Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili z oferta przedłużenia umowy (6miesiecy do końca) i od razu powiedziałem ze nie jestem na ten moment zainteresowany bo stracili ligę angielska i nie wykluczam całkowitej rezygnacji z tv w związku z tym- to typ powiedział ze nic oficjalnie jeszcze powiedzieć nie może ale są w trakcie negocjacji by jednak angielska wróciła do oferty. 
Może i ściema, a może jednak próbują coś ugrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler zależy chyba od konsultanta. Do mnie jak dzwonił gość z ofertą to otwarcie powiedział: "Musze przyznać,  że od następnego sezonu nie będzie już ligi angielskiej w Canal+". 

 

Konsultanci widzą tyle, ile wiemy my. Więc te gadanie o negocjacjach z Viaplay to czysta ściema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Kiler said:

Nie dajcie się nabrać na to, że liga angielska nie jest jeszcze stracona i, że walczą. Dostali prikaz, że w razie pytań o PL mają robić nadzieję, żeby klienci jednak zostali.  

Może tak, a może i nie. Jest jeszcze pół roku do zakończenia rozgrywek- w tym czasie Canal+ zdaje sobie sprawę że kibic ligi angielskiej to jednak spory % a samo viaplay też może dostać po plerach bo wpływy oraz przyrosty płacących z samej ligi niemieckiej są raczej marne

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lukx95 napisał:

@MarciniJola Pytałeś może na infolinii o opcję dodatkową "Dopełnienie do Extra+" za 10 zł/m" do pakietu Comfort+?

Tak pytałem 20zl trzeba dopłacić nie zrobią za 10zl trzeba kupić canal+ lub HBO lub netlix to zejdą z pakietu extra dopełnienie do komfort 10zl i dadzą gratis filmboxy tylko czy to ma sens jak w tych premium nie ma co oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarciniJola Koniecznie musisz mieć teraz ten kanał Extreme Sports? Najlepiej by było jakbyś przy przedłużeniu umowy najbliższym negocjował o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m i wtedy przy pakiecie Optimum+ jest możliwość samodzielnej aktywacji opcji Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...