Skocz do zawartości

Dlaczego zrezygnowałeś/aś z N ???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie zrezygnowałem ale się borykam z tym problemem tzn. decyzją...

Jest juz temat rezygnacja z N ale tu możecie napisać konkretnie czemu zrezygnowaliście z N...

Bez pisania jak wypowiedzieć umowę czy temu podobne pytania, od tego jest wspomniany wcześniej temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zredukować ilość posiadanych platform i najłatwiej mi było zrezygnować z n.

kanały: Discovery HD, MTVHD, TVP HD, TVP Sport mam z innych żrodeł. n-sport z TNK więc nie było nic specjalnego co by mnie trzymało. Wiem jedno - jak na razie z C+ raczej nie zrezygnuję. jestem z C+ od samego początku , Polsat za niedrogie pieniądze (moduł) i TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zrezygnowałem wykorzystując zapis o nie akceptacji nowego Regulaminu ... Szczerze mówiąc telewizja n mnie zawiodła. W domu (takim wielopokoleniowym) mam dostęp aktualnie do: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, TP TV z satelity i do 30.06.2009 telewizję n. TP TV jako dodatek do neostrady traktuję z przymrużeniem oka na obecnym etapie. Z tych trzech pozostałych platform niestety najgorzej oceniam telewizję n. Nic nie dopracowane nigdy do końca, wszystko w fazie wielkich zapowiedzi i w zasadzie beta testu, gdzie beta testerami są płacący abonenci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie kombinuję jak załapać się na recorder bez zbędnych kosztów...może zrezygnować i wziąć od nowa na jesień jak będą promocje z okazji wejścia nFilm ?

Bo tak całkiem to nie mam zamiaru, pasuje mi i oferta i cena, kwestia tego co się ogląda :brawo:

Jak chcesz zrezygnować to wysyłaj już rezygnacje przyjmują do 24 czerwca i liczy sie data wpłynięcia do nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem wykorzystując zapis o nie akceptacji nowego Regulaminu ... Szczerze mówiąc telewizja n mnie zawiodła. W domu (takim wielopokoleniowym) mam dostęp aktualnie do: Cyfra+, Polsat Cyfrowy, TP TV z satelity i do 30.06.2009 telewizję n. TP TV jako dodatek do neostrady traktuję z przymrużeniem oka na obecnym etapie. Z tych trzech pozostałych platform niestety najgorzej oceniam telewizję n. Nic nie dopracowane nigdy do końca, wszystko w fazie wielkich zapowiedzi i w zasadzie beta testu, gdzie beta testerami są płacący abonenci ...

No cóż! Jak to w domu wielopokoleniowym :wink: Jednemu to, drugiemu tamto. A trzeci...

Pozostawiam to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem:L

- bo po 2 latach wciąż mają problemy techniczne i lecą w kulki udając, że o niczym nie wiedzą.

- bo VOD i nagrania się przycinają.

- bo jak ostatnio rozwiązałem umowę to nasłali na mnie firmę windykującą, bo nie zapłaciłem za okres w którym już nie miałem dekodera, a umowa była rozwiązana (jakiś [beep] w sklepie nie wprowadził informacji, że oddałem dekoder, a moje wielokrotne faxowania potwierdzenia oddania i wielogodzinne rozmowy z BOK wyjaśniające problem nic nie dały).

- bo skończyła mi się promocja i już się nie opłaca zostawać.

- bo przyszło lato i nie ma czasu oglądać tv

- bo jednak nie rozwiązałem umowy z Polsatem, bo moje dzieciątko woli ceebebies niż bajki z nki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie Cyfrowy Polsat

-Liga Europejska (Dawny puchar UEFA)

-Mecze polaków na żywo w Lidze mistrzów półfinały i finał też ma być na żywo xD

-najlepsza siatka i ręczna w polskiej telewizji

 

A filmo nie jest źle coś pewnie dodadzą jak n doda nFilm przecież z siebie zapiją....

