Skocz do zawartości

Dlaczego zrezygnowałeś/aś z N ???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego zrezygnowałem?? :?:

 

1- Dekoder N nie pracował, gdy miałem wyłączony TV LCD przy podłączeniu przez HDMI, co uniemożliwiało podłączenie drugiego TV przez rozdzielacz HDMI :sciana:

2- Przez EURO też nie można podłączyć drugiego TV, bo dekoder podaje sygnał alternatywnie, poza tym i tak by nie pracował :sciana:

3- Brak oferty multiroom. TNK- to nieporozumienie...

4- Uboższa oferta programowa, szczególnie w ambitne programy.

5- [beep]ski układ kanałów, lansujący "jedynie słuszną" ITI

 

Dlaczego wybrałem ofertę Cyfry:

1- Dekoder C+ pracuje po wyłączeniu TV LCD oraz podaje sygnał jednocześnie przez HDMI i EURO.

2- Oferta multiroom gratis + drugi dekoder do sypialni na własność za 79zł

3-Bogatsza oferta programowa, szczególnie o ambitne programy: Canal+, Planete (świetny dokument), Ale Kino.

4- Przystępny i dość logiczny układ kanałów.

5- Odbiór w standardzie i bez dodatkowej opłaty- naziemnej TV cyfrowej DVB-T- Polsat

Minus- brak TVP HD (w oczekiwaniu)

 

 

dziś oddałem dekoder N-ki i pozamiatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu piszesz ze uklad kanalow jest zly w n. nie dziwie sie ze cyfra nie daje swoich kanalow na poczatku listy bo byloby to po prostu glupie. na n tez masz tvp na pierwszych miejscach. masz kanaly pogrupowane pakietami jak chcesz film to mozesz zobaczyc co jest na wszystkich kanalach filmowych (poza n film hd) przelaczajac sasiadujace ze soba kanaly. na cyfrze kanaly np discovery sa od siebie porozrzucane i jak sie chce zobaczyc co jest na wszystkich discoverach to sie trzeba naprzelaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że układ kanałów-pakiety tematyczne to akurat minus N. Swego czasu jak ją miałem musiałbym brać cały pakiet sport i moto-bo interesował mnie TVN Turbo/tylko/więc za jeden musiałbym płacić 16 zł a to przesada.Z filmowych ewent. tylko MGM a muszę brać resztę.Jednak to są subiektywne odczucia więc każdy wybiera co mu pasuje:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten jeden czy 2 kanały byłyby w pakiecie wyższym, w otoczeniu, wg Ciebie, badziewia za 20 zł więcej to byś wziął czy nie? Każdy układ pakietowy jest do D, czy taki jak w ence czy w C+, czy w CP. Póki nie będzie indywidualnego doboru kanałów to nigdy nie będą wszyscy zadowoleni. Na obecną chwilę jakiś wybór mamy, jest konkurencja więc każdy może wybrać co chce. Swoją drogą Turbo w pakiecie sportowym w ence to :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu piszesz ze uklad kanalow jest zly w n. nie dziwie sie ze cyfra nie daje swoich kanalow na poczatku listy bo byloby to po prostu glupie. na n tez masz tvp na pierwszych miejscach. masz kanaly pogrupowane pakietami jak chcesz film to mozesz zobaczyc co jest na wszystkich kanalach filmowych (poza n film hd) przelaczajac sasiadujace ze soba kanaly. na cyfrze kanaly np discovery sa od siebie porozrzucane i jak sie chce zobaczyc co jest na wszystkich discoverach to sie trzeba naprzelaczac

Coś się przypiął do jakiś pakietów?? W ogóle pakiety to [beep]stwo- na siłę uszczęśliwianie abonentów.

Ja mam na myśli układ listy kanałów, szczególnie w pierwszej dwudziestce. Takich kanałów jak TVN Meteo i Religia TV nie powinno w niej być, no ale trzeba na siłę lansować ITI-owskie badziewie, które mało kto ogląda. Pod tym względem układ C+ jest wiele ambitniejszy, choć nie idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na myśli układ listy kanałów, szczególnie w pierwszej dwudziestce.

