Skocz do zawartości

Żałoba w telewizji


adi12112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

§ 3. Jednostki publicznej radiofonii i telewizji, nadawcy

koncesjonowani oraz redakcje dzienników

i czasopism uwzględniają w czasie trwania żałoby narodowej

potrzebę uczczenia pamięci ofiar tragicznej

katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem.

Źródło: Dz. U. z 2010 r. Nr 58, poz. 368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że żadna stacja nie przypomniała jeszcze filmu "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Aczkolwiek wczoraj w dzienniku na jednym z francuskich kanałów pokazali jego fragmenty przy okazji omawiania życiorysu Kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie nadaje normalnego programu, który podali na swojej oficjalnej stronie. Od godziny 10 nadawany jest blok Polsatu News. Obecnie blok ten prowadzi Artur Kaczmarski. TVN także nie dotrzymał słowa. Miał nadawac program TVN 24 do godziny 11, jednak cały czas nadawany jest Blok Żałobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że żadna stacja nie przypomniała jeszcze filmu "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Aczkolwiek wczoraj w dzienniku na jednym z francuskich kanałów pokazali jego fragmenty przy okazji omawiania życiorysu Kaczyńskiego.

Na BBC World News też o tym wspominano, a w polskich mediach jak na razie się z tym nie spotkałem. W TVN Warszawa puszczono ostatni wywiad Marii Kaczyńskiej dla TVN 24, a na Mango 24 wciąż odkodowana transmisja z TVN 24. Bardzo miły gest z ich strony...

Na Edusacie także obok loga pojawiła się czarna wstążka, choć względem innych stacji trochę się spóźnili. Natomiast na Weeding TV kilkakrotnie miała miejsce dziwna sprawa, bo jednocześnie pokazywano logo żałobne i zwykłe, jedno pod drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzicie ze tydzien zaloby to przesada? Rozumiem ze sprawa jest powazna i dzien lub dwa zaloby jestem w stanie zrozumiec, ale caly tydzien? Po co tez zmieniac cala ramowke wiekszosci Polskich stacji? Dobrze ze mam sporo zagranicznych kanalow bo nadchodzacy tydzien nie zapowiada sie zbyt ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzicie ze tydzien zaloby to przesada? Rozumiem ze sprawa jest powazna i dzien lub dwa zaloby jestem w stanie zrozumiec, ale caly tydzien? Po co tez zmieniac cala ramowke wiekszosci Polskich stacji? Dobrze ze mam sporo zagranicznych kanalow bo nadchodzacy tydzien nie zapowiada sie zbyt ciekawie.

Dostałem od mojej bliskiej mi osoby wiadomość. A w niej między innymi - chyba mi wybaczy za ujawnienie części prywatnej korespondencji - oto taki cytat:

No i siedmiodniowa żałoba. Przy takiej tragedii, gdy ginie Prezydent kraju, żałoba powinna być 10-dniowa lub 2 tygodniowa.

A teraz czytam relacje i komentarze na stronach amerykańskich. Sympatyczne i pełne współczucia.

Podaję to wszystkim pod rozwagę!

...A tobie @Teleman pozostawiam to specjalnie - bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie TVN znów za bardzo chce się lansowac, a to całe czarne studio wygląda jakby jakas cygańska stypa była. Relacja Jedynki też mi się jakoś nie podoba, TVP Info również, nie wiem za co, jakos tak poprostu. Podoba mi się specjalne wydanie "Panoramy" na Dwójce oraz relacja Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...