Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolę lektora. Wzrok już nie ten, ostrość widzenia z wiekiem siada, aby czytać napisy musiałbym zakładać okulary, czego nie lubię. Poza tym czytając umykają czasem szczegóły scen. Choć w przypadku tego serwisu wybierając lektora traci się efekty dźwiękowe. Czego też nie lubię :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cinemaniac4K napisał(a):


Kiedyś tylko lektor. Dubbing tylko animacje i bardzo bardzo rzadko dubbing (Asterix i Obelix, Paddington - to jedyne chyba które mi się podobały). Dziś wszystko, czyli seriale i filmy, oglądam tylko z napisami... i chwała że wszyscy dają taką możliwość.

Nie wszyscy. Amazon ostatnio odstawia jakieś dziwne numery i zalewa Prime Video filmami, w których jedyna ścieżka dźwiękowa to polski lektor. Ja rozumiem, że jaka cena taka jakość, ale jednak wkurza kiedy widzisz interesujący cię tytuł, włączasz go i okazuje się, że mimo płacenia abonamentu i tak musisz ciągnąć torrenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od lektora jest dubbing, technicznie dubbing nie przykrywa pozostałych ścieżek, tak jak to ma miejsce z lektorem.. zresztą Polska z lektora jest chyba wszędzie już znana, gdzie nie byłem to najbardziej kojarzyli nas z tego że w filmach to koleś czyta nam napisy na filmach.. taki polski standard :)

Wydaje mi się, że jak ktoś nie może się skupić na czytaniu napisów, to tym bardziej nie skupi się na fabule... nie ważne czy to będą napisy.. dubbing.. czy lektor.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z dubbingiem. Aktorzy mają charakterystyczne głosy i nie da się tak łatwo ich podrobić.od razy zgrzyta jak aktor otwiera usta, a inny za niego mówi. Do tego dochodzi kwestia tła dźwiękowego. Często efekty dźwiękowe są przy dubbingu wykastrowane. 

A piosenki angielskie wolicie słuchać po polsku, aby lepiej zrozumieć tekst? Czy wolicie polskie covery znanych hitów zagranicznych? Czy lepiej jak zamiast oryginalnego głosu Miley Cyrus zaśpiewa np. Margaret po polsku? Albo zamiast Depeche Mode czy Petera Gabriela zaśpiewa to samo Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski po polsku?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie problem aplikacji ani serwisu  bo działa dobrze tylko pewnie  TV.

W każdym bądź razie mody aplikacji Skyshowtime działają bez problemu na dowolnym Philipsie, oryginalnej aplikacji na Android TV  nie ma i nie ma też możliwości zainstalować . 

 

 

 

Screenshot_20230311-165133.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, aplikacja działa dobrze, tylko odbiorniki są do (_!_)? Bez przesady...

 

To aplikacja serwisu który dopiero co wchodzi na rynek ma być dostosowana do możliwie jak najszerszego spektrum urządzeń i ich oprogramowania. Nie odwrotnie.

 

SkyShowtime dało tu ciała przeokrutnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

Przecież to nie problem aplikacji ani serwisu  bo działa dobrze tylko pewnie  TV.

W każdym bądź razie mody aplikacji Skyshowtime działają bez problemu na dowolnym Philipsie, oryginalnej aplikacji na Android TV  nie ma i nie ma też możliwości zainstalować . 

 

 

 

 

Da radę tego moda obsługiwać z pilota? Zazwyczaj do aplikacji przeznaczonych na zwykłego Androida, a zainstalowanych na Android TV potrzebna jest myszka, bo pilot na nich nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś bym coś napisał że nie działa ?  Działa wszystko na każdym dowolnym odbiorniku czy boxie od Philpsa, LG, Fire Stick,  Nvidia Shield, Chromecat 4 czy Nokia Box. 

Niestety nawet jak aplikacja oryginalna jest w sklepie to nie da się zainstalować a nawet jeśli się instaluje to nie jest widoczna na moim regionie. By używać musiał bym wszystko resetować co mam zainstalowane  by zmienić region  a dla jednej aplikacji to jest po prostu bezsens.  

 

Używam takiej wersji,  by zainstalować należy pobrać Cx File Explorer i zainstalować z ZIP . Instalki się nie wyciąga z zipa ! 

https://drive.google.com/file/d/17_LS82GU4T82bBKcsaVSYZk_pydE14GB/view?usp=sharing 

Plik jest z moich prywatnych zasobów, wirusów ani jakiegoś badziewia tam niema mimo że antywirus może zgłaszać.  

Wcześniej odinstaluj obecną wersję. 

Nie wiem ile masz RAM w TV ale moje dwa staruszki ponad 2 letnie mają po  3 Gb RAM, zwykle Philipsy mają od 1,5 do 2 Gb RAM. Na każdym TV jest Android 9, nowsza wersja ma się dopiero pojawić, podobno... :/ 

.

 

 

p.s. Sprawdzałem nowsze wersja moda aplikacji i niestety nadal są z nimi problemy albo się nie instalują ta co zapodałem działa najlepiej.

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bgmnt napisał(a):

"Tulsa King" u mnie ma dostępne 6 odcinków na każdym urządzeniu i przez przeglądarkę też.

 

Hm dziwne...przeglądarka chrome, każdy odcinek można włączyć i obejrzeć, polski lektor i napisy dostępny.

 

1fece51bea426cbd.jpg

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze lepiej. Angielskiego dubbingu nie ma więc odpala się audio w j.polskim, z zagnieżdżonymi angielskimi napisami na dole i polskimi napisami na górze ekranu.

Ten serwis to żart, ja daję im jeszcze miesiąc na ogarnięcie apki i anuluję subskrypcję. Szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2023 o 14:58, escapers napisał(a):

Ja bym napewno dopisał jakość video i dźwięku, aby poprawili, to byłby główny powód u mnie.. ale niestety reszcie rodzinki nie przeszkadza fatalna jakość jaką rzucił Sky.. 

Oglądamy animację "Wilk i spółka".

Nie ma szarpnięć i stream jest stabilny. Jednak po obejrzeniu wcześniejszych animacji z Netflixa, Amazona czy Canal+, mam wrażenie, że tam są lepsze kodeki związana z jakością obrazu. Aż prosi się, żeby ta nowa animacja była w 4K, w ładniejszych kolorach i lepszą jakością dźwięku (Android tv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba marzysz, chcesz by przy tak niskiej cenie zakupu  oferta serwisu przewyższała jakościowo albo przynajmniej dorównała  serwisom  2-3x droższym. 

 Płacisz za to co chcesz i co oferują, chcesz lepszą jakość zabulisz więcej. 

Jak dla mnie mieszkając w obszarze gdzie nie ma w ogóle dostępności SkyShowtime, HBO MAX i na większości polskich serwisów   korzystam z VPN na routerze w domu w Polsce to najlepiej wypada SkyShowtime pod względem szybkości działania. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecały miesiąc cena serwisu będzie już 2 krotnie wyższa...

Jakość pewnie zostanie, tylko zniknie promocja. 

Poza tym np Viaplay już pokazał, że można podnieść cenę bazową nawet o 60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj jest problem nawet z najbardziej podstawowymi funkcjami, jak np. obsługa i wygląd napisów oraz opis ścieżek dźwiękowych. Mamy dwie ścieżki English, domyśl się która jest tą lepszą. W dodatku standardowo wczytywana jest ścieżka o gorszej jakości nawet na urządzeniach, w których ta lepsza jest dostępna.

Edytowane przez adiq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...