Skocz do zawartości

Telewizor 4K


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

@Jax Ja wolę poczekać na premierę nowych modeli w tym roku.

Zawsze to wsparcie jeśli chodzi o apki, Smart będzie liczone rocznikowo od 2023..

Najprawdopodobniej LG lub Samsung i też budżet ok 5- 6 tys.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybierze flagowca to i tak go oleją. Ja mam Sony z XH9505, czyli poza jedynym z serii Z, to drugi najwyższy model i co? Telewizor ma 3 lata... cały czas Android 9 a do tego nie załapał się nawet do Bravia Core, które wprowadzili rok później i mój już był za stary żeby to dostać. Więc lepiej kupić jakąś przystawke Smart. Wyjdzie może mniej wygodniej, ale taniej i z dłuższym wsparciem niż telewizor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Trochę mam "nauczkę", gdybym kupił o rok młodszy model miałbym zamiast Android 7 to 9 i dostęp  do Apple+ przez Smart tv 😉

 

Mam Sony już kilka lat i nie przekonuje obecnie mnie już ta marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę XG i XH  niczym się nie różniły. Ta sama płyta główna, ten sam procesor, lekko zmodyfikowane oprogramowanie, które potem udostępniono także w XG. 

Niewielkie zmiany w wyglądzie i nieco ulepszone głośniki, no i świecący pilot, to główne modyfikacje XH. A cena za nowy jak za zupełnie inny technologicznie sorzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jax napisał(a):

Powoli myślę o wymianie telewizora na 4K.

Mój budżet to max 5000 złotych.

Jakie modele telewizorów polecacie?

To jest najgorszy moment na zakup telewizora. Poczekaj do wiosny, bo wtedy będą w sprzedaży tegoroczne telewizory i zaczną się wyprzedaże zeszłorocznych z dużymi rabatami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

To jest najgorszy moment na zakup telewizora. Poczekaj do wiosny, bo wtedy będą w sprzedaży tegoroczne telewizory i zaczną się wyprzedaże zeszłorocznych z dużymi rabatami.

Nie zgodze się - to jest właśnie ten moment kiedy wyprzedają zeszłoroczne tv np. QD OLEDy od Samsunga po dobrej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, doczytałem. Haczykiem jest "pozytywna weryfikacja Twojego zgłoszenia". 

Czy regulamin przewiduje kiedy może być negatywna? :)

Widzę ze strasznie dużo zdjęć trzeba zrobić, napisać opinię, wypełnić formularz pewnie z danymi adresowymi i jak widać numerem konta. . Po co im tyle danych? :)

Potem to sprzedadzą i spam gotowy na telefon, do skrzynki, na maila:)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...