Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2023 o 13:16, Pawop napisał(a):

Wstrzymajcie się, za kilka miesięcy Playera może już nie być.

No to  przynajmniej 6 m-cy jeszcze będzie.  😀

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taa, jeszcze nie tak dawno masło kosztowało 4 zł (bez promocji), a chleb 2,50. Inflacja mówi ci to coś?

 

Jakby ktoś chciał to może sobie od razu na rok kupić za 160 zł. Płaci sie tylko za 8 miesięcy bo jak rozumiem można wybrać tą zwykłą promocję 180 dni za 80 zł oraz promocję płatność BLIK-iem gdzie jest to samo. Chyba taniej już aktualnie się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dużo tam oglądam bo programy TVN plus TTV.

 

Jednak nie da się tego zsumować. Wybierzesz na 6 miesięcy to znika promocja na 4 w cenie 2 i z tego BLIKa też nie można skorzystać. Cóż, kupiłem więc 6 w cenie 4. Wychodzi taniej niż płacić co miesiąc... 

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam 2 miesiące w gratisie bo chciałem zaktualizować kartę płatniczą więc usunąć obecną i wyskoczyło, że jeśli jej nie usunę z formy płatności to dostanę 2 miesiące w gratisie. Jak ktoś ma podpiętą kartę to sobie sprawdźcie bo może będziecie też coś mięli za free.

 

Wodnik, jednak masz rację! Kupiłem więc ten na pół roku i ten za 40, a do tego te 2 miesiące mi wskoczyły. Na razie mi styknie bo jak piszecie nie ma pewności ile Player jeszcze będzie istniał.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inflacja ok, ale nie ponad 100 proc. w ciągu roku.  Łącznie za  25 zł mam dostęp do SkyShowtime i PolsatBoxGo po Ipli Premoim z  dwoma kanałami Cinemax, ponadto Amazon Prime , tak więc dla mnie 13 zł to słaba oferta. 

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomekjot napisał(a):

Inflacja ok, ale nie ponad 100 proc. w ciągu roku.  Łącznie za  25 zł mam dostęp do SkyShowtime i PolsatBoxGo po Ipli Premoim z  dwoma kanałami Cinemax, ponadto Amazon Prime , tak więc dla mnie 13 zł to słaba oferta. 

Właśnie - dla Ciebie. Ale patrząc chociażby po znajomych. Niektóre Panie mają tylko Playera. Wystarczy im obejrzenie "Hotelu Paradise" i "Na Wspólnej" z całego tygodnia, by nie musieć dwa razy dłużej siedzieć przed tv i oglądać codziennie z toną reklam. Dla mnie to nie jest atrakcyjny kontent, ale to nie oznacza, że nie ma na niego popytu. Owszem - jest. Tego typu programy to filar Playera czy się to komuś podoba czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...