Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.05.2023 o 15:18, Kmicik napisał(a):

Możesz podać numer telefonu do takiego "dobrego" konsultanta?

Dzwoniłem na infolinie i powiedzieli ze nie ma dla mnie możliwości dopełnienia do relax.... a szkoda. NA stronie moge powiększyc pakiet do extra canal+ i jak to jest cenowo?? 65 (entry) + 85 (extra) czy tylko 85 za extra?? Czy w tym przypadku stracę dostęp do polsat sport premiu, viaplay i eleven??

 

Edytowane przez Kmicik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateuka napisał(a):

Nie stracisz. Powiększasz tylko pakiet główny więc będzie 85 zł ale sprawdź prognozę płatności zanim podpiszesz umowę

Sprawdziłem prognozę i pokazuje 114.99 zł do końca umowy. Dziwne bo pokazuje ze mogę poszerzyć ofertę do extra 84.99...chyba ze za eleveny, viaplay i polsat premium sport opłata w tym przypadku jest osobna.....

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 opcje. Też mam viaplay i Polsat Sport premium do tego miałem pakiet Relax+Canal Plus. W grę wchodziło dopełnienie do Optimum+ za 10 zł więcej do rachunku na msc lub podwyższenie pakietu głównego do Extra+ za 20 zł więcej na msc czyli wychodzilo 85 zł i prognoza też pokazywała taką kwotę do końca umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet Entry+sport płace 60 zł + 5 zł za najem Dualboxa w strefie mam napisaną 50zł za baze  5 zł za najem 10 zł eleven 0zł psp  0zł viaplay 0zł canal+4k  Zostało mi 14 miesięcy do końca umowy. Wchodzę w zakładkę poszerz ofertę i tam jest opcja extra+ z canal+ za 84,99 zł miesięcznie, gdy włącze prognozę rachunku rachunek wynosi 109,99 więc jakby to ta różnica to opłata za viaplay canal+4k eleven i mistrzowską piłkę ? Rozumiem że jak włącze tą opcję to będe miał nadal viaplay mp canal+ 4k i eleven a nie zostanę z samym extra + samymi canal+ ? Pytanie może banalne, ale jednak jest to juz zobowiązanie do końca umowy i niechciałbym się w czymś pomylić i poźniej jeszcze dopłacać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

ale tylko przez infolinie i w salonach. 

 Ok. Dzięki. Można to robić wielokrotnie czyli włączać w jednym miesiącu a w drugim wyłączyć a potem powtórzyć czy pozwolą tylko raz tak zrobić? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Nie wiem czy mają jakieś limity ale sam fakt że co 2 miesiące musisz dzwonić powoduje to że ja po prostu włączę w sierpniu za 11.99 do końca umowy i będę miał spokój

 Nie mam zamiaru tak często dzwonić. Chodziło mi o 4mies.😆

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...