Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego. Nowych kanałów dalej brak. Codziennie przeżywam w kółko ten sam wielki zawód. Wchodzę na portal loguję się do aplikacji w celu sprawdzenia czy coś nowego nie doszło i oczywiście nic nowego nie dochodzi. Długo jeszcze zamierzają nas tak męczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
8 minut temu, hen1991 napisał:

Wydaje się, że to kwestie licencyjne.

Widzę, że bardziej się orientujesz niż panowie " z Canal +" co to niby na konferencje chodzą. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonie Xperia z Androidem jest normalnie 50FPS/8 Mbps  już na wszystkich kanałach sportowych C+.
Co do Android TV tak jak podawał kolega @kingofsouth bodajże swego czasu jak stukniesz w wersję aplikacji 3 razy otworzy się dodatkowe menu i będzie można ustawić aby profile wideo z konkretnymi informacjami były na ekranie.
Na Android TV brakuje tej opcji wyboru jakości dowolnie, a mamy jedynie maksymalna i automatyczna.

Mam ustawione maksymalne, sprawdzę czy coś się zmienia jak jest na Automatyczne.
Co ciekawe z aplikacji mobilnej zarówno smartfon Sony jak i Samsung Galaxy Tab S6 tableta nie działa chromecast.

Aż myślałem że to wina TV ale Netflix, Amazon Prime i Youtube normalnie mogę Castować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem edytować posta, że po ponownym odpaleniu już jest 8 Mbps na C+Sport 1-4 i NSport+ tylko na Family i Premium nie ma.
Być może działa jak chce albo tylko w trakcie meczu??

Event Sport 1 z aktualnym meczem Azarenki dalej nie ma nawet po wejściu w zakładkę WTA.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała lista profili:

 

512x288 400 Kbps

640x360 600 Kbps

1024x576 1 Mbps

1280x720 2 Mbps

1920x1080 4.9 Mbps

1920x1080 8 Mbps

 

Audio zawsze 128/AAC.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouthJakbyś czytał dokładnie moje posty to już w 1 pisałem, że na smartfonie jest ale nie ma na Android TV.

42 minuty temu, Bushiken napisał:

Sprawdzałem przed chwilą i na Xperi 1 II na Androidzie są sportowe hity środy ale na Android TV 9 w Sony XF9005 oczywiście nie ma ich w zakładce Sport.
Co ciekawe na TV tylko NSport+ w 50FPS nawet C+Sport 3 i 4 nie są.

 

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...