Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też jest tylko E-5 oraz OBS News w kanałach tv.

W zakładce Eurosport też nie ma jeszcze E-3 i 4 ale akurat w tym przypadku to te dodatkowe kanały są dla leniwych, którym nie chce się szukać tych samych transmisji dostępnych pojedynczo w zakładce eurosport.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Artek_ napisał:

Zastanawiam się czy nie wykupić eurosportu w player.pl po to tylko żeby nie musieć przełączać się między apple tv google tv a dekoderem (aplikacja eurosport player nie jest kompatybilna z google tv), ale chyba nie będę dublował treści ...... Co ciekawe w aplikacji eurosport player dostępne są dodatkowe kamery, nie wiem jak w player.pl.  

 

W Player.pl przez cały PŚ były dodatkowe kamery (mowa o biathlonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak pewna różnica między Playerem a Eurosport Playerem na korzyść tego ostatniego: Player nie ma strumieni z tzw. "dodatkowych kamer".

Nie wykluczam że jest to nawet przeoczenie osób z Playera które "przerabiają" zawartość EsP do Playera. Inaczej trudno wytłumaczyć, dlaczego serwis którego nawet normalnie nie da się zasubskrybować (trzeba szukać nieoficjalnych linków :P ), ma większą funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jedno jeden wielki plus dla Playera, jeśli chodzi o transmisje sportowe: natychmiast jest dostępna każda zakończona transmisja do odtworzenia. Dziś drugiej serii konkursu skoków narciarskich z ZIO nie mogłem obejrzeć na żywo, więc postanowiłem to zobaczyć o 15:30. Wszedłem najpierw do aplikacji TVP Sport i ... retransmisja do zobaczenia nie była jeszcze możliwa (wisiała ciągle transmisja z konkursu Pań z dnia wczorajszego). Przełączyłem się na Player.pl i od razu udało mi się znaleźć to co potrzebowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa, mam c+ online przez playera i napisy w filmach idą z poprzedniego odcinka :/ Muszę za każdym razem wejść w ustawienia/wyłącz napisy i ponownie włącz i wtedy działają poprawnie... ale tylko do kolejnego filmu/odcinka :( i od nowa kombinacje z włącz/wyłącz napisy :/

TV LG/ WebOS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, listek2000 napisał:

Taka sprawa, mam c+ online przez playera i napisy w filmach idą z poprzedniego odcinka :/

Napisy na filmach na Playerze? Pierwsze słyszę, jak tak, to na jakich?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 10:09, lakiman napisał:

 które tam oglądałem nie było napisów😉 

Nadal jednak nie ma napisów w polskich serialach i filmach, tracą całkiem sporo potencjalnych klientów z wadami słuchu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że kanały Eurosport w Player przynajmniej na Boxie od Canal + mają  b.dobrą jakość obrazu jak na HD.Nie wiem od czego to zależne ale jak porównuje z Boxem od Play to tu jest trochę gorzej ,za to płynność tu jest lepsza.W UPC Go oraz bezpośrednio poprzez Box UPC Eurosporty także wypadają gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...