Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Artur:

A czy ja muwie ze mi sie nie podoba CP? Jesli nie czaisz to chodzi mi o to ze napewno potem beda znowu przeprowadzac jakies kanaly z C+ do CP i wtedy jesli kazdy kanal bedzie kosztowac to wyjdzie cenowo tego ogromnie wiele ... (Chyba ze wtedy bedzie jeszcze oddzielny pakiet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poprzesylaja jakies listy z oferta do wykupienia do swojego pakietu HBO. Niedawno weszły 4 kanaly tematyczne BBC ale je to odrazu puscili od 2 grudnia ale one wliczaja sie przeciez w pakiet familijny poniewaz wlaczylem sobie kanal Dla Abonametow to tam mowia o roznych takich tam rzeczach. Za BBC nie placilem ale dalej chodza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Michal24:

Oby tak bylo ... No ale narazie tylko oni wiedza jak to bedzie. My tylko dzielimy sie informacjami jakie przychodza nam do glowy lub jakie sa dla nas znane. Przeglodajac gazete TV widze ze kanal HBO proponuje filmy ktore jeszcze dosyc niedawno byly w kinach np. Kod Da Vinci lub Na psa urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem i czekam na te kilka dni za darmo. Dlaczego oni tego nie odkodują? Co to za różnica? Przecież ludzie, którzy chcą wykupić to i tak to zrobią w swoim czasie. Dla tych co nie chcą wykupić będzie to możliwość do zmiany decyzji lub po prostu kilkudniowej frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie ma sensu. Na oficjalnej stronie jest napisane

Od 1 stycznia 2008 r. będą one dostępne dla abonentów Cyfrowego Polsatu w ramach pakietu HBO, który będzie można dokupić do bazowego pakietu Familijnego za 25 zł albo do pakietu Relax Mix za 20 zł.

Gdy ktoś już ma wolne środki, to powinni mu aktywować. A tu będą wysyłać dopiero umowy. Jaki sens ma wysyłanie umów na dodatkowy pakiet, skoro jak sama nazwa wskazuje jest "dodatkowy". Przecież osoby posiadające sam pakiet familijny nie potrzebują dodatkowej umowy na pakiety Film czy Sport, tylko płacą kiedy chcą.

Panowie i Panie (jeśli jakieś tu są) proponuje złożyć skargę UOKiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne srodki i juzoplacony hbo a niemam jego i do podpisania umowy nie bede mial czyli do lutego mowilem na infolinii ze tylko dla siebie wlaczyli hbo niestety konsultantka jaka JEST TAM kazdy slyszy mimo oplaty niema bo umowa a ja jej mowie to wlaczcie mni playboy tv a ona ze niemam umowy co za CP.EH podpisze ta umowe i od lutego hbo a urosna mi srodki wolne do 40 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dop po podpisaniu umowy na 12 miesiecy na HBO i oplaceniu abonentu HBO bedzie u nas na dekoderach . Informacja z infolinii CP. Wtej chwili maja ja tylko technicy i szefostwo CP. Czyli najwczesniej luty 2008. Nie ma promocji na HBO.

 

A gdzie była podana ta informacja?? Ja takiej nie widziałem. Informowali że HBO będzie od 1 stycznia. Skoro nie ma HBO to znaczy że OSZUKALI ABONENTÓW co jest złamaniem prawa. A konkretnie Ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (Dz U 2007, nr 171, poz. 1206). Więc ja se spokojnie pisze skargę na CP do UOKiK, albo jutro zadzwonię do nich na numer 0800 800 008. Dzisiaj nie mam takiej możliwości aby dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrln chodzi o tutaj o to aby CP dostał kare finansową bo jeśli złamali tę ustawę to dostaną wysoką karę finansową może to ich nauczy rozumu i szacunku do abonenta. Bo jeśli będą tak rozsyłać te umowy jak swojs osławioną gazetkę to umowę dostane w marcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja także zadzwonilem na infolinie mówią cos o listach że dostane przeczytam i zdecyduje. A w internecie pełno wypowiedzi ludzi polsatu że od dzis HBO mamy.Ciekawe swoja droga czy N także takie prezenty robi swym abonenta pod choinke? I na nowy rok. Ja nie narzekalem na polsat do tej pory bo to dobra platworma ale to co dzis zrobili to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to trochę zdenerwowało bo w CP nic (wszystkie HBO kodują), a w N 3 miesiące za darmo http://n.pl/promocja_hbo_w_prezencie

 

No to ekstra, w n daja 3 miesiace za darmo DLA OBECNYCH ABONENTOW ( jezeli posiadaja 3 pakiety - a to wcale nie tak duzo, bo tylko jeden ponad minimum), a CP nawet na informacje rzeczowe nie stac? To jest szczyt wszystkiego.

 

:lol::lol: i się wkopać na kolejne 12 miesięcy do N, bo zamówienie tej promocji jes jednoznacze z przedłużeniem umowy z N po zakończeniu obecnej umowy o 12 miesięcy. dodatkowo po promocji musi się płącić za HBO :lol:

 

to tak tylko pisze dla abo CP aby się nie martwili, bo eNkowcy się wkopią z ta promocja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...