Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec umowy to koniec umowy i wszystko co w niej jest wygasa. Oczywista oczywistość. ..ale nie dla nc. Może inny konsul inaczej powie.

 

PS. Jak widać. .. co konsul to inaczej

okazalo sie ze jak mam nowa umowe od 1 marca juz w systemie to teraz nie moge korzystac z plusa miesiaca az sie nie uaktywni nowa umowa czyli od 1 marca, wylaczyli mi tego manpacka i rpzeprisli za problem, system widzial to tak jak bym zamwil tego platnego...

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Dla wielbicieli kina serwowanego przez Film Boxy. Propozycja przy aneksie do umowy 12 m-cy za free, a  za kolejne 12 m-cy po 15 zł.

:curious:

(zdarzało mi się to dostawać przy aneksach w n, potem za jakieś śmieszne opłaty w nc+-ale jakichkolwiek wartości brak-moja ocena zawartości pakietu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jest taki teraz trend w nc+ PODWYŻKA . :popcorn:

za okrojony pakiet.. ale o czym tu pisać -zwykły s-hit a nie premium :>

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (tydzień po przedłużeniu umowy) telefon z NC+ z propozycją promocji:  HBO + HBO GO za 20 zł (zobowiązanie na 6 miesięcy), 

Też otrzymałem taką propozycję, ale podziękowałem. Jak dla mnie pomimo dość atrakcyjnej ceny nie jest warte zakupu. Nie mam czasu na oglądanie, a premier, które mnie zaciekawią jak na lekarstwo. Stąd też raz na pół roku załączam na miesiąc za 25zł, nagrywam co mi się podoba i przez następne pół roku (jak nie dłużej) staram się nadrobić zaległości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy szybkie pytanie: rozumiem, że nie ma żadnego problemu żeby w dniu dzisiejszym zlecić uruchomienie usługi Eleven na zasadzie włącz/wyłącz z opłatą 15,90 zł za kwiecień a w marcu 0 zł? Uśredniając wyjdzie 7,95zł/m-c, z końcem kwietnie sobie ją bez problemu wyłączą, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyła się możliwość włączania w jednym i wyłączania w kolejnym m-cu hbo za 12,5/m-c dowiedziałem się przed chwilą na infolinii

najtańsza "promocja" to 7-m-cy - pierwszy za darmo następne 20/m-c

 


skończyła się możliwość włączania w jednym i wyłączania w kolejnym m-cu hbo za 12,5/m-c dowiedziałem się przed chwilą na infolinii

najtańsza "promocja" to 7-m-cy - pierwszy za darmo następne 20/m-c

 

okazuje się że kosultantka wprowadziła mnie w błąd przy kolejnym telefonie wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię właśnie z zamiarem włączenia Elevenów. Pan mi powiedział, że nie może tego zrobić, ponieważ mam zablokowany moduł sprzedażowy - ze względu na przedłużenie umowy w lutym i jej wejście w życie od kwietnia - i rzekomo dopiero wtedy mogę mieć Eleveny. Ciekawe, bo w ICA mam możliwość ich włączenia. Spytałem też o warunki (gdy już łaskawie pozwolą mi uruchomić) i czy mogę zrezygnować. Stwierdził, że jest to zobowiązanie na 12 miesięcy, 15,90/miesiąc i nie można zrezygnować wcześniej.

Kurczę, to jak to jest? Bezsens nad bezsensy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Przed chwilą zamówiłem sobie 11 -tki. Pani konsultant nawet sama mi powiedziała że nie ma żadnego zobowiązania. Włączam dzisiaj do końca marca nie ma opłaty, płacę w kwietniu 15,90 i na koniec kwietnia OFF. I w maju mogę ponownie powtórzyć operację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...