Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.04.2021 o 07:56, swordfish napisał:

Teraz popatrzyłem na nazwiska scenarzystek. Seryjne wierszokletki. Dorota Jankojć-Poddębniak i Ewa Popiołek. Jak tworzy się tasiemcowo historie i producenci oczekują co tydzień nowych odcinków do telenowel, to nie ma się czemu dziwić. Obydwie Panie mają na swoim koncie po 300 odcinków "Plebani", "Zawsze warto", "Samo życie", "Adam i Ewa", "Na sygnale", "Na dobre i na złe" itd. Same telenowele dla kucharek. Biorą kasę za pracę od wszystkich nadawców po kolei. Z TVP, Polsat i TVN.

A ja naiwny oczekuję produktu wysokiej klasy z ambicjami. No, nic. Dalej będę trzymał się seriali angielskich i skandynawskich. Tam przynajmniej emocje mnie wciągają. A u nas ziew. 

 

Znaczy się polskie seriale warto śledzić, ale te premium tworzone dla HBO (Ślepnąc od świateł, Wataha) czy Canal+ (Belfer, Kruk, Król czy Klangor), ewentualnie od AXN (Znaki, Ultraviolet)

Roast Friza wjechał na Playera. Jak ktoś lubi stand-upy to miła niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas oglądania odkodowanego 1.odcinka "Klangor" wyskoczyła mi na pauzie oferta na pakiet Canal+. 

Przez pierwsze dwa miesiące po 20 zł, następnie 40 zł. Płatność kartą odnawialną.

https://r-http-e3.dcs.redcdn.pl/http/o2/tvn/web-content/m/p24/eshop//consents/11cf2d6a85301cda395b0f0f330b7cda9d81f9b8e67c2666342f71be9cfe358b/Warunki promocji.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Peja88 napisał:

Nie wiem, czy dobrze rozumuję regulamin tej promocji. Na moje, jak po dwóch miesiącach (bądź w ogóle) zrezygnujemy z dalszej subskrypcji to ponosimy opłatę 15 PLN.

Zrozumiałem, że jeśli będziemy chcieli odstąpić to naliczą opłatę? Nie wiem jak długo liczą czas na odstąpienie. Przeważnie jest do 14 dni na odstąpienie, aby nie ponosić większych kosztów.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 23:28, Peja88 napisał:

Nie wiem, czy dobrze rozumuję regulamin tej promocji. Na moje, jak po dwóch miesiącach (bądź w ogóle) zrezygnujemy z dalszej subskrypcji to ponosimy opłatę 15 PLN.

 

W dniu 24.04.2021 o 06:52, swordfish napisał:

Zrozumiałem, że jeśli będziemy chcieli odstąpić to naliczą opłatę? Nie wiem jak długo liczą czas na odstąpienie. Przeważnie jest do 14 dni na odstąpienie, aby nie ponosić większych kosztów.

Panowie, ta opłata jest pobierana jak będziecie chcieli zrezygnować z pakietu przed upływem czasu, czyli zrezygnować z zawartej umowy. Wtedy pobierają wam 15 zł i oddają proporcjonalnie za resztę dni w miesiącu. Kiedyś to było 7 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dostałem wiadomość e-mail że dostęp do kanałów Eurosport kończy się 30 kwietnia (czyli dzisiaj). Proponują pakiet Eurosport za 15 zł.

Jest to o tyle nie w porządku że aktualnie posiadam subskrypcję na pakiet... UNLIMITED.  Jak jest unlimited, to powinien zawierać wszystko, a jak nie zawiera to jednak jest limited. No nie?

 

Próbowałem napisać na ten temat na grupie FB "Player bliżej". Post został zablokowany przez cenzora, o przepraszam, administratora 😄 tamtej grupy, co mnie specjalnie nie dziwi. 

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu 2020 skorzystałem z oferty START VOD 4M w miedzyczasie pojawiła się oferta na rok za 50 zl

 

podczas jej aktywowania miałem opis ze oferta będzie aktywna po wygasnieciu wcześniejszego pakietu

 

niestety pakiet 4-mc wygasł a wraz z nim pojawił się opis na ofercie rocznej "Pozostało 9 m-c"

 

jest sens to reklamować? ktoś próbował?

Edytowane przez GDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem promocyjny pakiet 2M za 15zl, też wyszkoczyla informacja że zacznie obowiązywać po skonczeniu obecnego start vod 4M, tak jakby u mnie zadziałało start vod 4M na liście pakietów mam przedłużony o 2 miesiace, natomiast pakiet 2M jest aktywny bez daty zakończenia, ciekawe czy po tym czasie będzie cyklicznie pobierał 15 za 2M



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas aktywnych dwóch pakietów opisy również sugerowały że jest wszystko w porządku 

niestety po wygaśnięciu jednego wszystko się zmieniło 

sprawdź konto jak już będziesz miał aktywny jeden pakiet ciekawy jestem czy też się wszystko zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player.pl we współpracy z Jake Vision pracuje nad polską edycją gejowskiego randkowego formatu „Finding Prince Charming”. Zdjęcia do programu mają być realizowane latem w egzotycznym kraju, właśnie trwają poszukiwania uczestników. Premiera show ma się odbyć jeszcze w tym roku. - Wierzymy, że głośny format, który powstanie w ramach serii Player Original może zmienić stereotypy, otworzyć nas i uwrażliwić, ale także dostarczy naszym odbiorcom dobrej rozrywki - komentuje portalowi wirtualnemedia_pl biuro prasowe TVN Grupy Discovery.

 

Będziecie oglądać? 🤔

Edytowane przez Barti
Zbędne nadużywanie klawisza spacji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie! Why not? :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam problem natury technicznej, a mianowicie ostatnio kupiłem nowy telewizor LG 43NANO753PA i nie mogę na nim oglądać telewizji live w aplikacji. Kod błędu jaki się wyświetla to: LO/E/ED 407. Telewizor jest z linii modelowej na 2021 r. Firmwere i apka są aktualne więc nie wiem o co chodzi? Czy ktoś z Was miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, że w innych serwisach wszystko jest w porządku, a reinstalacja aplikacji nic nie daje. Materiały VOD i programy z odtworzenia w playerze też działają bez problemów/ Problem jest tylko  kanałami tv na żywo. Router też już resetowałem i nic. TV podłączony jest do routera po kablu. Łącze 300/50 Mb/s. Myślę, że może chodzić o jakiś konflikt między nowym Webos'em, a playerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście ogłoszonego dziś połączenia Warner i Discovery:

 

Wśród kanałów należących do Warner są: TNT oraz Cartoon Network. Oba te kanały w Playerze niby są, ale nie da się ich wykupić w żadnym pakiecie, z tego co wiem to zaszłość z czasu poprzedniej pakietyzacji.

Co ciekawe, oba te kanały dostępne są w Ipli oraz w Canal+ online.

W portfolio Warnera są również kanały Cinemax - tych nie ma w Playerze w ogóle. Można je wykupić w pakiecie HBO Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...