Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak to rozumieć "oferta SkyShowtime zostanie udostępniona za pośrednictwem kanałów Prime Video" ?

Czy to będzie się opierało na Prime Video Channels czyli tak jak to ma miejsce z kanałami typu MGM, Filmbox, History Play, OUTtv, w których są prezentowane wybrane pozycje (np. w SkyShotime byłby tylko oryginalne treści od nich)? Czy oprócz takiego kanału będzie się miało dodatkowy, oddzielny dostęp do serwisu SkyShowtime?

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś miał do tej pory SkyShowtime od początku za 12,49 zł to nie zdecyduje się na wykupienie subskrypcji poprzez Amazon za 25 zł.

Jeżeli ktoś miał do tej pory SkyShowtime opłacone na rok z góry po niecałe 17 zł za miesiąc to nie zdecyduje się na wykupienie subskrypcji poprzez Amazon za 25 zł.

Jeżeli ktoś miał do tej pory SkyShowtime za 24,99 zł to raczej też nie zdecyduje się z niego zrezygnować i wykupić poprzez Amazona za taką samą cenę. Więc nie wiem po co jest ta współpraca jeżeli wykupienie tych usług razem będzie kosztowało tyle samo lub nawet więcej?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek99 trzeba znaleźć oryginalną informację prasową Amazon.

@Mtv ja akurat kupię taki pakiecik, bo na SkySowtime nie mam jeszcze konta gdyż zakup jest możliwy tylko kartą lub PayPal, a na Amazon jest też Blik. Chociaż z drugiej strony mogę kupić subskrypcję SkyShowtime przez App Store, ale może w pakiecie będzie taniej, więc poczekam. Nie spieszy mi się.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwe.

26 minut temu, Pawop napisał(a):
Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):
Bundle trend z USA zmierza do Polski.

To nie jest bundle. To kanał/kolekcja na PV jak MGM czy History Play

W sumie to nawet lepiej, bo będzie w aplikacji Amazon.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym kanale będą udostępniane tylko wybrane pozycje serialowe oraz filmowe, które nie będą nigdzie indziej udostępniane oprócz w SkyShowtime. W każdym kraju oferta programowa będzie się różniła innymi tytułami.

 

Wśród dostępnych produkcji znajdują się m.in. wszystkie pięć sezonów hitowego serialu

"Yellowstone" wraz ze spin-offami

"1883"

"1923"

"A Gentleman in Moscow" (Dżentelmen w Moskwie)

"Apples Never Fall" (Niedaleko pada jabłko)

"Bargain" (Aukcja)

"HALO" (dwa sezony)

"Kos"

"Mayor of Kingstown" (sezon 3.)

"Mission: Impossible - Dead Reckoning"

"Oppenheimer"

"Psi Patrol: Wielki film"

"Star Trek: Discovery" (sezony 1.-5.)

"The Family Stallone" (sezony 1.-2.)

"Trolle 3"

"The Curse"

"Veronika"

"Warszawianka"

"The Envoys (Los Enviados)" (sezony 1.-2.)

"The Tattooist of Auschwitz"

 

Cytat

SkyShowtime on Prime Video will feature some of the world’s biggest blockbuster movies, new and exclusive series, and local original programming including all five seasons of global blockbuster series Yellowstone and its spinoffs 1883 and 1923, A Gentleman in Moscow, Apples Never Fall, Bargain, HALO (S1-S2), Mayor of Kingstown (S3), Mission: Impossible - Dead Reckoning, Oppenheimer, PAW Patrol: The Mighty Movie, Star Trek: Discovery (S1-5), The Family Stallone (S1-S2), Trolls Band Together and SkyShowtime Original Series The Envoys (Los Enviados) (S1-S2), The Tattooist of Auschwitz  and Veronika.

https://corporate.skyshowtime.com/238924-skyshowtime-announces-multi-market-partnership-with-prime-video

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek Przykładowo MGM w Prime Video Channels kosztuje 16,99zł, wybrakowany Filmbox 19,99zł (w kablówkach kosztuje za niecałe 10,00zł z większą udostępnioną zawartością programową), nie wszystkie produkcje w Prime Video Channels posiadają lektora oraz napisy.

 

Gdyby faktycznie przenieśli 100% całej zawartości serwisu (albo wszystkie SkyShowtime Original) do Pirme Video Channels, to by nie było sensu utrzymywać oddzielnego serwisu.

Za te 24,99zł będzie się płaciło za ekskluzywną jakość oryginalnych produkcji od SkyShowtime + za kilka nowszych filmów z Paramount/Universal. Nie zapominajmy, że SkyShowtime nie oferuje od jego startu 4K/DA, a Prime Video już tak.

Wcześniej zapytałem się Was czy serwis SkyShowtime będzie również udostępniany oddzielne w ramach subskrypcji Prime Video, nikt nie odpowiedział na to pytanie, i jak na razie nic o tym nie wiadomo.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba serwisy i częste widzę, że  tytuły latają pomiędzy serwisami i ta współpraca w zakresie sprzedaży wcale mnie nie zaskoczyła.
Jedno nie ma nic wspólnego z drugim
@tomekjot Tylko czy te tytuły które latają po między serwisami są udostępniane w płatnym hubie Prime Video (główna subskrypcja za 49zł/rok) czy jako filmy do wypożyczenia/zakupienia z osobna, bo to też jest duża różnica?
PV ma prawa do drugiego okna i biblioteki Universalu. Filmów Paramountu nie ma.
Jeśli ktoś płaci za Prime 50 zł na rok (4,5 zł/m) i za SkyShowtime 12,5 zł/m to nie ma to żadnego sensu, ale jeśli Amazon wprowadzi podwyżki na Prime Video to może wtedy się opłaci kupować razem. Póki co nie.
Dalej by się nie opłacało, bo to nie jest oferta łączona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, k05 napisał(a):

@ronnie84 widzę, że obejrzałeś już większość jeżeli chodzi o "Yellowstone" i produkcje wokół tego serialu. W związku z tym pytanie - komuś kto jeszcze nic nie widział poleciłbyś oglądanie najpierw "1883", następnie "1923" i potem "Yellowstone" czy kolejność nie ma znaczenia?

Widziałem wszystko dla mnie to najlepsze pozycje w tym serwisie. Kolejność bez znaczenia.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...