Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Cambos said:

Ale co to ma za znaczenie, że "da zarobić Viaplay"? Mnie nie interesuje kto na tym więcej zarobi. Zależało mi na tym, żeby Canal+ dogadał się z Viaplay i tak też się stało. Na tej współpracy wygrywają przede wszystkim abonenci Canal+. Będę miał dwa topowe mecze na Canal+ oraz dostęp do Viaplay w ramach abonamentu, a do tego najpewniej apkę Viaplay w dekoderze. Krótko mówiąc, nie będę musiał subskrybować Viaplay, ponieważ zadbał o to Canal+ i wyjdę na tym lepiej finansowo. Nie będę musiał też rezygnować z Canal+, ponieważ będę miał wszystko w jednym miejscu, na czym mi zależało :)

Jak to nie będziesz musiał subskrybować Viaplay i jednocześnie miał do niego dostęp? W jaki sposób abonenci C+ wygrywają, tracąc 4K i mając 2 spotkania na tydzień i zostając nawet bez skrótów reszty?

Nagle już pozostałych 8 spotkań w 720p na streamingu jest ok? Przecież to nawet nie jest śmieszne, patrząc na to co wypisałeś wcześniej.

 

1 hour ago, Cambos said:

No i co w związku z tym? Pomimo utraty różnych praw na przestrzeni ostatnich lat, cena nigdy nie spadała, więc pewnie i tym razem nie spadnie.

No i to w związku z tym, że będziesz płacił tyle samo za mniej, a jesteś wielce szcześliwy.

 

1 hour ago, Cambos said:

Tak jak wspomniałeś, to są tylko plotki, w dodatku mało wiarygodne, a plotkami się nie zajmuję. Według "plotek" miało nie być sublicencji, a dziś właśnie o niej rozmawiamy :)

To jest wiadomość od osoby, która miała info o premier league przed oficjalnym komunikatem.

 

 

1 hour ago, Cambos said:

Skoro wymagasz "minimum pomyślunku", to najwyższa pora, żebyś zaczął od siebie, ponieważ sam kreujesz się na wszechwiedzącego, a jakimś "dziwnym trafem" zdecydowana większość użytkowników forum nie zgadza się z treścią Twoich postów :)

Dziwnym trafem, mam reputacje 1300, a Ty 30, skoro już zaczynasz ten temat ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bgmnt napisał:

Jak to nie będziesz musiał subskrybować Viaplay i jednocześnie miał do niego dostęp?

Odpowiem pytaniem na pytanie. A w jaki sposób, jako abonent Canal+, mam dostęp do serwisu HBO Max, mimo, że go nie subskrybuję? Według komunikatu, dostęp Viaplay dla abonentów Canal+ ma być świadczony analogicznie.

 

5 minut temu, bgmnt napisał:

No i to w związku z tym, że będziesz płacił tyle samo za mniej, a jesteś wielce szcześliwy.

Nie będę płacił "tyle samo za mniej". Według komunikatu prasowego, abonenci telewizji satelitarnej Canal+, którzy mają w swoim pakiecie paczkę kanałów Canal+, otrzymają dostęp do serwisu Viaplay. Zatem, dostanę więcej w dotychczasowej cenie :)

 

7 minut temu, bgmnt napisał:

To jest wiadomość od osoby, która miała info o premier league przed oficjalnym komunikatem.

Spekulacje na temat możliwości współpracy pomiędzy Canal+ a Viaplay też pojawiały się przed oficjalnym komunikatem, ale wówczas były dla Ciebie tylko spekulacjami, w dodatku na okrągło wyśmiewanymi. Bądźmy, zatem, konsekwentni i poczekajmy na oficjalne wieści w tym temacie, zamiast posiłkować się plotami "z targowiska" :)

 

15 minut temu, bgmnt napisał:

Dziwnym trafem, mam reputacje 1300, a Ty 30, skoro już zaczynasz ten temat ;).

Yyy... a może to dlatego, że jestem na forum krócej? Aż dziw bierze, że taki "bystrzak" jak Ty, nie rozwiązał tej "skomplikowanej" liczbowej zagadki :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Cambos said:

Odpowiem pytaniem na pytanie. A w jaki sposób, jako abonent Canal+, mam dostęp do serwisu HBO Max, mimo, że go nie subskrybuję? Według komunikatu, dostęp Viaplay dla abonentów Canal+ ma być świadczony analogicznie.

