Skocz do zawartości

Telewizor 4K


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Bardzo im zależy, żeby się szybko pozbyć "starego" modelu.

Oby nie okazało się, że to jakieś zwroty poreklamacyjne czy coś w tym stylu. W każdym razie nowy model, to jednak nowsza technologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał(a):

Bardzo im zależy, żeby się szybko pozbyć "starego" modelu.

Oby nie okazało się, że to jakieś zwroty poreklamacyjne czy coś w tym stylu. W każdym razie nowy model, to jednak nowsza technologia.

Bzdura ten zwrot jest już dość długo. Wywalili cenę kosmos i teraz udają jaką to niby promocje nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lakiman napisał(a):

Ja jestem sceptycznie nastawiony do tego rodzaju promocji. Nie ma nic za darmo. 😉

W tym przypadku tą ceną jest podanie Twoich cennych danych osobowych, zapewne z obowiązkowym ptaszkiem do wykorzystania w celach marketingowych. 

I żeby było ciekawiem to moim zdaniem taki zwrot to może być jako przychód do opodatkowania potraktowany :)

Po tym przykładzie widać jak bardzo duża była marża producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jednak wolę poczekać na premierę nowych modeli od Samsunga i LG. Wraz z końcem roku, też będą promocje. Czy będą tak spektakularne jak obecna- to się okaże.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lakiman napisał(a):

Oby nie okazało się, że to jakieś zwroty poreklamacyjne czy coś w tym stylu.

Skorzystałem z podobnej promocji Samsunga na smartwatcha i otrzymałem zwrot pieniędzy, fakt że to było 300 zł a nie 2000 zł ale jednak.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Ozzy666 ja może bym skorzystał, ale pewnie zrozumiesz że do tego potrzebna jest wspólna decyzja. Żona chce nowy model 😉  Po drugie to Dolby Vision a raczej jego brak. Trochę zniechęca.Nie jest to 100% pewniak.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Szukam telewizora około 50 cali za około 2 tysiące. Przeprowadzka z domu rodzinnego na wsi, do miasta. W bloku będę mieszkał po remoncie. Ktoś zna, pomoże na PW i inne sprzęty takie jak lodówki i pralki i inne takie.

Tak szukam kogoś do podłożenie podłogi pcv i płytek do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jax

Też myślałem nad marką Hisense i w zasadzie byłem już zdecydowany na konkretny model. Na szczęście mieli go na stanie w Media Ekspert w moim mieście i mogłem go zobaczyć w akcji. Okazało się że efekt "Cloudingu" był w tym modelu bardzo duży, na jasnym obrazie były ciemniejsze plamy. Od razu skreśliłem tę markę. Ja jednak celowałem w inny przedział cenowy (do 2000 zł), może droższe modele tej marki są lepsze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że szkda bardziej mi chodziło jakie mają prowizje ża sprzedaż skoro sobie opuszczają czy podnosza o 1000 zł. Nie oszukujmy się to nie jest mała kwota.Nie powiem bo obraz miał bardzo dobry tylko pytanie z jakiego żródła. Bo w sklepie to często gęsto wygląda to bardzo dobrze by zachęcić ludzi. Ale  10 000-15 000 tys za 65 cali to dla mnie jest juz chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał rozważać godzinami zakup takiego maleństwa  to kupił bym pierwszy lepszy  na jaki trafię i spełniający moje oczekiwania odnośnie odbioru i obsługi programów jakie potrzebuję. 

 

Jak sam wspomniałeś szkoda wydawać kasy na lepszy model TV kiedy tańszy ma dokładnie to samo tylko z mniejszą ilością wodotrysków. 

Kup większy i zastanów się czy na pewno spełnia oczekiwania. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...