Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem na czacie z konsultantką i zapewniała mnie, że opłatę aktywacyjną za MP zapłacę tylko wtedy gdy zrezygnuje z opcji w ciągu pierwszych 14 dni od włączenia. Jeżeli nie skorzystamy z przysługujących nam 14 dni na odstąpienie od umowy to opłata nie zostanie naliczona. Zapis z czatu zachowałem sobie na kompie, gdyby jednak zachciało im się doliczyć taką opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym punkcie nie ma nic o tym, ze opłata aktywacyjna zawarta w tabeli opłat nie będzie naliczana. Jest tylko o tym, ze nawet jak odstapimy w ciagu 14 dni to bedziemy musieli ja poniesc. Nie ma tam slowa o tym, ze TYLKO wtedy jak to niektorzy tu rozumuja.

 

Na czacie rowniez przyznaja, ze oplata aktywacyjna ma byc ale narazie nie bedzie naliczana. W tym nadzieja, ale lepiej rozmowe zachowac na poczet reklamacji.

 

Nie dziwne, ze programy typu uwaga maja tyle tematow jak ludzie czytaja ze zrozumieniem jak czytaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, freshmind napisał:

W tym punkcie nie ma nic o tym, ze opłata aktywacyjna zawarta w tabeli opłat nie będzie naliczana. Jest tylko o tym, ze nawet jak odstapimy w ciagu 14 dni to bedziemy musieli ja poniesc. Nie ma tam slowa o tym, ze TYLKO wtedy jak to niektorzy tu rozumuja.

 

Na czacie rowniez przyznaja, ze oplata aktywacyjna ma byc ale narazie nie bedzie naliczana. W tym nadzieja, ale lepiej rozmowe zachowac na poczet reklamacji.

 

Nie dziwne, ze programy typu uwaga maja tyle tematow jak ludzie czytaja ze zrozumieniem jak czytaja...

 

Co ty gadasz - jest jasno napisane że tylko w przypadku odstąpienia:

.Abonentowi przysługuję prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w terminie 14 dni od Aktywacji Opcji dodatkowej. W przypadku skorzystania przez Abonenta z prawa do odstąpienia od zamówienia, będzie on zobowiązany do zapłaty za świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej w wysokości 15 zł oraz Opłaty za dostęp do Opcji dodatkowej, w wysokości wyliczanej proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

7 godzin temu, bartc1 napisał:

Czyli nie wiadomo czy opłata aktywacyjna będzie pobierana przy opcji włącz/wyłącz? A LM już we wtorek hmm :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie nie tak jasno jest to napisane niestety, bo jest informacja o świadczeniach spełnionych do momentu odstąpienia (opłata aktywacyjna jest tutaj świadczeniem, które już się wydarzyło). Ale trzeba być dobrej myśli, może nie policzą, a screen z czatu z konsultantem na pewno warto zostawić default_smile.png

"świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w szczegóły oferty "Mistrzowskiej Piłki" w ofercie cennikowej i sprawdzeniu prognozy płatności na kolejne miesiące, przyjmując że chciałoby się włączyć dzisiaj to opłata naliczona w marcu wynosi 30,00 zł więcej do wartości obecnej rachunku, więc wynikałoby z tego, że opłata aktywacyjna nie jest pobierana.  

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NobelM napisał:

I tego się trzymajmy.34d6ddcc875266b52b00811228a2b845.jpg

 

To ciekawe, ta sama Angelika (chyba że jest ich kilka) napisała mi z 15 minut temu że nie będzie żadna pobierana opłata aktywacyjna (jak zrezygnuję w marcu a opcję uruchomię w lutym), dodała że jak dalej będzie taka możliwość to można będzie na tych samych zasadach działać co dwa miesiące (korekta) :)

Edytowane przez szymonekre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wilos napisał:

 

Co ty gadasz - jest jasno napisane że tylko w przypadku odstąpienia:

.Abonentowi przysługuję prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia w terminie 14 dni od Aktywacji Opcji dodatkowej. W przypadku skorzystania przez Abonenta z prawa do odstąpienia od zamówienia, będzie on zobowiązany do zapłaty za świadczenia spełnione do momentu odstąpienia, tj. Opłaty Aktywacyjnej w wysokości 15 zł oraz Opłaty za dostęp do Opcji dodatkowej, w wysokości wyliczanej proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

 

 

Ty z pogrubionego fragmentu rozumiesz, że TYLKO w przypadku odstąpienia płaci się aktywację? Uuu... to gratuluję. Nie twierdzę, że będą to aktywacje naliczać, bo skoro konsule na czacie mówią, że nie to może nie, ale z tych dokumentów i ich treści nic takiego nie wynika. Może tak miało być, ale ktoś nie potrafił tego napisać i teraz rozumieją to tylko Ci wybrani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@freshmind może dla ciebie logiczne myślenie jest trudne i nie rozumiesz dlaczego pojawiła się opłata aktywacyjna. Tylko po co wprowadzasz ludzi w błąd? 

PS. Konsultanci sami nie wiedzą czemu opłata aktywacyjna nie jest naliczana. Naliczana na ten moment nie jest więc można spokojnie zamawiać. Przecież i tak proces się będzie powtarzać w kwietniu.

Edytowane przez the cable guy
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, freshmind napisał:

 

Ty z pogrubionego fragmentu rozumiesz, że TYLKO w przypadku odstąpienia płaci się aktywację? Uuu... to gratuluję. Nie twierdzę, że będą to aktywacje naliczać, bo skoro konsule na czacie mówią, że nie to może nie, ale z tych dokumentów i ich treści nic takiego nie wynika. Może tak miało być, ale ktoś nie potrafił tego napisać i teraz rozumieją to tylko Ci wybrani :D

 

Ja zamówiłem i nie dopisano mi opłaty aktywacyjnej. Musisz to zrozumieć, że jakbym dzisiaj zrezygnował to dopiero bym zapłacił 15 zł. 

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the cable guy napisał:

@freshmind może dla ciebie logiczne myślenie jest trudne i nie rozumiesz dlaczego pojawiła się opłata aktywacyjna. Tylko po co wprowadzasz ludzi w błąd? 

PS. Konsultanci sami nie wiedzą czemu opłata aktywacyjna nie jest naliczana. Naliczana na ten moment nie jest więc można spokojnie zamawiać. Przecież i tak proces się będzie powtarzać w kwietniu.

Czy wyłączenie MP jest możliwe przez chat live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala W sumie nie trzeba nawet wchodzić na Live chat żeby wyłączyć jakąś opcję. Wystarczy z konta mojencplus napisać wiadomość i wyłączą. ;) Masz zakładkę "napisz do nas" po lewej. Wybierasz temat "zmiana pakietu/opcji i informujesz o chęci wyłączenia pakietu. Tak ostatnio wyłączałem Multi Man Pack.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NobelM napisał:

Jest, jeżeli skorzystasz z prawa do odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od jej zwarcia.

ale tu wiadomo, rozpętała się natomiast niepotrzebna dyskusja o naliczenie aktywacji przy skorzystaniu z opcji włącz/wyłącz MP przy normalnym korzystaniu przez okres tych dwóch miesięcy. Tak więc raz jeszcze nie ma opłaty aktywacyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja MP na mojencplus w zakładce poszerz swoją ofertę, w zakładce oferta cennikowa za 30 zł to ta odpowiadająca omawianej opcji włącz/wyłącz czy powinienem to załatwić przez infolinię z konsultantem?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...