Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Teraz mogę z czystym sumieniem napisać, że Cyfrowy Polsat jest największą i najlepszą Platformą Cyfrową w Polsce. Tak było, jest i tak już zostanie. Myślę, że to dopiero początek prawdziwego rozwoju Słonecznej Platformy.

Gratulacje!!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fakt jest tam potwierdzenie o HBO że ma być.Jest jeszcze coś o TVP Sport i Comedy Central.Nie lubie przyznawać wam racji ale mcie ją na sto procent. HBO jest w CP. Więc cieszmy się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBo do Familijnego za 25zł a do Relax Mix za 20zł... Cena nawet przystępne... N na pewno będzie mieć ceny podobne...

 

Wszystkie trzy kanały HBO znajdą się też w nowym, najbogatszym dodatkowym pakiecie platformy - Super Film. Posiadając ten pakiet widz będzie miał dostęp do 14 kanałów filmowych o światowych markach.

 

Czyli zapowiada się jakby Relax Mix Premium...

Ciekawe czy dołączą coś jeszcze... Z początku myślałem że jeszcze coś dadzą bo mi wyszło że jest 12 filmowych kanałów ale zapomniałem o AXN i TCM z Familijnego...

Ciekawe ile będzie kosztować takie Super Film może +15zł za HBO?? Czyli:

52 kanałów za 82.80 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dobra wiadomość, ale niestety nastąpił koniec tanich platform cyfrowych. Zarówno n, jak i CP staną się cenowo podobni do Cyfry+. Przykładowo: pakiet komfortowy Cyfry razem z HBO (58+29) daje 87 zł, w CP pakiet Relax Mix + HBO = 77,80 zł, n wydaje się najtańsze, bo wystarczą 2 pakiety, żeby móc je mieć, ale niestety nie ma co oglądać więc minimum to 3 pakiety (48 zł) +HBO (zależnie od ceny, moim zdaniem ~29 zł) = 77 zł.

Nie jest to tanio. Dla mnie do przyjęcia jest cena w granicach 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo CP!!!.Kocham was za te kanały HBO.A gdzie jest naprzykład @piotrln który mówił,że nie będzie HBO w CP i będzie kosztował ze 30 zł a full pakiet 80 zł.Ale to nieważne.Ważne jest to,że od 1 stycznia 2008 będzie HBO.Będzie co oglądać

 

PS.Ciekawe czemu na satkurierze jeszcze nie ma info o HBO.Na skysunsat i media 2.pl i kilku innych już jest

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad jest brany sugnal HBO ? Cos wczesniej czytalem ze Cyfrzaki narzekaja na jakosc... Rzeczywiscie nie jest najlepsza?

Sygnał brany jest z satelity Amos no i niestety jakość tych kanałów już na tej satelicie nie jest dobra ;[ HBO nie ma transpondera tylko dla siebie, ale jeden jest podzielony na kilka mniejszych i jakość jest niska, może za jakiś czas HBO weźmie dla siebie jeden TP i będzie na nim nadawał 5 kanałów (3xHBO+2xCinemax) dla Polski, wg. mnie to byłoby najlepsze rozwiązanie no i dzięki niemu mogliby w końcu dać rozdzielczość obrazu 720x576 i bitrate obrazu z 5 Mbps a dźwięk normalny (256 kbps minimum) i DD.

 

edit james_b: Poprawiłem pomyłkę, bo nie ma 3 kanałów Cinemax, są dwa, przepraszam za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...