyższy rozstać się z ligą szkocką. A Polsat mógłby postarać się o takie ligi jak turecka, grecka, Copa Libertadores mimo wszystko też wydaje się dobrym pomysłem. Ktoś zaproponował ligę meksykańską czy też jakąś skandynawską ligę, jak dla mnie to dobry pomysł. No i oczywiście włoska Serie A ale to wydaje się niestety mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...