Skocz do zawartości

Dlaczego zrezygnowałeś/aś z N ???


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej zostan przy enkowym dekoderze HD PVR , bo bedzisz ciezko zalowal ze zostawiles sobie ten od Cyfry +

:mrgreen:

Ja mam to i to, a nBoxa włączam od kilku miesięcy tylko we wtorek i środę gdy leci Liga Mistrzów poza tym nie ma za bardzo co oglądać na tych kilkunastu kanałach HD. A Philips jakoś działa, nie zawiesza się itp. więc tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że się oddaje po co komu taki złom , jak dekoder cyfrowego polsatu ,który na rynku wtórnym kosztuje 30 pln . Nie mówiąc już o tym że jest on Parowany z kartą przez co uniemozliwia odbioru kanałów fta , ale to żadna pociecha w porównaniu z tunerami cyfry +

Człowieku, Ty wiesz co mówisz? OK, CP paruje karty, ale umożliwia oglądanie kanałów FTA, więc o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że się oddaje po co komu taki złom , jak dekoder cyfrowego polsatu ,który na rynku wtórnym kosztuje 30 pln . Nie mówiąc już o tym że jest on Parowany z kartą przez co uniemozliwia odbioru kanałów fta , ale to żadna pociecha w porównaniu z tunerami cyfry +

Haha widac nie miałes doczynienia ze sprzętem n, złom to jest w CP i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zostan przy enkowym dekoderze HD PVR , bo bedzisz ciezko zalowal ze zostawiles sobie ten od Cyf

 

Jka sie tak dokladniej przyjrzymy tym dekoderom to w zasadzie równica jest niewielka .. n-ka ma zdecydowanie lepsze EPG

( tunery mniej wicej tej samej klasy.. wada tunerów nki jest brak stacji radiowych SAt ( trzeba je inicjować via internet. Kuriozum na skale światowa

Niemniej jednak cyfra juz nie ma starych ti\unerów na zbyciu podobno wszystkie już wyszły poczekam na nowy peace HD PVR..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem w tym roku dwie platformy N z dekoderem PVR i Cyfre+ PVR Philips . Musiałem wybrać i wybrałem Cyfre+ choc dekoder n-ki jest lepszy. Nic więcej nie ma ciekawego w n :) Cyfre+ mozna podzielić na kilka telewizorów (mam splitter) , Jakośc kanałów HD szczególnie Canal+ sport i Canal+ film HD jest super i najważniejsze oferta programowa Canal+ filmowa i sportowa jest 100% lepsza niz na n-ce:) Jak słysze ze dokoder ma 3D czy inne [beep]oły to mi sie smiach chce. Na co to komu ? Chyba ze dzieciom zeby sie pobawili :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem, bo płaciłem 78 zł za 3 pakiety i Nseriale z Nfilmem.

Wolę płacić 99 zł za full z Turborec.

 

Nie interesuje mnie Cyfra+, bo oferta sportowa raczej nie do mnie skierowana...

Canal+ z dwoma wytwórniami (Fox i Universal) w tej chwili też już nie wymiata.

 

Z kolei enka ma najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt.

Co z tego, że Cyfra wprowadzi Pace'a PVR, skoro będzie miał go promil abo, przez co rozwój technologiczny tego dekodera zatrzyma się na etapie sprzedaży klientowi.

Enka może rozwijać Nboxy dlatego, że ma na rynku tak na dobrą sprawę trzy modele. Prościej tym zarządzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem enkę z dużą nadzieją, iż dostanę nowoczesny sprzęt, dobrą jakość, a z ciekawą ofertą programową szybko się uporają.

Na początek z obiecanych 6 miesięcy promocji przy umowie na dwa lata nagle zrobiły się trzy. Nie było na nich bata.

Oczywiście mogłem składać kolejne reklamacje dla tych kilkunastu złotych i dwa razy tyle wydać za telefon, znaczki, szarpać się, to nie dla mnie, kij im w...

Jakość obrazu wcale nie powala, Polsat News i Polsat HD ma ją chyba nawet lepszą albo taką samą jak TVN24 i TVN - to moja subiektywna ocena przy oglądaniu na 50" LCD, obraz HD na recorderze enki szarpie, dźwięk rozjeżdża się z obrazem. Wymiana czterech tunerów nic nie pomogła, z tym, że zmarnowanego czasu i pieniędzy nikt mi już nie zwróci.

