Skocz do zawartości

Zmiany od maja w C+?


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra+ ma już i tak bardzo dobrą ofertę sportową także nie widzę potrzeby jej ulepszania (no poza dodaniem TVP Sport, o którym wielu tutaj userów marzy). Cyfrze jak już, to przydałoby się wzbogacić ofertę muzyczną czy dziecięcą, gdyż od dawna z tego segmentu nic nie doszło (nie liczę MTVN HD, które jest dla wybrańców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że znacznie poprawią jakość

 

Na to już nie liczę:

 

  • Cyfra uznała, że nowe transpondery są jej zbędne (z całej puli częstotliwości po TPS przejęli dosłownie jeden...)
  • współdzielenie kanałów z Cyfrowym Polsatem = brak jakiegokolwiek wpływu m.in. na skandaliczną jakość AXNów z ich transpondera (gdzie mam to reklamować - w Cyfrze? w Polsacie? bezśrednio w AXN?).... odpowiedzialność się rozmywa...
  • opinia BOK - w skrócie "wg nas wszystko jest cacy, nie stwierdzamy żadnych problemów z jakością naszych kanałów... proszę ewentualnie sprawdzić swoją instalację antenową lub przeprogramować terminal... na pewno pomoże" :lol2:
  • bzdury wypisywane przez prezesa Canal+ Cyfrowy:
    kilka cytatów z najnowszego Magazynu+
    "Najnowsze badania przeprowadzone w kwietniu wyraźnie wskazują na wzrost Państwa zadowolenia z CYFRY+. Wiele aspektów naszej działalności ocenili Państwo najwyżej w dotychczasowej historii firmy (...) Zapewniam, że doskonalenie jakości świadczonych usług jest dla nas priorytetem" itd. :crazy:
     
    Po co cokolwiek zmieniać, skoro jest super i ludzie nas kochają ? ;-)
  • od poprawy jakości ważniejsza jest dodatkowa kaska od takich nadawców jak iTV, Tele5, Polonia1, Edusat, Patio TV itd. których kanały zaśmiecają tylko transpondery płatnej platformy... niech sobie nadają na własną rękę, jak np. TVS, wtedy nic nie miałbym przeciwko tym stacjom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda że od lipca można będzie zerwać umowę, ile mam dni do zerwania umowy z C+? Bo wiem że po jakimś okresie regulamin, abonent tak jak by go akceptuje i nie można rozwiązać umowy. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]zmiana regulaminu i cen dotyczy wszystkich abonentów.

W przypadku nie zaakceptowania nowych cen ma Pan prawo do odstapienia od Umowy w terminie 7 dni, jeśli chodzi o zmianę Regulaminu ma Pan 14 dni od daty otrzymania informacji o wprowadzonych zmianach.

 

Taką odpowiedź otrzymałem od Cyfry+ na temat zmian cen abonamentu oraz regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe posunięcie Cyfry "zmiany cen dotyczą wszystkich abonentów", jak do tej pory nie były zmieniane ceny w okresach minimalnych umów zawartych promocyjnie a tu niespodzianka. Nowa jakość traktowania abonenta. Podpisałem umowę na pakiet podstawowy praktycznie tylko dla Comedy Central, z ręką na sercu mogę napisać, że od grudnia ani razu nie przełączyłem na Canal+ a teraz chyba skorzystam z regulaminu i pożegnam Cyfrę. Nie chodzi tu o te parę złotych tylko o zasadę, uważam że umowy powinny być nie do ruszenia przez cały okres promocyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I tu się mylisz. W Cyfrze podwyżki zawsze dotyczyły wszystkich abenentów, tylko dla już aktualnych abonentów były one przesunięte o miesiąc lub dwa. Dla tego masz możliwość rezygnacji. Ale Cyfra rozegrała sprawę i tak sprytnie (przynajmniej według mnie), bo zmieniając ceny zmieniła zapis w regulaminie wykreślając z niego TVN Lingua. W lipcu w związku ze zniknięciem tego kanału i tak poleciałyby rezygnacje i ten kto chciałby odejśc i tak by odszedł. A tak no cóż, część odejdzie,bo i tak by odeszła, część wyśle wypowiedzenia (które i tak by wysłała) z myślą uzyskania lepszych warunków pozostania, a ogromna większość poprostu zapłaci więcej ciesząc się, że ostatnimi czasy i tak ich pakiety zostały wzbogacone o kanały dołączone podczas przetasowań wprowadzonych w ostatnich miesiącach. Najgorzej chyba wyjdą abonenci posiadający stare pakiety typu startowy czy tematyczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz jaśniej, kiedy pobierają te 1 zł? Za rezygnację pod koniec miesiąca czy za podłączenie na początku następnego? A jak zrobię sobie miesiąc przerwy w oglądaniu to co wtedy? Sorry, nie mam jeszcze nowego regulaminu więc pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe ceny pakietów C+ od 01.07.2009:

 

Powitalny+: 19,90

Startowy: 33,00

Podstawowy/+: 42,90

Komfortowy/+: 63,90

Prestiżowy+: 150,90

Prestiżowy HD+: 168,90

 

Opcje dodatkowe:

 

Canal+: 29,90

HBO: 29,90

C+, HBO, Cinemax: 69,90

 

Przy płatności GZG ceny średnio są o 2 zł. niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skala72 Polsat te kanały co oglądam, są w tańszym abonamencie w CP za 38zł. Zobaczę jak będzie, ale chyba do mojego Sony Titrona 10 letniego 25 cali nie nadaje się dekoder HD :lol2: wiec coś tańszego z SD CP. Zobaczę jak się sytuacja rozwinie do lipca, ale jestem skłonny wziąć CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skala72 ten telewizor (Sony 25 100hz) mam od nowości nigdy mnie nie zawiódł, kolory naprawdę dobre, bez urazy ale jakość plazmy mnie przeraża jest naprawdę tragiczna. Nie wymagam od telewizji jakości HD czy innych tego typu, dekoder SD jest w moim przypadku wystarczający. Nie planuje zmiany telewizora (3-5 lat), bo po co? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że wiele osób rozważa możliwość rozwiązania umowy, fakt sam sie nad tym mocno zastanawiam a raczej zastanawiałem.

