Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi kolego pakiet SuperFilm to:

Film+Cinemaxy+HBO Max Pack

a najbogatsza wersja nazywać się RelaxMix SuperFilm

Co od ceny ogólnej to się zgodzę

 

Hmm, coś mi się wydaje, że nie masz racji. Nie ma żadnego rozgraniczenia między Relax Mix Super Film, a samym Superfilm. Istnieć będzie tylko jeden najwyzszy pakiet o nazwie Superfilm (byc może będzie miał przedrostek Relax Mix, co byloby logiczne, ale o tym komunikat Polsatu nic nie mówi). W każdym razie pakiet ten zawiera nie tylko pakiety Film, Cinemax i HBO, ale także resztę pakietów (Bajeczka, Sport, Muzyka) - i jestem tego pewien.

 

Zresztą sam zgodziłeś się co do ceny - jaki jest więc sens utrzymywania pakietu Superfilm z pakietami Film, Cinemax, HBO za 49,9 skoro istnieć będzie pakiet całościowy z taką samą kwotą ? Przecież to by było śmieszne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@galaz może dla Ciebie są dwa filmy warte uwagi w miesiącu które puszczą na HBO, ale to dla Ciebie bo dla innych może to być już 10 filmów.

 

@Bartek muszą utrzymać dotychczasowe nazwy pakietów ponieważ mają na nie umowy pozawierane. Jakby to pozmieniali umowy straciłyby ważność. Musieliby do masy osób wysyłać aneksy do umów. Więc łatwiej stworzyć nowy pakiet SuperFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:Mówisz tak bo nigdy nie oglądałeś HBO.Ja kiedyś jak były okienka w cyfrze to patrzyłem i filmy to mają fajne,programy rozrywkowe,dokumenty,seriale...

Po drugie:W tym miesiącu znalazłem kilka filmów których nie obejrze ale może zobacze powtórki w styczniu a mianowicie:

Happ Wkręt,Kod Da Vinci,Piraci z Karaibów:Skrzynia Umarlaka,Auta i jeszcze pare by sie znalazło więc prosze nie mówcie,że HBO pokazuje słabe/żałosne filmy bo mają słabą/żałosną ofertę filmową bo to według mnie jest nieprawdą.A wiem co mówie bo tak jak mówiłem oglądałem na okienkach w Cyfrze a teraz będe oglądał bez kienek na Cyfrowym Polsacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek muszą utrzymać dotychczasowe nazwy pakietów ponieważ mają na nie umowy pozawierane. Jakby to pozmieniali umowy straciłyby ważność. Musieliby do masy osób wysyłać aneksy do umów. Więc łatwiej stworzyć nowy pakiet SuperFilm.

 

A niby jaka tu zmiana pakietów występuje? Żadna. Dochodzi nowy, najwyższy pakiet zawierający wszystkie dotychczasowe pakiety. Kto chce - weźmie. I tak będzie musiał podpisać aneks na nowy pakiet (w ogole po co ten system? U konkurencji wystarczy telefon do BOK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak np. kupie sobie 1 stycznia HBO i będzie potrzebny aneks do umowy to mi nie włączą HBO do póki nie przyjdzie do nich ten aneks?! :oops:

 

Nie, odbywać będzie się to na dotychczasowych zasadach.. Chcesz to opłacasz w danym miesiącu i oglądasz...

Aneks to będzie chyba tylko dla wybranych, którzy chca miec na stałe HBO:)

 

Zresztą dowiemy się niebawem tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@galaz czy przypadkowo nie jesteś abonentem Cyfry+??

 

@Bartek nazwa SuperFilm sugeruje pakiet z wyłącznie kanałami filmowymi. A reklama jak i informacja handlowa (nazwa pakietu jest właśnie tą informacją handlową) nie może wprowadzać w błąd (to nowy przepis wchodzący jutro w życie tak jak układ z Schengen). Teraz białe ma być białe a czarne czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...