Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, swordfish said:

Oczywiście. Żelazna klasyka!

 

Filmy Alfreda Hitchcocka

Monster Movie z lat 30. (Mumia, Dracula, Frankenstein, Narzeczona Frankensteina)

Bulwar Zachodzącego Słońca

Rzymskie Wakacje

Blue Hawaii

Dziesięcioro Przykazań

Skrzydła

Romeo i Julia z 1968

 

To tak na szybko wypisałem. Z klasyki widzę, że najstarszy tytuł jaki się pojawi w SkyS jest "Śniadanie u Tiffany'ego" z 1961.

 

Większość z tego była latami głównie na Netflixie, ale też HBO GO czy Prime (jak "Rzymskie wakacje", "Bulwar zachodzącego słońca", "Dziesięcioro przykazań", "Romeo i Julia" a jeśli chodzi o Hitchcocka to "Psychoza", "Północ - północny zachód", "Zawrot głowy", "Okno na podwórze" itd.).

Część filmów z listy, jak niektóre tytuły Hitchocka zresztą jest już na SkySho, a sporo jest obecnie jedynie jako TVOD i skoro inne serwisy SVOD ich nie dodają to pewnie czekają w kolejce i raczej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się z czasem pojawiły bo są dostępne.

Nigdzie u nas dotychczas nie było z tej listy chyba tylko filmów "Blue Hawaii" i "Skrzydła", ale one są w Paramount+ na wielu rynkach, więc też pewnie docelowo do dodania. I to byłyby rzeczywiście "premiery" ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut, że kiedyś było latami, a teraz nie jest potrzebne, bo wszyscy mogli dawno zobaczyć, nie trafia do mnie. Ktoś może być fanem danego filmu i chcieć go oglądać po raz kolejny za jakiś czas lub wracać do ulubionej sceny. Na podobnej zasadzie nie powinno być „Parków Jurajskich", "Szczęk" czy "Ojca chrzestnego". Przecież tyle razy wałkowano w telewizji i wszędzie było dostępne.

Podobnie serwisy muzyczne Spotify powinny dawać tylko nowości, a stare albumy usuwać po roku lub dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu stwierdzenie faktu, że to co wymieniłeś to raczej nie są żadne "złote grale", tylko w większości do bólu ograne tematy tak samo jak "Park Jurajski" i okazji do obejrzenia było sto :).

Skoro są wywody o klasyce to liczyłem na tytuły w rodzaju "Ja, Klaudiusz", albo produkcje Kurosawy z lat 40 które trzeba obecnie kupować na DVD po 400+ zł na Allegro bo innego dostępu do nich nie ma.

Tylko właśnie akurat z Paramountu/Universalu sobie za bardzo nic takiego nie przychodziło do głowy jeśli chodzi o filmy.

Bardziej już seriale. Np. taki odcinkowy "Beavis and Butt-Head" to rzeczywiście biały kruk (też sprzedawany za miliony na DVD).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesny Kurosawa często powtarzany jest na Filmbox Arthouse.

"Ja, Klaudiusz" chyba dawno nie był nigdzie, nie mówiąc o wersji z polskim dubbingiem z lat 80.

Chciałbym jeszcze mieć dostęp do westernów, zwłaszcza do filmów Johna Forda. Takie starocie za opłatą za tytuł są w iTunes/Apple TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert życzeń i omawianie co gdzie było mija się z celem, bo SkyShowtime i tak nie dało nic oprócz tych najstarszych tytułów, które wymieniłam i chyba nie zanosi się na zmianę sytuacji skoro dotyczy to wszystkich regionów. Czyli fani klasyki mogą sobie darować na tym etapie, a może i w ogóle. Tymczasem dodawanie do polskiego regionu przystopowało na liczbie 829 pozycji, oczywiście to o niczym nie przesądza, bo mogą wrzucić hurtowo nawet w ostatniej chwili. 

 

14 godzin temu, lukis90el napisał(a):

Tymczasem u nas premiera najnowszego filmu z Minionkami (Minionki: Wejście Gru) już na start usługi - w Portugalii dzień wcześniej, a na innych rynkach dwa tygodnie później.

 

 

Czyli jakieś 5 miesięcy po premierze w Peacock. To samo dotyczy nowego Jurassic Park.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. własnych odczytów. Holandia - 344 filmy, 169 seriali. Portugalia - 492 filmy, 146 seriali. Polska - 675 filmów, 160 seriali.

Pozostaje otwarte pytanie, czy wszystko co już wylądowało w polskim regionie od razu będzie dostępne ze startem serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 19:26, czerstwy napisał(a):

Pierwszy zakończyłem na poczatku istnienia na przeglądaniu serwisu i dla mnie bieda. Drugi mam i niewiele ciekawego zobaczyłem więcej niz posiadajac ten serwis od święta.

 

I co z tego?Jakość  jest jaka  jest a oferta to dno. Nic zupełnie mnie tam nie zainteresowało. Do HBO Max czy Amazona to brakuje nawet przy Full HD. 

Słabo szukasz albo liczysz tylko na amerykańskie kasowe filmy blockbusterowe. Choć i w tym segmencie Viaplay ma choćby Johna Wicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Zuzia napisał(a):

Wg. własnych odczytów. Holandia - 344 filmy, 169 seriali. Portugalia - 492 filmy, 146 seriali. Polska - 675 filmów, 160 seriali.

Pozostaje otwarte pytanie, czy wszystko co już wylądowało w polskim regionie od razu będzie dostępne ze startem serwisu.

Polska na bogato 😃

Czy seriale europejskie, w tym "Warszawianka" będą dostępnie globalnie w więkoszości krajów, czy dystrybucja tylko na dany kraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z seriali,które mnie interesują to Tulsa King i 1883 są już z lektorem na torrentach. Serial 1923 pierwsze 3 odcinki też są,a Yellowstone są 3 sezony z lektorem. Na chwile obecną mając pare innych usług streamingowych za 25 zł tego moim zdaniem nie warto brać. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leonk1974 napisał(a):

Z seriali,które mnie interesują to Tulsa King i 1883 są już z lektorem na torrentach. Serial 1923 pierwsze 3 odcinki też są,a Yellowstone są 3 sezony z lektorem. Na chwile obecną mając pare innych usług streamingowych za 25 zł tego moim zdaniem nie warto brać. Ale to tylko moje zdanie.

Raz na jakiś czas można wziąć. Na przykład 2-3 razy do roku. Chyba, że jakiś operator zaoferuje jakąś dobrą cenę do pakietu - to można wtedy się zastanowić nad subskrypcją na stałe.

 

Sam jestem ciekawy oferty, ale póki co na wiele nie liczę. "Halo" czy "Yellowstone" to jednak zupełnie nie moje klimaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Niby przy płatności za rok ma być za 200zeta czyli znacznie taniej niż 25 zeta.

Owszem 16,67 zł. Ale jak ktoś narzeka na brak pozycji to tym bardziej nie kupi na stałe. Lepiej będzie mus wziąć serwis na miesiąc raz w roku i obejrzeć co akurat chce. Choć większość woli jednak trzymać serwisu dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią na start promocję -50 % to wyjdzie 12 z groszami na miesiąc. Wtedy nawet nie będzie się co szczypać. W innym wypadku warto wziąć powiedzmy co kwartał na miesiąc aby nadrobić zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...