Jeśli na tym ma polegać ta nowa generacja to ja już wolę tą starą i swojego przestarzałego Echostara 7100HD (oby już od dziś bez restartów :mrgreen: ).

Najgorsze na tym jest to, że oglądanie n wymaga bardzo dużo czasu, cierpliwości i.... telefonu który co chwilę trzeba wykonać aby coś tam dogadać w BOK.

Pilnowanie terminów, kary, opłaty manipulacyjne, dla zapominalskich, filmy na życzenie które są do obejrzenia jak już goście pójdą do domu.

Wolę współpracować z firmą która sama przypomina mi o kolejnych datach,terminach a ja mogę sobie spokojnie oglądać a zaoszczędzony czas przeznaczyć na inne czynności. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........

Wolę współpracować z firmą która sama przypomina mi o kolejnych datach,terminach a ja mogę sobie spokojnie oglądać a zaoszczędzony czas przeznaczyć na inne czynności. :smile:

 

 

tak na marginesie to która firma(platforma) przypomina o kolejnych datach,terminach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności.

Cyfrowy Polsat przed upływem terminu i zaraz po jego upływie wysyła informację przypominającą o konieczności jej dokonania.

Jest to SMS, informacja z automatycznej sekretarki (do mnie dzwonią na stacjonarny) a później w przypadku braku wpłaty komunikat wysyłany na dekoder.

Oprócz tego w tym roku Polsat wykonał do mnie ponad 10 telefonów z propozycjami rozszerzenia oferty, ankietami, o jakości usług i uwag dotyczących platformy.

 

Z n nie zadzwonili nawet jak rozwiązywałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zrezygnowalem, ale to zrobie w nadchodzacym tygodniu poniewaz :

 

1 - nowi klienci dostaja wiecej za TE SAME pieniadze, co dotychczasowi, wieloletni abonenci (np. zestaw do TNK)

 

2 - nadal nie mozna sluchac radia bez podpietego netu i wlaczonego TV (przez HDMI)

 

3 - opcje dodatkowe (nfilmy, nseriale, hbo + cinemax, picture box, premiery VOD) sa jednak za drogie jak na poziom prezentowanych filmow

 

4 - wciaz brak multiroomu (choc niektorzy dostaja gratis zestaw TNK jako rownowaznik)

 

:roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności.

Cyfrowy Polsat przed upływem terminu i zaraz po jego upływie wysyła informację przypominającą o konieczności jej dokonania.

......

 

Niestety, ja tego samego nie mogę stwierdzić. Jestem abonentem("polsatu") od dwóch lat i jedyna informacja jaka do mnie od nich dotarła to telefon po wypowiedzeniu z nową propozycją na przedłużenie uowy. Może przyczyną było to, że opłaty były zawsze na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja myślę, że bardziej rozwinięci klienci platform cyfrowych postępują wg schematu:

 

Najpierw wybierają Cyfrowy Polsat

Później dochodzą do wniosku, że jednak to nie to i wybierają Nkę

Jednak po czasie i tak wybierają Cyfrę+

 

W Cyfrze+ zostają jakiś czas i w zależności czy im się podoba (np: czy mają opcję Canal+) to zostają a jak nie to w ostateczności wracają do N.

Choć uważam, że i tak jest większy odpływ (bynajmniej ostatnio) ludzi z Nki do Cyfry+ niż na odwrót.

 

Osobiście mi brakuje tylko Wojny i Pokój - ale mam Ale Kino! gdzie jest równie dobre (z całego świata) kino.

 

