Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31.VIII. Nc+ jednostronnie zmieniło ofertę dot. Ligi Mistrzów, ograniczając do 2 darmowych kanałów tj. Polsat Sport Premium 1 i 2. Wcześniej, 31 lipca, jak przedłużałem umowę na kolejne 2 lata konultant zapewniał mnie o bezpłatnym dostępie do całej oferty Ligi Mistrzów (6 kanałów) do czerwca 2019 r. Czy taka zmiana jest podstawą do odstąpienia od umowy ?

Edytowane przez Mr. Orbita
Tematy dot. oferty w platformach proszę dyskutować w działach platform, gdzie są osoby mające wiedzę w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

31.VIII. Nc+ jednostronnie zmieniło ofertę dot. Ligi Mistrzów, ograniczając do 2 darmowych kanałów tj. Polsat Sport Premium 1 i 2.

Kto ci taką informację przekazał?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość na skrzynkę e-poczty. Adres nadawcy: potwierdzenia.oferta@info2.ncplus.com.pl. Z treści wynika, że "w związku z zamówieniem złożonym w dniu 31/08/2018, w załączeniu przesyłamy uzgodnone warunki oferty." Tylko, że ja od 31 lipca w ogóle z nimi nie rozmawiałem ! Dalej napiali o warunkach promocji Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18). Na końcu jest Lista kanałów i wymieniona MISTRZOWSKA PIŁKA z treścią "W ramach Opcji MISTRZOWSKA PIŁKA otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT PREMIUM 2." Czyli 2 kanały bezpłatne, a nie 6 jak mnie zapewniano. Dzwoniłem w tej sprawie do NC+ miła pani zaproponowała przyjęcie reklamacji co też uczyniłem ustnie. Teraz mam pakiet Extra+ z Canal+ (wszystkie), HBO (HBO Go do końca grudnia za 0 zł), darmowy wynajem dekodera za 84,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ABC

Takie są warunki promocji gdzie masz tylko dwa kanały i 4 niewymienione serwisy. Moim zdaniem będziesz miał dostęp i się pośpieszyłeś z reklamacją. Podobnie sprawa wyglądała z k.38 nie był to kanał oddzielny a jedynie serwis.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte nawiązanie do offtopu przesuniętego do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się dowiadywałem 2 tygodnie temu. Podobno nie ma jeszcze dokładnych cen i wytycznych, mają się pojawić pod koniec roku (dla tych co nie będą przedłużać całej umowy, tylko PSP). Ceny PSP mają być zależne od kwoty jaką płacimy za dany pakiet i oczywiście nie przekroczą 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do końca listopada (przedłużane pod koniec sierpnia). Powiedziałęm że przedłużając umowe miałem nadzieje że będe mieć te kanały w swojej ofercie. Powiedziałem że mogę płacić za te kanały tyle ile powiedzieli (na początku powiedział 10 zł za miesiąc) i potem facet ni stąd ni zowąd powiedział że może mi to włączyć za darmo.

 

Jak coś to mam Superpremium, Eleveny i Multi Man Pack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pół roku do końca obecnej umowy i sami zadzwonili i zaproponowali mi przedłużenie dotychczasowej oferty w tej samej cenie (Comfort+ za 24 zł/mies) + 2 miesiące 3x HBO + HBO GO za darmo, z możliwością pozostawienia później za dodatkowe 25 zł/mies.

Jest szansa na obniżenie ceny na ten pakiet HBO, gdy zadzwonię za 2 miesiące i poproszę o wyłączenie?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, według tego linka https://ncplus.pl/hbo?utm_source=emagazyn&utm_medium=link&utm_campaign=2018-09-28

można włączyć we wrześniu HBO, będzie bezpłatnie we wrześniu i do końca października.

Regulamin natomiast: https://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe warunki świadczenia opcji/hbo_hbo_go_0zl1m_25zlm_dla abonentow.pdf

jest z 2016 roku i jest na czas nieoznaczony. Czy to oznacza, że można również zamówić w październiku i wówczas będzie bezpłatnie październik i listopad? Czy faktycznie możliwość jest tylko teraz we wrześniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2018 o 00:04, zetorson napisał:

Mam pół roku do końca obecnej umowy i sami zadzwonili i zaproponowali mi przedłużenie dotychczasowej oferty w tej samej cenie (Comfort+ za 24 zł/mies) + 2 miesiące 3x HBO + HBO GO za darmo, z możliwością pozostawienia później za dodatkowe 25 zł/mies.

Jest szansa na obniżenie ceny na ten pakiet HBO, gdy zadzwonię za 2 miesiące i poproszę o wyłączenie?

Tak, wciąż dostępna jest opcja HBO + HBO GO za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...