Skocz do zawartości

Dlaczego zrezygnowałeś/aś z N ???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to mnie pocieszyliscie bo chcialem zaniedługo wziasc N-ke :(:roll:

To bierz. Na forach, zazwyczaj najwięcej piszą ci, którym coś nie działa. Wiem to z własnego doświadczenia, sam po feralnej aktualizacji softu w kwietniu zalałem forum Nki postami. Już nawet między wierszami tamtejsi userzy zaczęli nazywać mnie trollem, dopóki sami się nie przekonali o tym co się stało.

Na szczęście od ostatniej, czerwcowej aktualizacji softu wszystko u mnie śmiga bez zarzutu. Nawet dźwięk na Discovery HD już się nie przycina, co wcześniej się niestety działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że przytoczona powyżej dyskusja obu panów jest jałowa poniewaz zawsze znajdą się inne zdania. ja zrezygnowałem z n- tylko dlatego że mają słaba ofertę sportową. VOD- mnie nie interesuje. Ewetualne Discovery HD mam z Polsatu. Brak w tej chwili mi tylko TVP HD ale jakoś daje radę. N-sport mam w SD z TNK.Nie mniej uznaję argumenty kolegów mających n- że pakiety są zbudowane dobrze (mnie też to nie odpowiada). Moimi priorytetami są kanały sportowe i dokumentalne więc dlatego mam:

PS HD, PS , PSE, EU HD, Eu 2, TVP Sport oraz paczka BBC w Polsacie

C+ Sport HD, C+, EU , EU 2 , TVP Sport w C+

n-sport w TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pod koniec 2008 roku zrezygnowałem z n-ki na rzecz Cyfry + z powodów:

1. mało sportu który mnie interesuje

2. cena abonamentu płacę 1/2 mniej w cyfrze - załapałem się chyba na najlepszą promocję jaką puściła cyfra

3. recorder - w Cyfrze nic mnie ona nie kosztowała za aktywację, w N-ce chcieli 350 zł , ogólnie za PVR zapłace za 3 miesiące tj 60 zł

4. bardziej sobie chwalę podział kanałów w Cyfrze niż z N-ce ich pakiety tematyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w pazdzierniku 2008 zakupilem N i jestem zadowolony dlatego rezygnuje z CP gdzie mam non stop problemy (na moja kożyść), tzn. wyslalem rozwiazanie na pakiet Super Film to w BOK mowia mi ze go nie dostali, a jak poprosze zeby poszukali to sie zawsze znajduje i mowia ze zostanie wylaczony z czego nie zostaje i pobieraja oplate przy platnosci za nastepny miesiac gdzie ostatecznie ja zwracaja. w n wystarczy ze zadzwonie powiem ze rezygnuje z tego i che w zamian to lub prosze o wlaczenie dodatkowo danego pakietu/opcji i tyle. reasumujac jestem w 100% zadowolony, byl blad z softem zglosilem reklamacje, dostalem rekompensate na nScreen w wysokosci 30zl. Widac kto tu dba o klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zastanawialem sie nad N ale jednak doradzili mi cyfre+ faktycznie w cyfrze masa kanalow wciaz dokladaja mam na mysli uniwersal i sc-fi chanel .a w N wciaz cos odpada .Fakt ze cyfra jest dosc droga ale ja mam abonament na 1 miesiecy - 20 procent a wiec za full pakiet place ze sprzetem nie cale 150 zl z narzeczona na spole i wychodzi po 70 zl .Troszke brakuje mi kanalo radiowego hd .No i fakt ze canal _ i hbo nie nadaja w dolby .A szkoda mam kino domowe i wciaz czekam na dolby .A na polsacie nie ma zabardzo co ogladac .Fakt w cyfrze moglo byc jeszcze polsat i bylo by super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny powód rezygnacji: Mało oglądam programów tzw. tematycznych. Głównie programy podstawowe i piłka.

Rozwiązanie: TNK za 10 zł + multipakiet c+ będzie dla mnie dużo bardziej korzystne niż n-kowe 3 pakiety po 16 zł.

Dodatkowo do n zraziły mnie:

1. Chowanie głowy w piasek przy pojawiających się problemach.

Przykład: słynny już błąd HDCP - problem usuwany coś ok. 2 m-cy i zero oficjalnych informacji czy przeprosin.

2. Oficjalne forum z PRL-owskimi metodami moderacji. Kasowanie niewygodnych wypowiedzi, znikające posty zakładane przez samych modów itp, itd. Cenzura i komuna.

Osobiście zostałem zbanowany za dwukrotne zadanie niewygodnego pytania. Jednym słowem kompletny brak szacunku dla abonenta, który swoim abonentem utrzymuje owe forum.

3. Totalny bajzel w BOK-u. Nikt nic nie wie, rozmycie odpowiedzialności, niemożliwością jest dotarcie do zwierzchnika osoby z którą się rozmawia lub koresponduje.

4. Projekty dziwnych kanałów (które właśnie są masowo likwidowane z braku rentowności) i zachwyt nad nimi na konferencjach.