Pozdrawiam abonentów Nki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten proces zatrzymał się na n-ce i ani myślę rezygnować. Nawet te super promocje Cyfry+ mnie do tego nie zmuszą, ani tym bardziej nie czuje się zainteresowany, mimo że kanałów pod dostatkiem, a jednak okazuje się, że to nie wszystko. Coś jest w n, czego brakuje mi w innych platformach... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory Full HD za złotówkę, darmowe kanały HD przez cały okres umowy, itd. - to główne powody, które mogą stanowić realne zagrożenie dla n-ki ze strony Cyfry+. O Cyfrowym Polsacie nie będę już wspominał (ale powiem parę słów :mrgreen: ) , bo tu będzie następował regularny wzrost (ze względu na Polsat, Polsat Sport, itd.), ale nie sądzę, żeby abonenci n-ki rezygnowali z HDTV dla Polsatu, więc będą to raczej nowi, nieobeznani w tematyce telewizji satelitarnej klienci. Ciekaw jestem jak zmienią się liczby abonentów wśród platform po świątecznej nawałnicy promocji i nowych abonentów, ale póki co do świąt jeszcze ponad tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory Full HD za złotówkę, darmowe kanały HD przez cały okres umowy, itd. - to główne powody, które mogą stanowić realne zagrożenie dla n-ki ze strony Cyfry+. O Cyfrowym Polsacie nie będę już wspominał (ale powiem parę słów :mrgreen: ) , bo tu będzie następował regularny wzrost (ze względu na Polsat, Polsat Sport, itd.), ale nie sądzę, żeby abonenci n-ki rezygnowali z HDTV dla Polsatu, więc będą to raczej nowi, nieobeznani w tematyce telewizji satelitarnej klienci. Ciekaw jestem jak zmienią się liczby abonentów wśród platform po świątecznej nawałnicy promocji i nowych abonentów, ale póki co do świąt jeszcze ponad tydzień.

 

Cyfra tej zimy najwiecej zaoferowala przyszlym i obecnym abonentom dlatego nie zaskoczy jesli okaze sie ze przybylo jej najwiecej nowych odbiorcow. Oprocz TV HD i okresow korzystania z kanałów HD gratis, konkurencyjnych cen dolaczony niedawno Multiroom... CP mobilizuje konkurencje i bedzie sie robilo jeszcze ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jest jak Imperium Rzymskie, jest tak duże i napuchnięte, że tylko czekać na okres schyłkowy. :lol2:

A tak poważnie to chyba coś w tym jest, że ludzie z N odchodzą do cyfry+, ewentualnie z Cyfry do N.

O brak Polsatu, martwią się właściwie tylko Ci którzy nie mieli styczności z platformami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CP w porównaniu z Cyfrą i N wypada sporo gorzej, i jeżeli ktoś ma choć trochę pojęcia o ofertach jakie są na rynku raczej ich nie wybierze.

Cyfra ostro uderza z promocjami tej zimy, a N chyba trochę spoczęła na laurach. Więc wiadomo, ze klient któremu kończy się umowa wybierze to co lepsze i tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja ze swojej strony dorzucę parę groszy; jestem aktualnie posiadaczem trzech platform sat. i kablówki; zacząłem od polsatu i cyfry +; aktualnie dobrałem n-kę; na już jestem bardzo zadowolony; w najbliższym czasie rezygnuję z polsatu(wg mnie brak ciekawych propozycji dla stałych abonentów, zbyt długie umowy, sprzęt) i cyfry(tutaj specjalnie nie widzę minusów, chyba że dostępność pvrHD); z polsatu najbardziej mi będzie żal polsat sport(siatkówka- tylko i wyłącznie); z cyfry canal +;

 

ps: wiem, że temat jest inny ale czytając ostatnie posty jakoś tak mnie natchnęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rotacji abonentów obecnych to fakt że głównie jest rotacja Cyfra+==>N i na odwrót... Co do rezygnacji z którejś z tych platform na rzecz CP rzadko się słyszy... Klienci teraz stawiają na jakość i różnorodność oferty... Niestety Polsat w tym zestawieniu nie wypada najlepiej... Jest tani ale cena to nie wszystko... Klienci są coraz bardziej wymagający i wiedzą czego chcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jest jak Imperium Rzymskie, jest tak duże i napuchnięte, że tylko czekać na okres schyłkowy. :lol2:

A tak poważnie to chyba coś w tym jest, że ludzie z N odchodzą do cyfry+, ewentualnie z Cyfry do N.

O brak Polsatu, martwią się właściwie tylko Ci którzy nie mieli styczności z platformami.

 

Cyfra nie jest monopolista na rynku wiec ciezko dostrzec to ze jest duza i napuchnieta, chyba ze wnosisz po najbardziej rozbudowanej propozycji promocji , pakietow, bonusow i bonifikat dla nowych i starych abonentow :)

Oferuja szeroki zakres programow, dobre ceny i jakosc odbioru i sprzetu. Jesli beda trzymali ten poziom to nie wroze im odplywu klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...