Skocz do zawartości

Który polski kanał ogólnotematyczny najlepszy??


van der
 Udostępnij

Który polski kanał ogólnotematyczny najlepszy??  

135 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który polski kanał ogólnotematyczny najlepszy??

    • POLSAT
      38
    • TVN
      88
    • TVP
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

No proszę jaki temat znalazłem. Stary, zapomniany i troszkę już przykryty kurzem. A może warto by go odkurzyć bo w końcu jest ciągle aktualny?

 

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie wybieram TVN. Za co?

 

1. Fakty - według mnie najlepszy serwis informacyjny

2. Dobre filmy - często pojawiają się nowości (względem kanałów ogólnych, pomijając to co jest na kanałach premium), często też dają jakieś dobre filmy sprzed lat.

3. Milionerzy - najlepszy teleturniej na świecie

4. Publicystyka - choćby Kawa na Ławę

5. Programy rozrywkowe typu Mam Talent czy Pascal Po Prostu Gotuj (niestety tego już nie ma a szkoda :( )

6. Seriale 39 i pół, W11, Detektywi

I jeszcze kilka rzeczy by się na pewno znalazło :)

 

Oczywiście są wady jak np długie reklamy, programy typu Szymon Majewski Show, czy seriale typu Teraz albo nigdy ale ogólnie bardzo lubię ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za TVN za Polsatem nie przepadam ze względu na reklam bo top już przesada TVN ma dobry dokumęt a Polsat bazuje na głupich reality show i reklamach np. film trwa 90min. a z reklamami 150 min no i oczywicie cała paczka Discawery do wyboru do koloru co kto lubi-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z racji tego, że Polsat zamyka się na inne platformy zagłosowałem za TVN.

Reklamy każdy daje ile wlezie, niby ustawa funkcjonuje o cichszych reklamach, już się wycwanili, otóż 20 sekund przed reklamą podkręcają głos i mają reklamę tej samej głośności co film, żenujące zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Hmmm... Wybór nie prosty, ale ostatecznie chyba TVN :D

To tam pojawiają się nie zawsze najciekawsze, ale względnie świeże produkcje filmowe. Oprócz tego świetny program informacyjny jakim są Fakty, choć według mnie mogliby być jeszcze lepsze, ale TVN nie wykorzystuje w pełni możliwości jakie daje im istnienie TVN24. Względnie ciekawe są też seriale, w każdej z ramówek znajdę jakiś dla siebie. Kiedyś było to "39 i pół", a ostatnio "Usta, usta". To również ta stacja robi dobre programy rozrywkowe, choć zazwyczaj na zagranicznych licencjach. Lubię też "DDTVN", choć kiedyś w moim rankingu przegrywało z "KCH". Brakuje mi w tej stacji to programu publicystycznego, jak choćby niegdysiejsza "Kawa na ławę", jeszcze jednego wydania "Faktów" i może sportu, ale on podobno nie pasuje do profilu stacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...