Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Myśle że wygaszanie playera potrwa jeszcze conajmniej do końca 2024r. 

 

Po prostu sami będą "zachęcać" do Maxa.

Podobno do Maxa a nie do Playera trafią nowe sezony „MasterChefa”, „Top model” czy „Azja Express”, które stacja pokaże w jesiennej ramówce. W Playerze ich odcinki będą dostępne tylko w tamach catch-up TV, czyli przez kilka dni od premiery w telewizji.
 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubiłem. Mam Playera na 2 lata do przodu opłaconego i HBO Max z abonnementetu cyfrowego Polsatu jeszcze 1.5 roku. I co teraz? Obie platformy wpadają do jednego koszyka? Dostałem maila od Playera ,że dziękują za zgodę na dołączenie do Max, a nic nie klikałem. Jest opcja rezygnacji, co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na chwilę obecną nie ma żadnego łączenia kont, po prosu korzystasz z obu serwisów jednocześnie, aż sam nie podejmiesz decyzji o rezygnacji.

Co do promocji Max dla Playera to FB Informują:


 

Cytat

 

-> Zaloguj się na Player kontem, na którym masz wykupiony pakiet.

-> Zalogowanemu użytkownikowi z aktywnym pakietem niebawem wyświetli się powiadomienie z indywidualnym kodem rabatowym.

-> Odbierz swój kod

-> Utwórz konto w serwisie Max, zrealizuj swój kod i oglądaj

 

 

Komuś już się pojawiła promka?

Edytowane przez muza_tv
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tomik1 napisał(a):

Po co kupiłeś skoro nie będziesz mógł z tego cokolwiek oglądać??

Głównie dla SGP Szwecji. Póki co pakiet działa i jest aktywny. Najwyżej mi kasę zwrócą. Niepodobno żeby o 10zł się kłócili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Szef streamingu w Warner Bros. Discovery w Polsce zakłada, że subskrybenci Playera przejdą do Maxa. – Uważam, że w ciągu roku połączymy bazy Playera i HBO Max w jedną. Jest to cel jak najbardziej realny – przekonywał.

Rok czekać aż cała oferta przeniesie sie do MAXA. GRUBO XDD i NIE NA MAXA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wykupioną opcje Eurosport Extra dla GP. Ja zrezygnowałem z odnowienia pakietu i planowane wyłączenie miałem na 25.07. Ale da się przywrócić pakiet po rezygnacji w zakupach (cofnij rezygnecję) :D

Ciekawe czy dadzą GP (29.07) i Olimpiadę 2024. Za 10zł mieś. to uczciwa cena.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na e-maila kod promocyjny na MAX. 😉

„Pakiet Standardowy (bez reklam) za 25 zł/mies.”

”Wykorzystaj kod do dnia 30.06.2024 r. Oferta Specjalna 25 zł (obniżona o 4,99 zł) ważna co miesiąc do momentu przedłużenia subskrypcji w styczniu 2025 r. Najniższa cena przed obniżką 29,99 zł”.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcja promocyjna ważna co miesiąc do momentu przedłużenia subskrypcji w styczniu 2025 r.

"Pod koniec Okresu promocyjnego Twoja subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona w cenie regularnej wybranego pakietu, chyba że anulujesz subskrypcję przed jej przedłużeniem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...