Ostatnia podwyżka /zresztą jak każda zawsze boli/ oraz brak TVP Sport w pakiecie podstawowym troszke mnie podrażniło /zresztą z tego co czytam nie tylko mnie/

Mimo wszystko zastanawia mnie fakt, że chyba większość abonentów cyfry było nie było korzysta z promocji, czy to nowa umowa, czy przedłużenie umowy bynajmniej tak mi się wydaje ja tego korzystam od dobrych paru lat i mam opcję nr 2 czyli przedłużenie umowy na kolejny rok rabat 25% na całość czyli pakiet oraz opcje dodatkowe. W moim przypadku jest to podstawowy, canal+,canal+HD oraz NG HD.Uwzględniając już nowy cennik bez rabatu wychodzi +/- 83,80 z rabatem 62,85 zł.

No i teraz platforma N tak porównywalnie do pakietu podstawowego minimum 3 pakiety z N razy 16 co daje nam 48 tu jest brak canal + wiec niech będzie zastępczo HBO dodajemy 25 zł co nam daje 73 zł.

No to teraz Polsat pakiet familijny 39,9 zł HBO 25 zł/nie wiem jak jest z HBO HD czy jest za dopłatą/ no i dokładam co by było podobnie Discovery HD oraz Polsat Sport HD 2 razy 6 daje nam 12 razem 76,9 zł. w przypadku gdy HBO HD jest płatne wyjdzie 82,9 zł ale tu nie jestem pewien.

Zliczając jeśli chodzi o mnie cyfra i tak wychodzi NAJTANIEJ, warto może jeszcze dodać, ze nie mamy gwarancji, ze za miesiąc czy dwa pozostałe platformy nie zrobią tego co cyfra.

No ale zawsze wtedy można zmienić na kolejną platformę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym TVP SPORT od komfortowego. Szkoda ze tak malo pozytywnie zaskoczyli. Mi to obojetne bo mam tak czy siak ale dzwonilem do kumpla zeby sobie przeprogramowal liste programow i dopiero jak mi powiedzial ze ma zakodowany ten program z orientowalem sie ze ma podstawowy przeciez . Szkoda !!!! Kupilem ostatnio pre-paida cyfrowego polsatu szkoda ze opcje hd mozna wykupic dopiero jak sie podpisze umowe na pakiet familijny i opcje dopdatkowe bo w takim wypadku mnie to nie interesuje. Za miesiac ktory chce ogladac cos moge zaplacic ale nie zeby na 36 miesiecy umowe podpisywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz B: Masz rację, C+ jest Najlepsza na naszym rynku. Wieleu abonentów C+ rzuca się w konwulsjach, że nadeszły podwyżki, że zerwie umowę i przejdzie do Polsatu lub N, tylko, że ci ludzie nie mają zielonego pojęcia co tam ich czeka. Rozmawiałem ze znajomymi i wszyscy stwierdziliśmy po porównaniu ofert, że Cyferka jest jednak najlepsza. Fakt, zaszaleli z cenami za C+ i HBO, powinny one kosztować C+ 25 zł. a HBO 20 zeta (Max). Czy osoby chcące zrezygnować z C+ zapoznali się z ofertami N czy też CP, z regulaminami, sprawami technicznymi, zmianą pakietów itd...??? Chyba nie.

Co do TVP Sport, to w CP jest od dostępny od pakietu Familijny i Pakiet Relax Mix za 57.80 zł, więc sorry, nie ma co się dziwić, że w C+ jest on od Komfortowego+ (60 zł.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to teraz Polsat pakiet familijny 39,9 zł HBO 25 zł/nie wiem jak jest z HBO HD czy jest za dopłatą/ no i dokładam co by było podobnie Discovery HD oraz Polsat Sport HD 2 razy 6 daje nam 12 razem 76,9 zł. w przypadku gdy HBO HD jest płatne wyjdzie 82,9 zł ale tu nie jestem pewien.

Pakiet Familijny + HBO to 57,90 zł miesięcznie. Umowa na 13 miesięcy przy dzierżawie dekodera(przy dekoderze na własność umowa na 29 zł). Trzy kanały HD przez Ciebie wymienione to 18 zł miesięcznie na które też musisz podpisać umowę na 13 miesięcy. Co w sumie daje 75,9 zł miesięcznie. Należy także dodać, że przez pierwszy miesiąc masz dostęp do pełnej oferty, przez kolejne dwa miesiące nie płacisz za pakiet na który podpisałeś umowę, a także kanały HD przez trzy miesiące bez opłat.

Okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Należy dodać, że w czasie umowy obowiązuje gwarancja ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVP Sport, to w CP jest od dostępny od pakietu Familijny i Pakiet Relax Mix za 57.80 zł, więc sorry, nie ma co się dziwić, że w C+ jest on od Komfortowego+ (60 zł.).

 

TVP Sport na dzień dzisiejszy jest dostepny we wszystkich pakietach. A jak bedzie w Pakiecie Sportowym wchodzacym w skład Relax Mix, to kupujesz pakiet familijnyy za 37,80 oraz Pakiet Sportowy za 13,90 co daje 51,70, a więc jest taniej niz w Cyfrze+. 8,30 zł to jednak duża różnica w przelcizeniu na rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...