Skocz do zawartości

Blanka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dzisiaj zaczyna się tydzień eurowizyjny chciałbym zapytać się was co myślicie o tegorocznej reprezentantce Polski i hejcie jaki przeszła a który to potrafiła obrócić na swoją korzyść? Moim zdaniem najlepszą cechą Blanki jest otwartość i dystans do siebie co pokazała między innymi jej suknia z Ceremonii Otwarcia Eurowizji. Na sukni tej (w kolorze zielonym) miała bowiem wielki napis Bejba który to poniekąd stał się jej ksywką i znakiem rozpoznawczym :)

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłuchaniu konkurencyjnych utworów oceniam,że jej szanse są znikome,wręcz zerowe.Nie ja jednak jestem w jury,które swoje kontrowersyjne wyniki nie raz nam pokazało.Cieszy mnie,że sporo jest bardzo dobrych utworów i walka będzie do końca.Z chęcią będę oglądać ich rywalizację ,a za Blankę trzymał kciuku,aby jak najwyżej się uplasowała 👍.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2023 o 15:00, opensource napisał(a):

Przestajesz? Niektórzy mają problem żeby zacząć oglądać ten ustawiony cyrk.

Eurowizja sama w sobie nie jest zła aczkolwiek wymaga zrozumienia jej realiów. 

W dniu 9.05.2023 o 09:49, djclassic napisał(a):

Ja powiem krótko. Jeśli wejdzie do pierwszej trójki, a nie daj Boże wygra, to wielu latach przestaje oglądać Eurowizję.

No i wykrakałeś bo Blanka w drugim półfinale była w pierwszej trójce a konkretniej mówiąc trzecia jak 9 lat wcześniej Donatan i Cleo choć ci zostali zjechani przez jury przez co finalnie weszli do finału z ósmego miejsca. Owe 8 miejsce Blanka uzyskała w finale licząc sam televoting gdyż jurorzy ją zaniżyli przez co skończyła finalnie na 19 miejscu

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Poland napisał(a):

No i wykrakałeś bo Blanka w drugim półfinale była w pierwszej trójce a konkretniej mówiąc trzecia jak 9 lat wcześniej Donatan i Cleo choć ci zostali zjechani przez jury przez co finalnie weszli do finału z ósmego miejsca. Owe 8 miejsce Blanka uzyskała w finale licząc sam televoting gdyż jurorzy ją zaniżyli przez co skończyła finalnie na 19 miejscu

Dla mnie liczy się efekt końcowy. Miejsce 19 to i tak wysoko na to beztalencie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...