Nie wiem, może ktoś dał ci login... Bo jeśli masz dostęp do HBO Max to masz i jego subskrybcję i jesteś liczony jako abonent serwisu. Po prostu Twój rachunek reguluje Canal+.

 

 

1 minute ago, Cambos said:

Nie będę płacił "tyle samo za mniej". Według komunikatu prasowego, abonenci telewizji satelitarnej Canal+, którzy mają w swoim pakiecie paczkę kanałów Canal+, otrzymają dostęp do serwisu Viaplay. Zatem, dostanę więcej w dotychczasowej cenie :)

Nigdzie nie ma takiej informacji, że dostaniesz coś w cenie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

"Abonenci oferty satelitarnej CANAL+ Polska posiadający pakiet kanałów CANAL+ będą mogli otrzymać dostęp do unikalnej oferty Viaplay"

 

1 minute ago, Cambos said:

Spekulacje na temat możliwości współpracy pomiędzy Canal+ a Viaplay też pojawiały się przed oficjalnym komunikatem, ale wówczas były dla Ciebie tylko spekulacjami, w dodatku na okrągło wyśmiewanymi. Bądźmy, zatem, konsekwentni i poczekajmy na oficjalne wieści w tym temacie, zamiast posiłkować się plotami "z targowiska" :)

Akurat zbytnio w tym temacie nic nie pisałem, ani tym bardziej nie wyśmiewałem, bo sytuacja jakiejkolwiek współpracy była całkiem logiczna. Jedyne o czym napisałem w ostatnim czasie to informacja, że parę miesięcy temu woli współpracy nie było co zostało wspomniane w oficjalnym wywiadzie.

 

1 minute ago, Cambos said:

Yyy... a może to dlatego, że jestem na forum krócej? Aż dziw bierze, że taki "bystrzak" jak Ty, nie rozwiązał tej "skomplikowanej" liczbowej zagadki :)

Tak, to konto masz krócej. Nie zmienia to tego, że napisałeś, że nikt się z tym co pisze rzekomo nie zgadza.

A skoro jesteś taki bystry, to pewnie umiesz policzyć stosunek reputacji do ilości postów, nie jest to trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cambos napisał:

To jest oczywiście bardzo dobra informacja, która jednocześnie zamyka buzie niektórym forumowiczom, którzy z uporem maniaka wykluczali jakąkolwiek możliwość współpracy pomiędzy Canal+ a Viaplay, nie mówiąc już nawet o sublicencji, ponieważ ją wykluczali definitywnie :)

Ciekaw jestem czy te osoby będą miały teraz na tyle odwagi, żeby otwarcie przyznać, że się zwyczajnie myliły i pisały wówczas bzdury ;)

 

Co do meritum, bardzo czekałem na taki rozwój sytuacji, ponieważ abonenci na tej współpracy tylko i wyłącznie zyskają. Dwa topowe mecze Premier League w kolejce na antenie Canal+ oraz dostęp do serwisu Viaplay dla wszystkich abonentów telewizji satelitarnej, mających w swoim pakiecie paczkę kanałów Canal+. @Mikizncplus czy dobrze zinterpretowałem zapis komunikatu prasowego, że Viaplay będzie w cenie abonamentu?

 

A co do samej telewizji satelitarnej Canal+, informacje o "powolnym upadku telewizji satelitarnej" są, jak widać, mocno przedwczesne. Canal+ jest wiodącym i silnym graczem na polskim rynku płatnej telewizji, dlatego cieszy mnie to, że dostrzegł to również Viaplay, który musi się z pozycją Canal+ mocno liczyć. To tyle z mojej strony. Czekam na dalsze wieści w nadchodzących tygodniach :)

 

Viaplay na pewno nie będzie darmowe dla klientów Canal+. Może będzie darmowe przez jakiś okres - tj. było z Eleven Sports gdy ruszyli lub Mistrzowską Piłką, natomiast w dalszej perspektywie będzie to usługą płatna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Mi wystarczy jeśli będzie w znacznie niższej cenie niż w niezależnej subskrybcji

 

A jaki jest koszt obecnie Viaplay bo się nie orientuje? Ile można profili założyć, ile osób może jednocześnie korzystać?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale niektóre osoby albo mają rozdwojenie jaźni, albo to typowe "trolowanie" Nie tak dawno czytałem że obraz na Viaplay 720p w sumie daje radę (jak było wiadomo że będzie PL na wyłączność) a Canal+ 4K jest nieakceptowalny bo HDR ma wyprane kolory (bo stracił prawa do PL) :) Teraz czytam że jednak 720p to jest tragedia itp. a C+4K to jest wzór jakości (jak ma sublicencję na PL) :)

