Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


cinemax jest wart swojej ceny bo nawet jak obejrzysz jeden film w miesiącu to bedxie film ambitny a nie jakiś netflixowy [beep]
dla mnie po ofercie kanałów filmowych od Canal plus podstawa pakietu.
 
Nie wszyscy lubią kino ambitne, ludzie preferują też kino rozrywkowe
@_Artek_ chyba masz na myśli HBO Max?
Ale nie wiadomo co dalej z tą usługą, bo jakieś zmiany za jakiś czas tam się szykują.
Czy jest sens wiązać się z umową na 2 lata na ten pakiet, obecnie.
Kolejna migracja?
Oczywiście, że wiadomo. Na razie zostaje jak jest, a na początku 2024 nowe otwarcie, ale kontent z HBO Max w zdecydowanej większości pozostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co oznacza w nocie prawnej przy ofercie Viaplay na mojenc+ "19 zł/m-c do końca okresu zobowiązania, a następnie 34 zł/m-c do końca umowy''? Przez koniec okresu zobowiązania mam rozumieć tą datę, jaka widnieje mi przy mojej ofercie? Okres minimalny na pakiet Canal+ z Extra+ do 31.10.2023 i poniżej wszystkie opcje typu 4K, MP etc zobowiązanie do 31.10.2023. Umowę mam właśnie na 24 m-ce podpisaną rok temu końcem sierpnia. 

 

Więc dlaczego taki zapis, do końca okresu zobowiązania i do końca umowy dwie różne kwoty? 

 

Będę wdzięczny za wyjaśnienie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąc jest darmowy więc na pewno nie policzy za październik. Być może za listopad już tak, bo powinno się aktywować 2 żeby mieć ten+ kolejny za free. W najgorszym wypadku zapłacisz 19 dopiero za listopad. 

 

Kiedyś aktywowałem 1-ego danego miesiąca jakąś opcję dodatkową i miałem za darmo, także może się udać, że będziesz mieć 2 miesiące gratis :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aro napisał:

Sprawdziłem w strefie Canal+ i wychodzi, że do końca listopada Viaplay byłby za darmo a od grudnia opłata 19 zł…Czyli dwa miesiące za 0 zł na chwile obecna bynajmniej.

U mnie podobnie pokazuje. Do końca obecnego miesiąca 0zł. W listopadzie jako promocja 0zł. i dopiero w grudniu jest doliczone 19zł. Sprawdziłem też prognozę opłat i tu także pokazuje pierwszą opłatę dopiero w grudniu.

W opcji bez zobowiązania tylko obecny miesiąc jest za 0zł. W następnym jest już doliczone 34zł.

bd87e7cc5fb84.png

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...