Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie przeszedłem jeszcze ale wyczytałem tu ktoś podał regulamin że za hsitory hd 1,99 a za sundance hd 2,99 i chce się upewnić czy w platynie za 119 będę musiał dopłacić za te 2 kanały które nie są pokazane w ogóle w ulotkach wraz i innymi kanałami w tym pakiecie,

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum

 

ulotka:

 

https://docs.google.com/file/d/0ByNc_x0 ... edit?pli=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz musiał dopłacić

 

jest to durnotą i nie przemyślane, takie kanały dodatkowe płatne w platformie premium? :evil: na psy wszystko upada, pakiety są po to by miały pełną ofertę a premium to dodatek do pakietu,,,a nie..widzi im się,...kuxxxxxxmac. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam pakiet CANAL+ START HD i płacę sobie 39 zł , a teraz jaki byłby odpowiednik tego pakietu ? jest w ogóle coś takiego ? na jakich kanałach będzie nadawany sport ? jakie ligi gdzie jak to wszystko jest uporządkowane w tych dziwnych programach z paczki canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapytam tak najsłabszy pakiet plus paczka canalów jest tak możliwość ? sama paczka canlów jest taka opcja ?

 

 

Podobno nie będzie możliwości dokupienia kanałów ze sportem. Taką wiadomość dostał jeden użytkownik gdy gadał z konsultantem. Ale to było zaraz po wyjściu nc+ więc wiesz jaki to był chaos. Dla mnie te pakiety są nie przyjęte. Miało być elastycznie i tanio a jest na odwrót... żeby ktoś chciał filmy oglądać musi kupić pakiet za 200 zł a jak ktoś chce tylko sport to pakiet za 120 i w tym kanały które mu są nie potrzebne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie będzie możliwości dokupienia kanałów ze sportem. Taką wiadomość dostał jeden użytkownik gdy gadał z konsultantem. ..

 

a może jest?

 

http://media2.pl/media/101481-Canalplus ... tkowa.html

 

 

70 zł za same pakiety Canal+ ??? To są jaja... płacę 62 zł za Canal+ Kompakt HD .... i miałem je wszystkie + dużo różnych fajnych programów. Nie to się w głowie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają zrobić abonenci co już podpisali nową i migracyjną umowę, a za tydzień będą zmiany cennika pakietów i korekty oferty które będą odrobinę tańsze z 10 zł i więcej kanałów?

 

A KTO IM KAZAL?>? Rzucili sie jak nie wiem na co, to teraz za [beep]stwo bekna. Skoro nie znaja takiej podstawej techniki ze trzeba brac wiekszosc ofert na przetrzymanie, albo byli na tyle naiwini ze sadzili ze pierwsi beda mieli najlepiej..no coz edukacj kosztuje :P Naucza sie najtrudniejsza metoda, placac za to :P Kazdy trzezwo myslacy wiedzial ze ta oferta nie prztrwa kontaktu z rzeczywistoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam C+ Kompakt HD z opcją Kompakt HD

 

Z tego co widzę to wylecą kanały:

Trace, Universal Channel, 13th Street Universal, Travel, Extreme Sports Channel, SportKlub, CBS Reality, CBS Drama, CBS Action

 

Dodatkowo z Optimum wylecą:

Sci-Fi Universal, TCM, Cartoon Network, ESPN Classic Sport

 

Coś pominąłem? 13 kanałów tak na pierwszy rzut oka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że trzeba być prawdziwym "łosiem" by tyle przepłacać za telewizję. Miesięczny abonament w serwisie Netflix to ok 50 złotych - za tę cenę dostaje się dostęp do tysięcy filmów i seriali (zarówno klasyków, jak i nowych produkcji). Wszystko w jakości HD i dostępne wszędzie i zawsze tam gdzie jest połączenie z internetem. Myślę, że to tylko kwestia czasu gdy Netflix wprowadzi swoje usługi do Polski. Wszystkie kanały premium typu HBO/Cinemax/Canal+ nie będą już wtedy potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że trzeba być prawdziwym "łosiem" by tyle przepłacać za telewizję. Miesięczny abonament w serwisie Netflix to ok 50 złotych - za tę cenę dostaje się dostęp do tysięcy filmów i seriali (zarówno klasyków, jak i nowych produkcji). Wszystko w jakości HD i dostępne wszędzie i zawsze tam gdzie jest połączenie z internetem. Myślę, że to tylko kwestia czasu gdy Netflix wprowadzi swoje usługi do Polski. Wszystkie kanały premium typu HBO/Cinemax/Canal+ nie będą już wtedy potrzebne.

 

Directv ma 21mln subskrybentów z arpu 100usd, a dish 14mln do tego rozwinięte ppv i kanały premium. Kablówek nawet nie liczę.

Netflix jest dobrym uzupełnieniem do w.w ofert.

 

A do Polski nigdy nie wejdą. Mamy zbyt mały rynek i wątpliwej jakości infrastrukturę internetową która głównie się opiera na liniach adsl od tepsy.

I jak poprzednik wspomniał: allegro+rapidshare czy inne uploaded i masz co chcesz. Od filmów, seriali przez sport w hd.

Chcesz nba? do wyboru do koloru, encod czy nawet taki materiał

 

Language............: English

Ripper..............: SNGTV

Size................: 32.67 GB

Format..............: TS

Resolution..........: 1920x1080i (16/9)

Video...............: H.264, 18 Mbps @ 25.00 fps

Audio...............: AC3, 384 Kbps, 48.0 KHz, 2 channels

 

Release Note........: Full Coverage (includes TNT Tip-Off, Half-Time Show, Award Footage)

 

i to w chwilę po zakończeniu spotkania z oryginalnym komentarzem a nie [beep]zieleniem ułłaaaaa michałowicza (z całym szacunkiem dla jego osoby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Netlflix ma ponad 27 mln subskrybentów... Nie zapominaj, że wielu abonentów platform DirecTV i Dish Network to ludzie "starsi" i niezbyt zaznajomieni z obecną technologią. Nie wspominając o tym, że sporo osób subskrybuje tylko po to, by móc oglądać kanały lokalne (których próżno szukać na Netflix).

 

Jeśli chodzi o wprowadzenie serwisu do Polski, to rynek mamy jak najbardziej odpowiedni. Niedawno Netflix został wprowadzony do krajów skandynawskich, gdzie przecież mieszka mniej ludzi (z czego większość to osoby starsze). Problem z infrastrukturą to właśnie ta kwestia czasu, o której pisałem.

 

Co do Rapidshare/Torrent to kwestia subiektywna. Netflix jest prostszy - klikasz i od razu oglądasz. Nie musisz nigdzie szukać linków, bawić się z kontami premium etc. Poza tym, zakładam że jeśli ktoś obecnie posiada kanały typu HBO/Canal+ to płacenie za content nie sprawia mu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...