 

A to w ogóle ktoś uzywa klawiszy numerycznych do wybierania kanałów ?! :shock:

 

Przecież jest EPG - jest tak wygodne w porównaniu z tym z Cyfry+ - elegancko pogrupowane tematycznie, że ja na ten przykład w ogóle tylko z tej metody zmiany kanałów korzystam. Jedynie co pamiętam poza tym, to że na "6" jest TVN24 - ale to dlatego, że w cyfrze, którą mam/miałem od wielu lat jest akurat tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie, gdy podpisywałem umowę telewizja n szczyciła się wieloma kanałami oferowanymi na zasadzie wyłączności.

Obecnie niewiele już zostało z tych kanałów mieniących się "exclusive", no może z wyjątkiem MGM HD oraz Wojny i Pokoju.

Drażnią mnie kanały typu Comedy Central, które zapowiadały się nieźle, a skończyły jako platforma do odgrzewania

starych dań TVN, które zawsze omijałem szerokim łukiem (Camera Cafe, Król Przedmieścia). Za Universal Channel też dziękuję - ileż razy można oglądać pierwszy sezon Californication, tudzież 5 pierwszych sezonów Rodziny Soprano nie doczekawszy się od 2 lat szóstej serii? O Movies24 nie wspomnę, bo nigdy nie zaabsorbował mnie na dłużej niż 5 minut - jeśli interesowałyby mnie filmy telewizyjne wybrałbym bezpłatny, ciekawszy True Entertainment z Astry2.

 

Paczka muzyczna jest śmiechu warta (z wyjątkiem MTV2), powinna być raczej opatrzona nazwą "reality shows", ale wiem, to akurat specyfika tego całego VIACOMu a nie N.

 

W związku z tym, że obecnie rezygnuje z abonamentu jako takiego na rzecz TNK+FreeSat from SKY+FTA szkoda mi będzie kanału ID, chyba najciekawszego w tej ofercie obok MGM HD i Wojny i Pokoju. Poza tym ceniłem N TALK ze względu na emisję Conana O'Briena, Jaya Leno i Lettermana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka muzyczna jest śmiechu warta (z wyjątkiem MTV2), powinna być raczej opatrzona nazwą "reality shows", ale wiem, to akurat specyfika tego całego VIACOMu a nie N.

W innych platformach jest więcej warta? Co myślisz o Eska TV którego nie ma u konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Universal Channel też dziękuję - ileż razy można oglądać pierwszy sezon Californication,

Coś słabo oglądasz ten kanał. Jesienią emitowali drugi sezon Californication więc zapewne jesienią 2010 wyemitują też sezon 3 (widać że emitują ten serial rok po premierze w USA).

 

Co do kanałów na wyłączność to mnie ogólnie cieszy że coraz mniej jest takich w polskich platformach (nie licząc tych produkowanych przez nadawce związanego z daną platformą). Jestem przeciw wyłączności, która ogranicza zasięg często naprawdę bardzo dobrych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESKA TV od jakiegos miesiaca jak nie dłużej nie koduje sygnalu. To ze cyfra nie dodala tego programu do swojej listy kanalow to ich sprawa. Ja odbieram ten program na fergusonie hf8900. Co do paczki programow muzycznych w pakiecie style moda muzyka w n to naprawde jest ona bardzo uboga. MTV, MTVNHD , VH1, MTV2,Discovery ID oraz Travel&Living. Pozostalosci takie jak TVN STYLE (dostepny chyba w wiekszosci kablowek), VIVA, 4funTV, FashionTV, ITV , PATIOTV, ESKA TV - Dostepne jako FTA to chyba dosc kiepska propozycja w dodatku ze po wylaczeniu tego pakietu blokuja na nboxach takze dostep do kanalow ktore nadaja FTA mam tu na mysli ESKA TV. 16 zl za te kanaly: MTV, MTVNHD , VH1, MTV2,Discovery ID oraz Travel&Living to dosc duza cena w dodatku , ze celowo na ulotkach robia " sztuczny tlok " wrzucajac kanaly FTA jako czesc pakietu. Po wylaczeniu tego pakietu VIVA, 4funTV, FashionTV, ITV , PATIOTV nadal swieca :) ale klient oczywiscie obejmujac wzrokowo ulotke ma wrazenie ze placi za calosc. Inaczej jak sie spojrzy na programy ktore rzeczywiscie w ofercie sa platne wyglada to juz dosc slabo. To tylko moje zdanie. Jesli N "straci" jeszcze takie pozycje jak TVP HD czy NG WILD HD i te kanaly znajda sie u konkurencji to zostanie im tylko kilka programow ktore maja tylko oni a nie posiada ich w swej ofercie konkurencja. Czy dla tych 5-7 kanalow innych niz w cyfrze enka bedzie rzeczywiscie miala czym przyciagnac klienta? Trzeba zwrocic uwage na spadek cen w cyfrze i ciagle promocje wiec juz nie mozna powiedziec , ze cyfra jest droga bo drogo maja ci ktorzy sa na jakis starych umowach i nie dzwonia zeby wynegocjowac lepsze warunki. Dobrze ze N istnieje bo wymusila na cyfrze i polsacie pewne zmiany mniejsze lub wieksze ale przy trzech bardzo podobnych platformach rozniacy sie mimiedzy soba poszczegolnymi pakietami sposobem doboru kanalu do danego pulapu cenowego (pakietowego) w koncu bedzie musiala nastapic konsolidacja i ktos kogos kupi. Ale na to jeszcze troche poczekamy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Powodów dla których zrezygnowałem z n-ki jest kilka , ale przedstawię te najważniejsze :