5. Wciąganie kanałów FTA pod płatne pakiety. Przykład: nie masz pakietu KNŚ - nie masz niekodowanej TVP Kultura.

Oczywiście nie jest tak, że platforma jest kompletnie do d... Każdy ma coś za uszami C+ i CP też. Może nawet więcej. Pozytywów też jest sporo.

Tylko ta cała managerka zarządzająca jakoś jest niepoukładana. Nie ma pana, żeby jakąś byle [beep]ółkę poprawić, przeprosić klienta, powiadomić chociaż.

Za to w marketingu są nieźli :) Oszczędzając na znaczkach za rachunki wpajają abonentom, że są świadkami rewolucji w przesyłaniu r-ków i wszyscy razem oszczędzamy prawie całą Dolinę Amazonki przed wycinką drzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trudno się nie zgodzić a powyższą opinią,dziwi mnie fakt że start platformy tego formatu, mam na myśli HD...CAŁKOWICIE niemal minął się z celem jaki sobie postawili...

Jeśli jest to platforma HD,to kanały typu Movies24,Filmbox czy oba Sportkluby są naigrawaniem się z abonentów...

Jeżeli w początkowej fazie zostały włączone na zasadzie zapchajdziury, to swoją niechlubną rolę już spełniły, w chwili obecnej 4 czy 5 kanałów kończy swój żywot na Nce, więc pozostaje nadzieja że w to miejsce wejdą, a przynajmniej powinny z 2 kanały HD...NIE MA SENSU PCHAĆ SIĘ W KOLEJNE BADZIEWIA JAK KANAŁÓW Z ,,HD'' przybywa z dnia na dzień...i w tym bym upatrywał sukces Nki...

Bo konkurencja nie śpi a abonenci Nki też oczekują na kolejne kanały HD,ja nie do końca czuję się zadowolony z oferty Nki,mimo że ma tych kanałów dużo to dziwi mnie brak takich kanałów jak AXN HD,SHOWTIME HD czy tym podobnych,pozostaje nadzieja że we wrześniu Nka zrekompensuje nam brak kanału premium i stanie na wysokości zadania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal Plus Film i Sport oraz HBO HD nadają w Dolby, ale tylko na oryginalnej ścieżce dzwiekowej

Troszeczke bym sie z tym nie zgodzil wciaz mam wlaczone canal + lub hbo i zero dd nawet na oryginalnej sciezcea za to filbox hd caly czas hd tylko szkoda ze z lektorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo konkurencja nie śpi a abonenci Nki też oczekują na kolejne kanały HD,ja nie do końca czuję się zadowolony z oferty Nki,mimo że ma tych kanałów dużo to dziwi mnie brak takich kanałów jak AXN HD,SHOWTIME HD czy tym podobnych,pozostaje nadzieja że we wrześniu Nka zrekompensuje nam brak kanału premium i stanie na wysokości zadania...

Takich kanałów w ogóle w Polsce nie ma więc naturalna sprawa że nie ma ich też w ofercie Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dodam swoje 3 grosze.

Wcześniej przez chwilę miałem N-kę, ale na szczęście mój szwagier, miłośnik tvn wziął to ode mnie.

Co mnie najbardziej wkurzało?

Kontakt z kimkolwiek. Jak ci już sprzedadzą, to radź sobie sam...BOK tragiczny

Forum-przez które próbowałem nawiązać jakiś kontakt i o zgrozo zostałem zbanowany za sianie fermentu...szok! Po co forum, skoro nawet nie można się wypowiedzieć??

I najważniejsze! Po co mi HD, skoro nie ma co oglądać??? Większość kanałów, to jakaś totalna szmira! Pokazują filmy, które już nawet jako powtórki w TVP lecą, a sport?? NFL??? Same gadające głowy?? co to jest??? Gdyby nie LM, to nie byłoby tam dosłownie nic!

Co z tego, że jest HD, skoro nie ma co oglądać?? To tak jakby włożyć najnowsze radio samochodowe na trabanta i tłuc basem tak, aż karton trzeszczy :crazy:

Obecnie mam C+

Owszem, może nie jest doskonała, ale Filmy na C+ to filmy a nie odgrzewane stare kotlety, sport, to na prawdę dobrej jakości transmisje w HD i przede wszystkim piłka nożna i NBA, czyli to co najbardziej lubię. Wczoraj też dodali Travel Channel, kanał którego tak bardzo brakowało i teraz jest wręcz idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dodam swoje 3 grosze.

Co mnie najbardziej wkurzało?

BOK tragiczny

I najważniejsze! Po co mi HD, skoro nie ma co oglądać??? Większość kanałów, to jakaś totalna szmira! Pokazują filmy, które już nawet jako powtórki w TVP lecą, a sport?? NFL???

