Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop - nie siej z paniki, z dnia na dzień nagle wszystko nie zostanie wywrócone do góry nogami (tak to nie działa).
Róbcie jak chcecie, tylko żeby potem nie było płaczu, że jakieś treści zabrali z serwisu.
Żeby nie było, sam mam abonament do przyszłego roku, ale nie zamierzam przedłużać, dopóki się nie wyjaśni co planuje WBD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi: Pakiet Player (bez reklam) 12m

Cechy pakietu: 

-VOD brak reklam (możliwe przekazy autopromocyjne)

-możliwość pobierania i oglądania offline wybranych materiałów

-możliwość oglądania wybranych premierowych materiałów (przed emisją w TV)

-dostęp do seriali Player Original

-dostęp do materiałów z kolekcji discovery+

-wybrane treści w jakości 4K / UHD (w zależności od parametrów Twojego urządzenia końcowego)

 

To znaczy jakie treści mogą zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wyłączone autoprzedlużenie i dostałem maila, że mogę wykupić kolejny rok za 50 zł do momentu wygaśnięcia obecnej subskrypcji i tak zrobiłem.

Sami "Teściowie" i "Czarna owca" w ostatnim okresie rozliczeniowym byli warci tej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Róbcie jak chcecie, tylko żeby potem nie było płaczu, że jakieś treści zabrali z serwisu.
Żeby nie było, sam mam abonament do przyszłego roku, ale nie zamierzam przedłużać, dopóki się nie wyjaśni co planuje WBD.

Zanim przyjdą nowi managerowie i zaczną wprowadzać swoje porządki może minąć rok. W korporacji nie zmienia się oferty za jednym pstryknięciem w kilka dni po fuzji. Prowadzi się długie rozmowy z usługodawcami i z producentami. Nowa koncepcja musi być jeszcze spójna z przekazami marketingowymi. Należy jeszcze przeprowadzić badania focusowe z odbiorcami. Przemyśleć, przeanalizować, pooglądać wykresy. Potem wypuszcza się po wszystkim komunikaty do inwestorów i do prasy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish - no właśnie, w dużym skrócie wymieniłeś istotne kwestie. Mam nadzieję, że @Pawop zechce zrozumieć to co jest takie oczywiste, a nie będzie siał zamętu ws. Playera. Nic się nie zmieni z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, a nawet z miesiąca na miesiąc. Szeroko rozumiana "transformacja" to zawsze jest długi proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam player z reklamami na 1 miesiąc ze standardową ceną 8 zł. Przy anulowaniu subskrypcji pojawił się komunikat że jeśli nie zrezygnuję to mam opcję przedłużenia o kolejny miesiąc za darmo i opłata nie zostanie pobrana z karty. Przy kliknięciu tej opcji nie dostałem jednak żadnego potwierdzenia.  Spotkał się ktoś z was z czymś takim? Czy można sprawdzić czy to zostało aktywowane na koncie playera (w mobilnej wersji  nic nie znalazłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcji moje zakupy jest tylko napisane,że pakiet z reklamami jest aktywny tak jak było przed bezpłatnym przedłużeniem. Maila nowego nie dostałem.

Przy opcji z której skorzystałem pojawiła się plansza z wyborem:

1) anuluj pakiet

2) przedłuż pakiet

3) przedłuż o bezpłatny okres rozliczeniowy (może nie dosłownie ale coś podobnego)

Po kliknięciu opcji 3 szybko wszystko zniknęło a potwierdzenie nie dali.🤔

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawop napisał:

Oczywiście, że nic nie stanie się z dnia na dzień, ale w przyszłym roku mogą zmiany nastąpić. Dlatego dziwię się jak niektórzy kombinowali by przedłużyć na 2-3 lata

 

Tu się zgadzam - jeśli ktoś nakombinował się o przedłużenie subskrypcji o 2-3 lata to faktycznie w pewnym momencie może być niemile zaskoczony. Przedłużenie o rok raczej nie przyniesienie niemiłej niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie wykupić eurosportu w player.pl po to tylko żeby nie musieć przełączać się między apple tv google tv a dekoderem (aplikacja eurosport player nie jest kompatybilna z google tv), ale chyba nie będę dublował treści ...... Co ciekawe w aplikacji eurosport player dostępne są dodatkowe kamery, nie wiem jak w player.pl.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W Player nie będzie Eurosport 4K.

 

Cytat

 

Co w pakiecie Player z EUROSPORT:

- Każdy moment Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 na żywo i z odtworzenia w Eurosporcie w Playerze

-Równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń sportowych bez reklam (dostępne podczas transmisji na żywo)

-Dedykowane kanały na czas Igrzysk Olimpijskich: EUROSPORT 3HD, EUROSPORT 4HD, EUROSPORT 5HD,

-Kompletne transmisje z Pucharu Świata w skokach narciarskich mężczyzn, narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, snowboardzie,

-Kanały EUROSPORT 1HD i EUROSPORT 2HD na żywo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...