Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Belfra" zepsuli już podczas 2 sezonu.

Moim zdaniem jeden z polskich seriali który tak spektakularnie został zniszczony w kolejnych sezonach.

Gorzej się chyba nie da, więc dajmy szansę i sprawdzimy 3 sezon  "Szadzi".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z aplikacji na dekoderze Play Now TV (Android TV) i mam sygnał monofoniczny na słuchawkach w serialach 4K. Dopiero po przełączeniu na wersję HD słyszę stereo (przestrzeń).

To samo na przeglądarce na Windowsie na komputerze. 

Czy mam rozumieć, że dźwięk stereo w materiałach 4K jest tylko na wybranych urządzeniach typu telewizor LG z systemem WebOS lub Samsun z Tizen?

Bardzo proszę potwierdzenie tych, którzy używają Playera na Google TV/Android TV (np. na telewizorze Sony). Czy w serialach 4K macie stereo (przestrzenność dźwięku 2 osobnych kanałów), czy ubogość monofoniczną (sygnał 1-kanałowy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeglądarce, w Kodi i pod Android TV (telewizor bez przystawek) mam dokładnie tak samo dla 4K - dźwięk z pewnością stereo nie jest.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta 12 m-cy  50 zł bez reklam jest ofertą promocyjną póki co działającą do dowołania. Jedyne ograniczenie jakie widzę, to nie można mieć aktywnego wcześniej wykupionego pakietu, z wyjątkiem gdy aktywny pakiet kończy się w przeciągu najbliższych trzech miesięcy (tak mi się wydaje).  Link podany wcześniej jest aktywny, przy czym promocja jest od dnia 11 marca 2022 r. do odwołanie.

 

Chciałem dokonać płatności i dokupić jeszcze jeden pakiet i wyskoczyło mi coś takiego:   "Wybrane oferty nie mogą zostać kupione, ponieważ już je posiadasz: Player (bez reklam) 12M"

Co ciekawe- w szczegółach zakupów pojawiła się opcja przedłuż pakiet i przekierowuje mnie do wspomnianej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jeszcze nikt nie poinformował, że od 1 sierpnia Player przywrócił możliwość zakupu pakietu z HBO. Zawartość na 99% jest taka sama jak przedtem. Na pewno zgodnie z ofertą jest dostęp do HBO MAX i są kanały linearne HBO, HBO2 i HBO3 bezpośrednio w Playerze. Jeśli chodzi o VOD HBO bezpośrednio w Playerze, sprawdziłem przykładowo na dwóch pozycjach: jedną znalazłem, drugiej nie. Niemniej jednak, przynajmniej część pozycji z HBO została bezpośrednio w Playerze.

 

Co do cen, jest gorzej niż przedtem.

 

Pakiet HBO występuje w trzech wariantach: 

HBO + Player bez reklam - 48 zł

HBO + Player z reklamami - 38 zl

HBO dopłata do innego pakietu Playera - 25 zł (to działa analogicznie jak dopłaty do "Kanały TV" i "Eurosport Extra", czyli jak ktoś ma inny pakiet, np. te długoterminowe Playery czy pakiet łączony z Canal+, to może dokupić, ale nie można kupić samodzielnie HBO bez pakietu Playera)

 

Mi trochę brakuje pakietu pełnego łączonego, takiego jak dawny "Unlimited". Warto w tym miejscu dodać, że gdyby ktoś teraz chciał kupić pełną ofertę Playera, to w sumie zapłaci 110 zł. (60 zł za pakiet "Player bez reklam" + C+ + Eleven i dopłaty: 15 zł za "Kanały TV", 25 zł za HBO i 10 zł za "Eurosport Extra")

Poprzednio, pakiet "Unlimited" kosztował 80 zł, a w nowej wersji użytkownik - mimo że zapłaci 30 zł więcej - i tak nie będzie miał dostępu do tematycznych kanałów Canal+ i ich VOD.

 

Uzupełnienie:

 

 

Cały czas nie rozumiem, dlaczego premium Canal+ zostały, a tematycznie nie. Jeżeli nie chcieli ich dawać do tańszego pakietu, to chociaż mogli dołączyć do pakietu z kanałami premium, analogicznie jak w Canal+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Player w telefonie z Androidem nie działa mi na lejku danych 1Mb. Pokazuje brak połączenia z internetem, co nie jest prawdą bo po wybraniu  opcji "Oferta" pojawia się możliwość zakupu pakietów. Dodam, że spokojnie działają Netflix, Polsat Box Go, YouTube i TVP Sport, oczywiście w słabszej jakości.

Może ktoś wie jak "zmusić" Playera do działania na lejku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 09:23, lakiman napisał:

"Belfra" zepsuli już podczas 2 sezonu.

Moim zdaniem jeden z polskich seriali który tak spektakularnie został zniszczony w kolejnych sezonach.

Gorzej się chyba nie da, więc dajmy szansę i sprawdzimy 3 sezon  "Szadzi".

 

Jak na moje drugi sezon nie był zły. Był inny i mniej udany, ale na pewno nie bym kiepskim kiczem jak niektórzy próbują wmówić. No i w przyszłym roku będzie trzeci sezon, po 6 latach od ostatniego.

