Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, strzala napisał(a):

Była jedna aktualizacja tylko różni użytkownicy dostają ją w różnym czasie. Ja np. na razie nie dostałem żadnej na Android TV 11. 

Poprzednim razem było tak samo, że bardzo długo musiałem czekać, a później dostałem od razu aktualizację z jeszcze wyższym numerkiem.

Już wiem, za pierwszym razem się zawiesiła apka. Sąd dostałem jeszcze raz tą samą aktualizację. Teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

Jest po polsku , angielsku i hiszpańsku. 

Są wszystkie trzy również w DD+, ale brak oryginalnej w 5.1. Aplikacja Android bez zmian, wybiera tę zwykłą, stereo. Ciekawe, kiedy to naprawią, o ile w ogóle, bo to nie jest wcale kwestia samej aplikacji, a zdefiniowane w manifeście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lakiman napisał(a):

Na Apple TV 4K apka działa elegancko. Ani jednego szarpnięcia, buforowania, płynny obraz. 

To dobrze, ale... Użytkownicy Android TV nie będą kupować drogiej przystawki, aby móc normalnie oglądać. A dźwięk DD+ masz jako domyślnie wybierany, czy to zmasakrowane stereo?

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman także @Delta21 możecie podać, czy macie już na Apple TV domyślnie wybierane ścieżki DD+, czy nadal jest to stereo? Np. dla nowego serialu "Rabbit Hole" albo "Grease: Rise of the Pink Ladies"? Rozumiem, że obraz i płynność OK, ale co z dźwiękiem, jest przestrzenny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet rozsyłają maila do tych co zrezygnowali tej treści: 

Cytat

Nasza oferta subskrypcji za pół ceny na zawsze wygasa już jutro. Nie przegap okazji na 50% zniżki na zawsze!

Przy zakupie da się wprowadzić kod promocyjny PLHPFL2023, by skorzystać ze zniżki na istniejącym już koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyShowtime to jest serwis typowo filmowy złożony z naprawdę konkretnych marek więc oczekiwania dźwięku na poziomie nie są zbyt wygórowane. Zresztą są ścieżki oryginalne jak i dla poszczególnych języków w DD+ tylko aplikacja automatycznie wybiera sobie tę najgorszą, brak też stosownej opcji wyboru ręcznego. To jest niedociągnięcie. Jak już pisałam, taki Viaplay, czyli serwis krytykowany za jakość posiada ścieżki DD 5.1 nawet z polskim lektorem więc tym bardziej wstyd, że SkyShowtime nie ogarnęło tematu audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości dodawane wybiórczo, a z tą biblioteką też nie ma co wyolbrzymiać, jak dla mnie raczej skromna. Dyskryminacja części urządzeń. Problemy z audio. Także na razie jestem na nie. Dobry ruch z trialem na 7 dni, tak samo było za granicą z tym,  że promo -50% tam jeszcze powracało, aby spóźnialscy mogli skorzystać. Z drugiej strony, po co mają się starać w Europie jak rzucą ochłap i zawsze ktoś to kupi bez wybrzydzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...