Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się nowa aktualizacja dotychczasowej promocji 

player (z reklamami) - 45zł (11,25zł/mies., 120 dni, 4 mies.)
player (bez reklam) - 75zł (18,75zł/mies., 120 dni, 4 mies.)

 

Cen nie zmniejszyli, ale miesiące już tak, z 5 na 4.

 

W dniu 7.05.2024 o 21:52, Marek99 napisał(a):

Pojawiła się nowa promocja

player (z reklamami) - 45zł (9,00zł/mies., 150 dni, 5 mies.)
player (bez reklam) - 75zł (15,00zł/mies., 150 dni, 5 mies.)

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy całkowicie przejdą na serwis bezpłatny? Czy nadal będą oferować plan bez reklam, dla tych którzy chcieliby pozbyć się reklam?

Jedno jest pewne w najbliższym czasie zniknie/wycofają możliwość oglądania kanałów live z pakietu "Kanały TV", treści z "Eurosport Extra" oraz "HBO". Tylko kiedy ma to się stać trudno powiedzieć. Jestem ciekaw czy pozbędą się flagowych treści "Discovery+" oraz bardzo ciekawą bibliotekę filmową, którą oferują w ramach pakietu bazowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kocik89 napisał(a):

Więc chyba się jeszcze nie zwija.

Najciekawsze jest to, że na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji co dalej z tym serwisem w Player.

Ja też na razie nie odpinam karty. U mnie pobiera 25-ego dnia miesiąca. Zobaczę tylko po 20-tym czy w tygodniowym harmonogramie pojawią się streamy z olimpiady. Jeżeli się pojawią to na razie nie będzie sensu przenosić się do Maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
1 hour ago, kocik89 said:

Pobrało mi dychę za Eurosport Extra. Więc chyba się jeszcze nie zwija.

Mnie też pobrało dychę, dziwne, bo anulowałem Playera za 10 zł bez reklam już dawno, a za Eurosport Extra nadal pobiera i działa. Moje gapiostwo, ale w sumie wyszło na dobre, bo może coś jeszcze się obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player wciąż zaskakuje, już w te wakacje zamierza do swojej bezpłatnej oferty dołączyć pozostałe kanały objęte zasadą must carry/must offer m.in.: TVP 1, TVP 2, TVP 3 (nie wiadomo czy tylko TVP 3 Warszawa, czy wszystkie regionalne), Polsat i TV 4.

 

https://www.press.pl/tresc/82218,do-konca-wakacji-w-playerze-maja znalezc-sie-glowne-kanaly-tvp-i-polsatu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

Jeszcze czerwony dywan  niektórym powinni rozwijać razem z ujawnianiem strategii marketingowej. Przecież było oczywiste, że ze startem Max okroją tańszą sportową ofertę Playera dla nowych. Paczka z C+ została, bo jest droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja wszędzie podawali informacje do mediów, że sport przechodzi do Max. Nie zachęcali do korzystania z Playera. Nawet przy turnieju Ronalda Garrosa na kanałach Eurosport częściej pojawiało się logo Max niż Player.

Przedłużają "agonię" Playera, bo chcą jeszcze zarobić na aktywnych subskrypcjach.

Co do paczki C+, za chwilę zobaczymy czy dodadzą nowe kanały z LM. Brak ich dodania oznaczać będzie "zwijanie" oferty niż jej rozwijanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, swordfish napisał(a):

Co do paczki C+, za chwilę zobaczymy czy dodadzą nowe kanały z LM. Brak ich dodania oznaczać będzie "zwijanie" oferty niż jej rozwijanie.

 

Do Playera? Nie sądzę.

Od początku nie dali Novelas+ ani Canal+ Live, a około 2 lata temu zabrali jeszcze paczkę kanałów tematycznych (Planete itd.) i C+S 5.

Zresztą, podobno, każdy kto ma pakiet C+ w Playerze, może wygenerować sobie kod do serwisu C+ online.

 

Natomiast, bardzo bym się zdziwił gdyby nie dali Extra i 360 do Canal+ Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...