Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mail nie wprowadza w błąd. Dalej u niektórych kuleje czytanie ze zrozumieniem. W mailu nie ma nic o wyłączeniu pakietu CANAL+ a o zakończeniu oferty łączonej CANAL+ w której oferowany jest HBO.

"Twojej oferty CANAL+" oznacza to z czego ja korzystam a nie odnosi się do pakietu CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matik napisał:

Mail nie wprowadza w błąd. Dalej u niektórych kuleje czytanie ze zrozumieniem. W mailu nie ma nic o wyłączeniu pakietu CANAL+ a o zakończeniu oferty łączonej CANAL+ w której oferowany jest HBO.

"Twojej oferty CANAL+" oznacza to z czego ja korzystam a nie odnosi się do pakietu CANAL+.

 

Ale gdzie tam pada nazwa HBO? "Informujemy, że z dniem 31 sierpnia 2022 r. CANAL+ Polska S.A. i TVN spółka akcyjna sp. j. zakończą świadczenie usług w ramach Twojej oferty CANAL+."

Spółka C+ nie świadczy oferty HBO! Poza tym to nie zakończono świadczenia usług C+ tylko HBO w pakietach łączonych! Pakiet C+ dalej jest łączony z playerem i dalej jest łączony z Eleven Sports ale nie jest łączony z Eleven Sports i HBO

 

Jeszcze raz podkreślam: moja oferta zostaje rozwiązana tak naprawdę ze względu na HBO, które na ten moment znika ze wszystkich pakietów. I dlatego nie rozumiem co ma tu umowa TVN z CANAL+ i świadczenie tej usługi skoro jak wiadomo już C+ nie znika. Zostają w ofertach łączonych tylko akurat nie z HBO - przecież to ściema. To Warner się wycofał z oferty.

 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oferta PLAYER (bez reklam)+CANAL+ ELEVEN 60PLN/30DNI podobnie jak PLAYER (bez reklam)+CANAL+ 45PLN/30DNI będzie funkcjonować. Zakończone są subskrypcję wybranych ofert CANAL+ i są to wymienione już wcześniej oferty:

- HBO
- PLAYER (bez reklam) + HBO
- PLAYER (bez reklam) + CANAL+ + HBO
- ELEVEN SPORTS
- UNLIMITED

Wszystkie pozostały pakiety są możliwe do zakupu, wyłączenie dotyczy tylko wymienionych-wybranych ofert.

Nie jest to jednak zasada, że pakiety z zawartością HBO zostają wyłączone, niektóre nie zawierają HBO jak ELEVEN SPORTS

 

Kolejna odpowiedź z playera, która potwierdza że wszystkie oferty z HBO zostają wyłączone. Dodatkowe wybrane oferty bez HBO, ale C+ funkcjonuje dalej i nadal w ofertach łączonych poza dwiema i to akurat z tymi z HBO. Ktoś tu inny jest winowajcą.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Wygląda na to, że CANAL+ wycofuje się z player (nie jako pakiet, ale jako podmiot świadczący usługi, dlatego znikają HBO, Eleven, Unlimited bo były świadczone przez C+). Teraz cała oferta będzie świadczona przez TVN WBD Polska, łącznie z kanałami CANAL+. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W warunkach promocji pakietów CANAL+ (Entry+ itd.) pojawiły się pakiety Player z reklamami za 8 zł/m i Player bez reklam za 13 zł/m. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nie działa, przynajmniej u mnie. A gdyby działał, to nie wiem, czy bym kupiła, 4K z mono i ostatnie zmiany w ofercie zniechęcają mnie do dalszej subskrypcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...