Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, lakiman napisał(a):

Od obecnej. Wersja francuska przypuszczam jest lepsza.

Ale napisałeś, że Apple nie zależy aby C+ online miał lepsza funkcjonalność.. i zastanawia mnie od czego w Apple ma mieć lepszą ta funkcjonalność? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ oferuje, czy tam oferował usługę na przystawkach od Apple.

Zatem jakaś komunikacja musiałby w sensie technicznym między stronami takiej umowy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiesz chyba. Mowa o działaniu,  a nie blokadzie zrobionej przez operatora na treści dla dorosłych. Tak będziesz drążył i drążył, aż kota ogonem odwrócisz...Twoje słynne powiedzenie. Koniec i kropka.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ircios napisał(a):

Czegoś tu nie rozumiesz chyba. Mowa o działaniu,  a nie blokadzie zrobionej przez operatora na treści dla dorosłych. Tak będziesz drążył i drążył, aż kota ogonem odwrócisz...Twoje słynne powiedzenie. Koniec i kropka.

Ja tylko napisałem, żeby nie wychwalać w niebogłosy usługi online. Usługa nie działa idealnie, a "kwiatek" z blokadą jest jednym z przykładów. Ale oczywiście można zaklinać rzeczywistość i twierdzić inaczej. Tylko po co ?

@Pawop na Apple masz jedną wielką blokadę na treści 4K. Paradoks. Najdroższa przystawka na rynku jak by nie było. Czyja wina że nie działa?Usługi czy sprzętu?

Żeby nie ciągnąć bezsensownie wątku możesz nie odpowiadać.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie treści +18 kiedyś były blokowane, zgłosiłem na czacie ze chce to wyłączyć. Pani poinformowała mnie "że mają awarie z tym związaną". Po paru dniach mogłem już wszystkie treści oglądać.

 

Co do jakości C+ online, zdarzają się awarie i brakuje 50fps. Ogólnie jestem zadowolony bo nie dopłacam za tą usługę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni się sposób oglądania treści HBO Max w Canal+ online. Od 1 lutego wszystkie treści na żądanie z pakietu HBO będą dostępne i możliwe do oglądania wyłącznie w aplikacji HBO Max. Oznacza to, że po wybraniu określonych treści zostaniesz przeniesiony do dedykowanej aplikacji HBO Max, by tam kontynuować oglądanie. Aby w dalszym ciągu oglądać treści HBO Max na żądanie przejdź do Moje usługi, kliknij w Dostęp do HBO Max i oglądaj dalej w tej aplikacji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...