Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzowska Piłka jest możliwa dopiero po dobraniu C+ lub pakietu Extra+. Przynajmniej tak było, a ja nie mam takiej opcji do aktywowania na chwilę obecną.

Jak kiedyś miałem Optimum z C+ bez Mistrzowskiej Piłki to mogłem ją dobrać za 20zł na stałe lub 30zł bez zobowiązania.

 

Dopełnienie do Extra+ mam za 20zł

CANAL+NETFLIX za 48zł

CANAL+4K zawsze jest za 10zł, po dobraniu wcześniej pakietu C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wepses napisał:

U mnie dzisiaj w SC+ jest opcja VIAPLAY jedynie za 34 zl. Pierwszy miesiac gratis.Przy okazji zapytam. Za ile najtaniej można obecnie przy trwającej umowie dostać Mistrzowską Piłkę?

Trochę słabo, że jak jestem na umowie na czas nieokreślony to nie mam możliwości wzięcia Viaplay za 19 zł, tylko jedynie pełna kwota... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikacie prasowym jest taki fragment: "Z dostępu do serwisu Viaplay w promocyjnej cenie będą mogli skorzystać obecni i nowi klienci satelitarni. Warunkiem jest posiadanie w ramach oferty kanałów z rodziny Canal+." Jestem obecnym klientem satelitarnym, mam też kanały C+. Nie widzę tu wzmianki, że nie mogę mieć umowy na czas nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie czaję, bo piszecie, że Viaplay dla abo z umową czasową i C+ na pokładzie jest po 19 PLN ze zobowiązaniem, a u mnie jest tylko opcja 34 ze zobowiązaniem i nic więcej. To o co lotto? Mam wszystkie sporty jakie są dostepne i wszystke C+, a Ci chcą mi wcisnąć Viaplay w tej samej cenie co mogę sam wykupić? To jakis żart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, czerstwy napisał:

Ty masz tylko tą bez zobowiązania.

No dobrze, a jak uzyskać sławetną ofertę ze zobowiązaniem skoro nie ma jej w Strefie? No i drugie pytanie. Skoro to jest oferta bez zobowiązania to czy mogę ją uruchamiać i wyłaczać w opcji włacz/wyłacz i na zasadzie, że pierwszy miesiąc za darmo, za drugi płacę, potem wyłaczam i od nowa? Wtedy wychodziłoby 17 PLN za miesiąc chociaż dla 2 złotych nie bardzo chce mi się w to bawić.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wepses napisał:

Ja zadzwonicie na infolinię to jednak jest opcja Viaplay za 19 zl do końca umowy. Bieżący miesiąc oczywiście za darmo i nastepny także. To całkiem niezla oferta.

Ale po co chcecie to już teraz aktywać skoro mecze ligi angielskiej będą dostępne do końca miesiąca w Canal+, podobnie z trzema najlepszymi ligi niemieckiej, a mecz Lecha - domowy i jednocześnie jedyny we wrześniu - w Lidze Europy i tak będzie w TVP.  

 

Czy nie lepiej poczekać do 2 października i mieć tym samym niemal dwa miesiące za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w sumie że nie zrobili tego tak iż dla obecnych abo, którzy mają całą paczkę sport nie dali viaplay za 10 zł tak jak wynosi podwyżka pakietów która daje dostęp w cenie. Było by to sprawiedliwe rozwiązanie a tak to obecnym klientom się trochę pokazuje środkowy palec, logiki w tym nie widzę. Z drugiej strony te 19 zł (jeśli to ma być stała cena do końca umowy) w obliczu podwyżki ceny viaplay do 55zł od marca nie wydaje się wygórowaną ceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, clayman napisał:

...nie dostanę dostępu bez opłat do Viaplay?
Dopiero przy nowej umowie?

Dostaniesz bez opłat.  Nawet na 2 miesiące.  ;-)

Na całą umowę nie.

7 minut temu, ramiros15 napisał:

....w obliczu podwyżki ceny viaplay do 55zł od marca nie wydaje się wygórowaną ceną :)

Ta.... zwłaszcza w jakości 720p 🤣🤣

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...