Najlepsze jest że te osoby twardo przy tym obstawały a teraz w sumie chyba same nie wiedzą jak z tego wybrnąć :) Poczytajcie temat o streaming/Viaplay tam to całkowicie niektórzy odjechali :)     

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy interpretuje jak mu wygodnie. Ja po niektórych postach raczej wnioskuje, że nagle szczytem marzeń cześci abonentów C+ stał się dostęp do dwóch spotkań w HD na C+ jak i dostęp do Viaplay na dekoderze z płatnością na rachunku od C+ też nagle jest super sprawą i przewagą technologiczną ich ukochanej platformy (chociaż wcześniej tak wychwalili te pojedyncze transmisje w 4K ze zwalonymi koloram jak i możliwość oglądania wszystich meczów na satelicie bez tych rzekomych opoźnień, zacięć, śmiali się z 720p itd)...

Najwygodniej jest po prostu pisać o stanie faktycznym, nie swoich projekcjach, to potem się nie trzeba wstydzić, albo dorabiać ideologii.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbuje tutaj niezgrabnie manipulować wypowiedziami. Oczywiście, że to nie jest wymarzona sytuacja z perspektywy abonentów Canal+. Wymarzoną sytuacją byłaby taka, gdyby Canal+, tak jak dotychczas, posiadał pełnię praw do Premier League, ale tak niestety nie jest i trzeba to zaakceptować.

 

Z kolei, jakość 720p, kilkudziesięciosekundowe opóźnienie oraz ciągłe awarie i zrywane transmisje na Viaplay są absolutnie nie do zaakceptowania i ja do nadal podtrzymuję. Cieszę się, jednak, z tego, że obaj operatorzy dogadali się między sobą. Ja tego oczekiwałem od dłuższego czasu, natomiast niektórzy z uporem maniaka to negowali i jak się okazało, nie mieli racji :)

Teraz, oczywiście nie mają odwagi, żeby się do tego przyznać, bo tak im wygodniej :)

 

Krótko mówiąc, "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Dla abonentów Canal+ jest to bardzo dobra informacja, ponieważ mają zagwarantowane dwa najlepsze mecze w kolejce w normalnej telewizji. Natomiast, resztę meczów będą mogli oglądać w Viaplay, ale na preferencyjnych warunkach względem bezpośrednich subskrybentów tego serwisu streamingowego. To oznacza, że abonenci Canal+ zapłacą po prostu mniej, niż bezpośredni subskrybenci, a przy tym odzyskają dostęp, nie tylko do Premier League, ale i np. Bundesligi oraz uzyskają dostęp do filmów, seriali i pozostałych sportów dostępnych na Viaplay :)

 

Inną ciekawą, ale na razie nieoficjalną informacją, do której dotarł Satkurier, jest (cytuję) "wielce prawdopodobne" pokazywanie wszystkich 10 meczów w kolejce abonentom telewizji satelitarnej Canal+ w przyszłości. To byłby już konkret, na który bardzo liczę ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem jeśli dostanę viaplay w cenie do 15zł miesięcznie biorę bez zastanowienia.  
Janusz biznesu, mogłeś mieć za 10
Może c+ utworzy kanał premier league i będzie tam puszczać tylko premier league? bo jak niby inaczej miałoby to wyglądać, że w c+ online tego nie będzie? 
Transmisja musiałaby być na innych kanałach (niedostępnych w c+online) 

Jakby tak się stało to mogę za paczkę C+ i te 4 dychy płacić…
Raczej byłyby to kanały Viaplay dostępne na platformie C+


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie inną kwestią jest utrata praw do pokazywania PL przez canal+ i jakość meczów na viaplay a zupełnie inną sublicencja+ możliwość uzyskania tańszego dostępu do viaplay dla abonentów c+ nie mieszajcie tych dwóch rzeczy

@Pawop w jaki sposób? Nie mam upc ani nie jestem abonentem playa

Mam viaplay za 11 do końca września

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Cambos napisał:

Inną ciekawą, ale na razie nieoficjalną informacją, do której dotarł Satkurier, jest (cytuję) "wielce prawdopodobne" pokazywanie wszystkich 10 meczów w kolejce abonentom telewizji satelitarnej Canal+ w przyszłości. To byłby już konkret, na który bardzo liczę ;)