 

W dniu 5.08.2022 o 07:58, michael112 napisał:

W tym temacie jeszcze nikt nie poinformował, że od 1 sierpnia Player przywrócił możliwość zakupu pakietu z HBO. Zawartość na 99% jest taka sama jak przedtem. Na pewno zgodnie z ofertą jest dostęp do HBO MAX i są kanały linearne HBO, HBO2 i HBO3 bezpośrednio w Playerze. Jeśli chodzi o VOD HBO bezpośrednio w Playerze, sprawdziłem przykładowo na dwóch pozycjach: jedną znalazłem, drugiej nie. Niemniej jednak, przynajmniej część pozycji z HBO została bezpośrednio w Playerze.

 

Co do cen, jest gorzej niż przedtem.

 

Pakiet HBO występuje w trzech wariantach: 

HBO + Player bez reklam - 48 zł

HBO + Player z reklamami - 38 zl

HBO dopłata do innego pakietu Playera - 25 zł (to działa analogicznie jak dopłaty do "Kanały TV" i "Eurosport Extra", czyli jak ktoś ma inny pakiet, np. te długoterminowe Playery czy pakiet łączony z Canal+, to może dokupić, ale nie można kupić samodzielnie HBO bez pakietu Playera)

 

Mi trochę brakuje pakietu pełnego łączonego, takiego jak dawny "Unlimited". Warto w tym miejscu dodać, że gdyby ktoś teraz chciał kupić pełną ofertę Playera, to w sumie zapłaci 110 zł. (60 zł za pakiet "Player bez reklam" + C+ + Eleven i dopłaty: 15 zł za "Kanały TV", 25 zł za HBO i 10 zł za "Eurosport Extra")

Poprzednio, pakiet "Unlimited" kosztował 80 zł, a w nowej wersji użytkownik - mimo że zapłaci 30 zł więcej - i tak nie będzie miał dostępu do tematycznych kanałów Canal+ i ich VOD.

 

Uzupełnienie:

 

 

Cały czas nie rozumiem, dlaczego premium Canal+ zostały, a tematycznie nie. Jeżeli nie chcieli ich dawać do tańszego pakietu, to chociaż mogli dołączyć do pakietu z kanałami premium, analogicznie jak w Canal+ online.

Bo oferta Canal+ to zapewne inne umowy, które jeszcze obowiązują. Ale to się skończy i prawdopodobnie Canal+ wyjdzie z Playera całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Mam nadzieję, że zaorają Playera, ewentualnie zostanie coś na wzór PB Go. Wkurzające jest to, że klikam na film czy serial i zamiast pojawić się opis i ewentualnie sezony do wyboru, zaczyna się odtwarzanie.

To super, że Ci się wyświetla. Ja ostatnio po pobraniu odcinka jednego z seriali - próbuje go odtworzyć podczas podróży, a tam pojawią się tylko dźwięk i czarny ekran... 

Nie pierwszy raz zresztą.

 

Pakiet z reklamami to nie ma sensu brać. Szczególnie, gdy chcemy coś oglądać podczas podróży. Łącze utracone - reklamy trzeba oglądać od nowa. 

 

Chyba najgorszy serwis streamingowy pod względem technicznym (no może poza Viaplay 😂🤣 ). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam zmuszona przedłużyć subskrypcję i wchodził tylko pakiet za 49 zł z reklamami albo za 90 zł bez reklam. Po przemyśleniu, doszłam do wniosku, że z reklamami będzie mordęga, już lepiej dopłacić, by ich nie widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuzia napisał:

Po przemyśleniu, doszłam do wniosku, że z reklamami będzie mordęga, już lepiej dopłacić, by ich nie widzieć.

Z tego co się orientuję, odpowiednie DNSy skutecznie blokują reklamy dla polsat go i playera właśnie. Osobiście nie sprawdzałam, bo mam jeszcze kilka lat oglądania za 1PLN/mc ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
9 minut temu, Zuzia napisał:

Ostatnio byłam zmuszona przedłużyć subskrypcję i wchodził tylko pakiet za 49 zł z reklamami albo za 90 zł bez reklam. Po przemyśleniu, doszłam do wniosku, że z reklamami będzie mordęga, już lepiej dopłacić, by ich nie widzieć.

Wystarczyło napisać do nich i pewnie też dostałabyś voucher na pakiet bez reklam za 50 zł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co im trzeba napisać, żeby dostać pakiet za 50 zł? Niestety, wyklikałam sobie płatność przez Vectrę, wyskoczył błąd podczas, już myślałam, że nie przeszło, ale okazało się, że jednak dopisało do rachunku. Wychodzi 7,50 zł miesięcznie, trudno się mówi.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, mi na kilka tygodni przed końcem subskrypcji pojawiła się w propozycjach oferta 50 zł/ rok bez reklam. Nie skorzystałem, gdyż wcześniej skorzystałem z linku podanego w tym wątku. Talie oferty są bezpośredni u nch na stronie, a nie u pośredników. 

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...