Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Coraz mniej znajduję w tym serwisie ciekawych treści filmowo- serialowych. 

Najczęściej kończy się na wyborze dokumentów, programów dokumentalno rozrywkowych. Świetna zakładka BBC Player, czy sportu.

Ostatni tytuł, który zapadł mi w pamięć to film " Ostatniej nocy w Soho".

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło w końcu, na zamrożonej apce canal+  dałem raz live tv, później wybrałem inne źródła i powróciłem znów do apki canal+ i ożyło 😀 dot. LG B8 WebOS 05.50.10

można wpisać login i hasło. Już nic nie kopie, wszystko działa oprócz kanału canal+ 4K który po 10sek zamraża ekran ale dzwięk leci 🙄

a tak poza tematem zostało mi jedno miejsce w usłudze C+ ,czy ktoś chciałby się wymienić na usługe netflix?  Tylko wymiana ! 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2023 o 22:57, tracer10 napisał(a):

Tylko, że LG B8 z jego WebOS to powoli się robi staruszek dla apek.

Ja mam B7 2017 i wielkie guano jest w webOSie i z tego co pamiętam to nie narzekałem tylko na Playera.

Może B8 bo ma procesor alpha7, nie alpha9 jak C8. U moich teściów wszystko lata aż miło na C8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji mobilnej w dziale "Kanały" -> "Aplikacje" obok "HBO MAX" pojawiła się również ikona prowadząca do "Viaplay". W "SPORT" widoczne są najciekawsze wydarzenia sportowe w Viaplay. Również wpisując w wyszukiwarkę, np. nazwę jakiejś niemieckiej drużyny - wyświetla się najbliższy jej mecz. Po kliknięciu pojawia się informacja "Oglądaj w Viaplay". Ponowna akceptacja przenosi nas do aplikacji Viaplay. Czyli całość działa identycznie jak z produkcjami HBO MAX. Na chwilę obecną widziałem takie działanie tylko przy wybranych wydarzeniach sportowych. Filmów i seriali Viaplay póki co nie można wyszukać w aplikacji CANAL+Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji przeglądarkowej również pojawiła się ikona Viaplay (w sekcji Kanały i aplikacje)

Co ciekawe, przez chwile była też widoczna w aplikacji C+ na Tizenie, jednak jej  wybranie, zamiast uruchomienia apki powodowało wyświetlenie czarnego ekranu i dlatego została usunięta.

 

W hitach sportowych (na głównej stronie) zaczęły się pojawiać propozycje spoza posiadanego pakietu (ich wybranie wyświetla przycisk: "edytuj moją ofertę")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio w Microsoft Edge znacząco obniżono opóźnienie. Różnica między np. edgem, a aplikacją C+ Online z urządzenia mobilnego wynosi ok. 35s. Przykład: Canal+ Sport, mecz Arsenal - Crystal Palace - 18 sek. opóźnienia względem Flashscore, 2 sekundy wzgl. Viaplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fire TV stick 4K max / aplikacja Canal+ (abonament) zakładka BBC Player zniknęła całkiem z "Kanały na życzenie" treści są dostępne ale rozrzucone po całym serwisie.

Polecamy : 2 pozycje

Seriale : 46 pozycji

Dokumenty : 21 pozycji

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W canal plus online brakuje materiałów vod minimini I teletoon. Kanały są dostępne jako live ale nie ma ich w zakładce kids ani obok innych kanałów vod. Macie jakieś pomysły? Bo korespondencja przez strefę klienta skończyła się pytaniami:
by wyjaśnić sprawę, proszę podać dodatkowe dane:
# czy sytuacja występuje na przeglądarce / aplikacji mobilnej / w telewizji,
# wersja oprogramowania, dokładna wersja przeglądarki, systemu operacyjnego; w przypadku urządzeń mobilnych wersja systemu,
#  rodzaju połączenia z Internetem (WiFi, stałe łącze, 3G/LTE; przepustowość łącza),
# operator internetu,
# czy problem występuje z kanałami LIVE, VOD,
# podanie adresu IP https://www.whatsmyip.org/
# treść komunikatu / błędu, jeśli się wyświetla,
# od kiedy sytuacja występuje.

Czyli nie wiedzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...