O dawna to wiem, c+ sport 5 po to powstał :) będa handlować kanałem na którym będą pozycje z viaplay, pewne warunki muszą zaistnieć, z elevena solorz robi psp z powtórkami na 4 kanały :-D, tych kanałów z niczym będzie wkrótce 10 :D, większość do zakopania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

.....Ja po niektórych postach raczej wnioskuje, że nagle szczytem marzeń cześci abonentów C+ stał się dostęp do dwóch spotkań w HD na C+ jak i dostęp do Viaplay na dekoderze z płatnością na rachunku od C+ też nagle jest super sprawą i przewagą technologiczną ich ukochanej platformy (chociaż wcześniej tak wychwalili te pojedyncze transmisje w 4K ze zwalonymi koloram jak i możliwość oglądania wszystich meczów na satelicie bez tych rzekomych opoźnień, zacięć, śmiali się z 720p itd)......

I ta pewność, że aplikacja Viaplay będzie w dekoderze też oderwana od rzeczywistości. 

Do dzisiaj HBO nie poradziło sobie z apką na sprzęcie operatora.  Zobaczymy jak Viaply sobie poradzi. Prawdopodobnie lepiej, o ile to planują,  bo ich apka jest nawet na sprzęcie z 2014 roku. 

Pewnym,  to można być jednego...ale nie aplikacji w sprzęcie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LorDx napisał:

Myślisz ze dlaczego ultraboxa wciskają wszystkim, żeby nie pisać aplikacji na 5 dekoderów tylko na 1 :) ekonomia.

 

A ja myślałem,  że chce mieć sprzęt taki jaki powinien być w dobie 4k. 

Tyle jest aplikacji na ten 4k, że nie wiadomo,  którą wybrać spośród jedynego Netflixa. Operator nie pisze aplikacji usługodawców streamingowych.

4 minuty temu, Woocash napisał:

ircios@ mam TV z 2012 i mam na nim aplikację Viaplay :) (mało tego ona działa na nim) Samsung UE37ES6100

Właśnie o tym pisałem.  U mnie na LG z 2014 jest.

 

@lakiman ta informacja na  dzień dzisiejszy jest tylko w głowach co niektórych, tak zakodowana,  że więcej niż to pewne.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bgmnt napisał:

Każdy interpretuje jak mu wygodnie. Ja po niektórych postach raczej wnioskuje, że nagle szczytem marzeń cześci abonentów C+ stał się dostęp do dwóch spotkań w HD na C+ jak i dostęp do Viaplay na dekoderze z płatnością na rachunku od C+ też nagle jest super sprawą i przewagą technologiczną ich ukochanej platformy (chociaż wcześniej tak wychwalili te pojedyncze transmisje w 4K ze zwalonymi koloram jak i możliwość oglądania wszystich meczów na satelicie bez tych rzekomych opoźnień, zacięć, śmiali się z 720p itd)...

Najwygodniej jest po prostu pisać o stanie faktycznym, nie swoich projekcjach, to potem się nie trzeba wstydzić, albo dorabiać ideologii.

Dla tych co odlądają tylko teoretycznie hitowe spotkania to może i jest dobre rozwiazanie .Tylko tu jest problemem to że często tych hitowych spotkań jest wiecej niż dwa w kolejce. Ja dla mnie to trzeba posiadać i Viaplay dla PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bgmnt napisał:

@Cambos 

Drugi, że jak wynika z plotek, za realizację spotkań będzie odpowiadał Viaplay, więc będziesz miał okazję pooglądać konwertowane 720p na satelicie. 4K nie będzie.

Trzeci, że jakbyś nie zauważył Viaplay dostał od C+ w zamian żużel.

 

Obyś jednak nie miał racji...

Konwertowane 720p może nieciekawie wyglądać.

Zobaczymy, może jednak będzie natywne 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman Na dziś info widoczne na satkurier.pl jest takie:

"Jak poinformował satkurier.pl Piotr Kaniowski, dyrektor ds. PR i komunikacji wewnętrznej CANAL+ Polska, wszystkie mecze będą transmitowane w HD (1080). Jednocześnie CANAL+ nie wyklucza możliwości transmisji w rozdzielczości 4K, ale jest to uzależnione od wielu czynników i decyzji nie leżących wyłącznie po stronie CANAL+."

 

Czyli 4K będzie jak tak zadecyduje Viaplay ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...