No nie przesadzaj stary :lol: Ja jestem abonentem n-ki od ponad pol roku i do tej pory nie narzekam na kontakt z BOK. Za kazdyn razem gdy do nich dzwonie zostaje w pelni poinformowany i wcale dlugo nie czekam na polaczenie (czego nie mozna powiedziec np. o C+ :wink: )

A co do kanalow HD to przeciez nie trzeba za nie dodatkowo placic tak jak to jest w konkurencyjnych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w to sam nie wierzysz, że są za darmo, po prostu są wliczone w cenę pakietu i płacą za nie wszyscy.

Bez względu na to czy się ma czy nie odpowiedni telewizor, ale tak właśnie ma być dzięki temu HD jest tańsze, chociaż do mojego taniego oglądania dopłacają mi Ci dla których jest to zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co do kanalow HD to przeciez nie trzeba za nie dodatkowo placic tak jak to jest w konkurencyjnych platformach.

Niech Ci będzie, ale w konkurencyjnych platformach nie trzeba płacić za kanały FTA, a takie praktyki czynione są w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to prawdą. Sytuacja o której napisałeś miała miejsce dawno temu i była wynikiem błędu ludzkiego. Oczywiście pod kątem odbioru kanałów FTA najlepszy jest CP, tutaj nie ma o czym gadać.

 

Edit: Zapewne myślałeś o kanałach takich jak TVP Historia dostępnych za darmo na Astrze. No cóż n-ka musi przerzucać go za swoją kasę na HB. Musisz przyznać, że to trochę komplikuje sprawę. Zresztą tak jak napisałem, wyższość CP w odbiorze kanałów FTA nie podlega dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie trzeba płacić za kanały HD, bo... ich nie ma! Tak naprawdę to "prawdziwe HD" to w Polsce ledwie kilka kanałów. Takie Discovery HD nie kwalifikuje się jako kanał HD. W Niemczech ten sam program ma bitrate ponad 2 razy większe niż w Polsce. I to jest prawdziwe HD.A np. taki nSport - oferta programowa leży - teraz 0 transmisji live, a na Polsacie Sport HD mamy Ligę Światową czy tenisa.

 

Forum-przez które próbowałem nawiązać jakiś kontakt i o zgrozo zostałem zbanowany za sianie fermentu...szok! Po co forum, skoro nawet nie można się wypowiedzieć??

To forum lepiej pozostawię bez komentarza. Zachowanie niektórych userów przechodzi wszelkie granice. I na dodatek napisanie tam czegokolwiek "złego" źle się może skończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum lepiej pozostawię bez komentarza. Zachowanie niektórych userów przechodzi wszelkie granice. I na dodatek napisanie tam czegokolwiek "złego" źle się może skończyć...
Ja bywam na forum nb-ki.. i to dosyć często.. Jak piszesz bzdury i wulgaryzmy na tamtym forum .. to nie dziwota ze ciebie zbanowali.. Ja tam pisuje prawie od roku i raczej krytycznie o n-ce nikt mnie nie banuje także nie przesadzaj..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba płacić za kanały HD, bo... ich nie ma! Tak naprawdę to "prawdziwe HD" to w Polsce ledwie kilka kanałów. Takie Discovery HD nie kwalifikuje się jako kanał HD. W Niemczech ten sam program ma bitrate ponad 2 razy większe niż w Polsce. I to jest prawdziwe HD.A np. taki nSport - oferta programowa leży - teraz 0 transmisji live, a na Polsacie Sport HD mamy Ligę Światową czy tenisa.

To forum lepiej pozostawię bez komentarza. Zachowanie niektórych userów przechodzi wszelkie granice. I na dodatek napisanie tam czegokolwiek "złego" źle się może skończyć...

 

DHD w CP ma jakość znacznie gorszą niż w n-ce. Jak włazisz na forum n-ki i jako abonent CP zaczynasz nachalną propagande to co się dziwisz, że cie banują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się forum N w sumie jest chyba najlepsze zo mogło si.ę trafić TV N :lol: Czasami tam zaglądam ,często wsadzam szpilki szczególnie kilku zajadłym fanatykom N ale to idzie,nikt /jak narazie/mnie nie banuje.Najwyżej wściekają się na mnie niektórzy forumowicze / a mnie to setnie bawi :smile: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możnaby wiedzieć, gdzie napisałem, że mnie zbanowano? Nawet ostrzeżenia nie dostałem. Zresztą nie miałbym nawet za co dostać. Mam na koncie chyba tylko jeden post. Głównie zajmuję się czytaniem wypowiedzi innych. Zmiotła mnie po prostu jedną wypowiedź.

- Mój syn narozrabiał (nie pamiętam dokładnie co narobił, ale mniejsza z tym)

- To każ mu za karę oglądać Polsat

Nie wymaga chyba komentarza.

Co do Discovery HD - ja nie porównywałem do CP, ale do Sky Deutschland. Znalazła się platforma nowej generacji :lol2: Niemal wszystkie HD w Polsce odstają od tych w Anglii czy Niemczech. U nas idzie się po prostu na ilość. Jeszcze raz o tym bitrate

n - 8,5 Msymb/s

Sky Deutschaland - 20 Msymb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...