Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, czy na obecną chwilę po pewnych problemach technicznych np. na Android TV serwis udźwignąłby 4K?  Niektórzy pisali wręcz o sytuacjach, gdy apka rzutowała negatywnie na działanie innych aplikacji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zakładałem konto w lutym, także od razu dostałem maile. 

Wiele zależy w jakiej firmie mamy skrzynkę mailową. Maile krążą po różnych serwerach i są poddawane weryfikacji m. in antyspamowej. Gdy część danych z maila w jakiś sposób wskoczy na czarną listę na konkretnym serwrerze, to utknie na dłużej. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail weryfikacyjny przychodzi w cały świat, czasem od razu, a czasem po długim oczekiwaniu. Tak samo jest w zagranicznych wersjach. Konto bez weryfikacji działa, można oglądać, także nie ma się czym stresować na pierwszy rzut.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja  na Android TV spowodowała zawieszenie aplikacji po jej włączeniu.

Może dlatego, że długo jej nie używałem..  

W każdym razie, najpierw całe wieki oczekiwania aż łaskawie się włączy, potem po próbie poruszania się po interfejsie pojawił się czarny ekran.

Finał- usunąłem apkę i jeszcze raz zainstalowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Android 9 po aktualizacji problemów z działaniem nie ma.

Ale nadal jest niepoprawiony crash przy uruchamianiu.

Po tym crash jeśli nie uruchomimy aplikacji ponownie, sama się uruchomi po ok minucie.

Na szczęście nie jest to bardzo irytujące. Crash pojawia się najczęściej przy pierwszym uruchomieniu apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lakiman napisał(a):

Czyli były 2 aktualizację apki w jednym tygodniu.

Nie potwierdzam problemów na Android TV.

Była jedna aktualizacja tylko różni użytkownicy dostają ją w różnym czasie. Ja np. na razie nie dostałem żadnej na Android TV 11. 

Poprzednim razem było tak samo, że bardzo długo musiałem czekać, a później dostałem od razu aktualizację z jeszcze wyższym numerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W macierzystym serwisie "Rabbit Hole" jest w 4K z Dolby Vision. HD też ma lepsze. Także czekam, aż SkyShowtime dorówna jakością, pewnie im zejdzie jakieś dwa lata minimum. Nie ma się co dziwić, bo z takim Peacock mniej więcej tyle zeszło, a są jeszcze pewne drobne mankamenty do poprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...