 

1 Sponsoring przez Telewizję Nowej Generacji najbardziej znienawidzonego klubu w Polsce , a mianowicie- legi i jest to ten naj ale to najważniejszy powód

 

2 Brak reakcji przedstawicieli TNG o dołączenie do oferty programowej kanałów HISTORY i HISTORY HD , o które to wiele osób prosiło

 

3 Bardzo mierna oferta kanału nSport , a właściwie to jej brak , bo LM to nie wszystko ,nawet nie podjęli walki z innymi platformami o jakąś porządną ligę i nie chodzi mi tu o tandetę , czyli polską ligę.

 

Wybrałem Cyfrę+ do której to po jakimś czasie powróciłem , a której jestem zadowolony jako kibic piłkarski i mam tu to wszystko czego nie ma na n a które to przedstawiłem w 3 punktach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów dla których zrezygnowałem z n-ki jest kilka , ale przedstawię te najważniejsze :

 

1 Sponsoring przez Telewizję Nowej Generacji najbardziej znienawidzonego klubu w Polsce , a mianowicie- legi i jest to ten naj ale to najważniejszy powód

 

2 Brak reakcji przedstawicieli TNG o dołączenie do oferty programowej kanałów HISTORY i HISTORY HD , o które to wiele osób prosiło

 

3 Bardzo mierna oferta kanału nSport , a właściwie to jej brak , bo LM to nie wszystko ,nawet nie podjęli walki z innymi platformami o jakąś porządną ligę i nie chodzi mi tu o tandetę , czyli polską ligę.

 

Wybrałem Cyfrę+ do której to po jakimś czasie powróciłem , a której jestem zadowolony jako kibic piłkarski i mam tu to wszystko czego nie ma na n a które to przedstawiłem w 3 punktach .

No nie, wymiata całkowicie :lol2: . To dlaczego brałeś n-kę, przecież wtedy te punkty też były aktualne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz sam rozwiazalem umowe z telewizja N to jednak jak czytam podpunkt numer 1 nie mam juz ochoty czytac innych bo taka osoba nie moze racjonalnie i powaznie podchodzic do oferty telewizji cyfrowej, satelitarnej. Uzaleznianie swojego wyboru od tego kto kogo sponsoruje. Abonent roku normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za miesiąc rozwiązuję umowę z N-ką na rzecz Cyfry+.

Oto najważniejsze powody:

- w chwili gdy podpisywałem umowę N-Sport transmitował (NA Żywo!!!) mecze NFL, NFL, Pucharu Polski (piłka). Obecnie z tego wszystkiego zostało wielkie 0 (ZERO).

- brak w ofercie najlepszego (IMHO) programu podróżniczego - Travel Chanel

- słaba oferta muzyczna

 

Według mnie, obecnie, platforma ta nieuchronnie toczy się ku upadkowi, a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...