 

Prawdopodobnie ma być Filmbox bardzo tanio za 7 zł bardzo naciskają na CP

 

Powiem wam że CP coś z N kombinuje nie do wiary po prostu a no Cuda się zdarzają jak umowa TVP z CP :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba84

Po pierwsze, mecze Polaków w Lidze Mistrzów będą, jak Wisła Kraków przebrnie przez trzy rundy kwalifikacyjne, a więc awansuje do fazy grupowej :wink:

Po drugie, skąd masz informacje o tym, że CP negocjuje z SPI w sprawie kanałów FilmBox, i że ich cena wynosić będzie 7 zł? Znowu kolega technik w CP? :twisted:

 

@ramzes

Jak Ci bedzie brakować LM, to wystarczy zakupić sobie TNK, gdzie masz nSport i we wtorek będziesz oglądął mecze, bo w środę będzie na Polsacie, a znając życie to taki sam mecz będzie i na Polsacie, i na nSporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar zrezygnować z N. Dobrze ze mozna teraz bez problemu rozwiązać umowe. Posiadam tez Cyfre+ z którą zostaje na dłużej. Oferta N-ki filmowa i sportowa tragedia.Z Cyfrą zostaje ze wzgledu na super promocje( co roku:) , splitter mam podłączone 3 telewizory, najlepszą oferte programową. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz mnie w domu nikt do enki się nie przywiązał. Panowie oglądają tylko Formułę 1, a do tego enka im nie potrzebna. Mam też TNK, Samsunga HD na którym jest Discavery HD, Polsat 2 i inne, telewizję naziemną z siedmioma programami w super jakości. Do tego antena toroidalna, dzięki której mogę znaleźć filmy z pakietu Wojna i pokój. Dla 1 osoby niepotrzebne dodatkowe koszty. Korzystam z okazji, że można zrezygnować bez konsekwencji. Szkoda mi trochę czarnego tunerka...Do innych platform oczywiście nie przechodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszlym roku nie przedluzylem umowy a nka, bo kupilem cyfre. Mialem cyfre od listopada 2008 do maja 2009 i to byl czas stracony. Oferta przede wszystkim za slaba w stosunku do ceny. Jakosc i ilosc premier na Canal+ jest coraz gorsza, jedyna rzecz, ktorej mi brakuje w tej chwili na nce to NGC, jednakze nie jest to warte 158 PLN placonych co miesiac. W czerwcu powrocilem do nki, kanaly HD mam bez dodatkowych oplat, HBO jest o 11 PLN tansze niz w cyfrze, nie place haraczu za recordera i mam dostep do najlepszego VOD na rynku(wszystkie wytwornie, dla porownania w cyfrze tylko 4). Jesli porownam nrecordera i Philipsa PHR H, to dekoder cyfry jest strasznym badziewiem, ktory permamentnie zacina sie, zawiesza czy kasuje nagrane filmy. Nrecorder wlacza sie po 4 secunadach, dekoder cyfry po kilkunastu....No i moje rachunki sa zdecydowanie nizsze przy porownywalnej ofercie. Odradzam cyfre z calego serca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dokladnie odwrotnie. Oferta cyfry + jest dla mnie najlepsza. Premiery na canal+ mi odpowiadaja, jest to wlasciwie jedyny kanal, ktory systemetycznie ogladam. Z radoscia pozbylem sie wlasnie N-ki, ktora swoja oferta mnie rozczarowala. To to samo co kablowka, tylko lepszej jakosci. Ja po prostu po pracy chce sobie obejrzec dobry film, albo dobry mecz czyz awody zuzlowe. I cyfra mi to zapewnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odradzania Cyfry i powrotu do n-ki, to ja sie zgadzam. Zrezygnowałem z przedłużenia umowy z n-ką i wybrałem Cyfrę, ale przy pierwszej zmianie regulaminu uciekłem gdzie [beep] rośnie. :D. Zero jakichkolwiek zmian na lepsze i koszmarny sprzęt. I powróciłem znów do n-ki, której zamierzam być abonentem bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powodem rezygnacji bylo glownie naciaganie. Nawet po zerwaniu umowy i probie przedluzenia od nowa. Naciaganie na kolekcje VOD. Jesli dzwonie i mowie ze danej rzeczy nie ogladam, bo dalem dekoder dziecku, a oni kaza mi placic 60 zl za kolekcje , bo kiedys cos tam podpisalem to ja dziekuje. W cyfrze jak czegos nie ogladam , to zawsze moge wylaczyc. ponadto n-box rekorder po prostu nie chcial chodzic na jednej antenie. Gdy dalem go dziecku , a on ma w pkoju tylko jeden kabel z sygnalem, to zaczal sie sajgon. Dekoder tzreba bylo uruchamiac kilka razy, bo sygnal tylko z jednego wejscia uwazal za brak sygnalu. Jak sie juz dalo uruchomic, to i tak co pare godzin trzeba bylo przelaczac antene miedzy wejsciami, bo to na jednym, to na drugim pokazywal brak sygnalu. Dla mnie to szmelc.

Natomiast rekorder cyfry uzytkuje od poczatku i nie mam z nim najmniejszych klopotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...