Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co... tak sobie przeglądam oferty cyfrowe w europie i dochodzę do wniosku, że problem nie leży w zarządzaniu "Canałem +" tylko w polsce, ale wszędzie gdzie on występuje.... Po prosu C+ jest do d... wszędzie gdzie się pojawia. Strony internetowe C+ są nieprzejrzyste, a ich oferta jest sztywna jak stara, francuska bagietka.... Nie znając niemieckiego ani włoskiego jestem w stanie w 5 minut zrozumieć i zamówić ofertę Sky, wybierając przy tym pakiety, które mnie interesują i pomijając przy tym te, które mnie nie interesują. To samo tyczy się wszystkich skandynawskich dostawców sat.

 

Po prostu mamy pecha, że grupa Canal+ w ogóle weszła na nasz rynek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakietu sportowego jak nie było tak nie ma i nie będzie :) witaj CP

No tam na pewno go otrzymasz :lol2:

 

tam przynajmniej mam wszystkie filmboxy i inne kanały w normalnej cenie.. biore multiroom płace 35 zł i mam pakiet z którego będe zadowolony :) płacąc tyle samo w nc+ mam pakiet universal który jest nieporównywalnie gorszy z pakietem familijny max hd + film hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the Adam ale sportu tak czy siak nie będziesz miał. niestety prawa sportowe są chyba najdroższe więc nikt tego nie da za pół darmo.

 

Skoro sa takie najdrozsze, czemu z 1,5mln abonentow canal+ take wielkie wydazenia sportowe jak ostatnie otwarcie LM ogladalo 500k co jest ponoc rekordem! Czemu pozostaly milion niezainteresowanych sponsrouje te najdrozsze prawa???

 

Niech sobie fani sportu je zabieraja i za nie place, tylko nc+ wie ze jakby wycenili je adekwatnie do tego co naprawde kosztuja to by byla kicha, i przez to opciazaja tym niezainteresowanych, bo ci maniacy sami nie byliby w stanie za to zaplacic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pecha że sky nie zainteresowała się rynkiem w PL.

Pewnie gdyby się zainteresowało to była by duża konkurencja dla CP i nc+ :smile:

 

Nie wiem skąd te zachwyty Sky ,nawet gdyby weszli do Polski to piłkarsko nie mają szans z nc+ które na najblizsze sezony ma najlepszy futbol.NC+ pewnie ma zapisy w prawach sportowych,że na Polske tylko oni mogą transmitować bo kupili prawa sportowe na rynek Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pecha że sky nie zainteresowała się rynkiem w PL.

Pewnie gdyby się zainteresowało to była by duża konkurencja dla CP i nc+ :smile:

 

Nie wiem skąd te zachwyty Sky ,nawet gdyby weszli do Polski to piłkarsko nie mają szans z nc+ które na najblizsze sezony ma najlepszy futbol.NC+ pewnie ma zapisy w prawach sportowych,że na Polske tylko oni mogą transmitować bo kupili prawa sportowe na rynek Polski.

:roll: - sorry ale ta minka jest najbliżej facepalm'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... tak sobie przeglądam oferty cyfrowe w europie i dochodzę do wniosku, że problem nie leży w zarządzaniu "Canałem +" tylko w polsce, ale wszędzie gdzie on występuje.... Po prosu C+ jest do d... wszędzie gdzie się pojawia. Strony internetowe C+ są nieprzejrzyste, a ich oferta jest sztywna jak stara, francuska bagietka.... Nie znając niemieckiego ani włoskiego jestem w stanie w 5 minut zrozumieć i zamówić ofertę Sky, wybierając przy tym pakiety, które mnie interesują i pomijając przy tym te, które mnie nie interesują. To samo tyczy się wszystkich skandynawskich dostawców sat.

 

Po prostu mamy pecha, że grupa Canal+ w ogóle weszła na nasz rynek....

Czy wg. Ciebie możliwość wynegocjowania Canal+ Optimum HD, dwóch dekoderów i MR za 65 zł oznacza sztywność oferty? Opcje 48H, możliwość wzięcia samej karty, znalazłeś w brytyjskim, niemieckim czy włoskim SKY? Mamy pecha że fachowcy z ITI wzięli się za robienie platformy. Z n było podobnie. Poprzydzieliali tak kanały do pakietów że przeciętna polska rodzina musiała wziąć wszystkie i płacić całkiem spore pieniądze za przeciętna ofertę. Dopiero po jakimś czasie zjechali z cenami, pakiet informacje , czy jakoś tak, zaczęli dawać za darmo. Dopiero wtedy coś się ruszyło. W nc+ jest podobnie. Porozdzielali Canal Plusy, wyskoczyli z cenami i teraz muszą schodzić schodzić by ludzie chcieli podpisywać nowe umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na "nową" ofertę i nagle mnie olśniło nad czym oni tak się zastanawiali po nocach.

Jak pozornie zaproponować coś nowego, a jednocześnie nie stracić finansowo i co najważniejsze ... uciec z pod topora UOKiK. To ostatnie było głównym punktem programu.

Potrzebami klientów nikt tam się nie przejmował inaczej wyodrębniono by paczkę 6 C+ jako osobną dostępną opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK; dziś w pracy jakoś tak zeszliśmy na temat piłki i tak z debaty jakoś przeszliśmy do transmisji sportowych i jak im objaśniłem pakiet sportowy w nc+, że najlepsze ligi świata, lm, le, mnóstwo meczów + inne sporty, a to wszystko za niecałe 20 funtów miesięcznie to o mało co nie narobili w majty... okazało się że kumple płaci 45 funtów /jakieś 220zł miesięcznie/ za pakiet Sky, w którym ma mniej transmisji z Premier League niż ja; o innych ligach w ogóle nie wspominając.

Koniec końców wszyscy pytali mnie gdzie to kupić bo wszyscy maniacy piłki od razu zadeklarowali, że chcą na to przejść, nawet jeśli komentarz będzie w języku, którego nie rozumieją...

Ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...