Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ponarzekałem, a dziś się zaczyna w końcu coś dziać... :).

 

Oficjalne info o ofercie, na start głośne świeże filmy jak "Top Gun: Maverick", "Jurassic World Dominion", "Wiking" czy "Downton Abbey: A New Era" i sporo dobrych seriali.

 

Lokalni widzowie będą mogli oglądać tysiące godzin wysokiej jakości rozrywki dla całej rodziny, SkyShowtime jest domem dla nowych hitów filmowych, które będą dostępne w usłudze po ich premierze kinowej i domowej. Od premiery lokalni widzowie będą mieli dostęp do: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman oraz Top Gun: Maverick.

 

Dodatkowo abonenci będą mieli dostęp do różnorodnych seriali, w tym:

1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order Season 21, Let The Right One In, Mayor of Kingstown Season 1 and 2, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy oraz Yellowstone.

 

https://www.broadbandtvnews.com/2023/01/31/new-programming-for-sky-showtime-ahead-of-cee-expansion/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie poczekam na oficjalne info o cenie i rabacie. Za 2,49 euro biorę w ciemno, jeśli nie będzie zobowiązania jak w HBO Max. Generalnie mam dostęp do tylu serwisów, że i tak nie mam kiedy tego oglądać, więc to Sky musi mnie skusić, a nie odwrotnie. :) Na razie tylko film "Wiking" mnie naprawdę interesuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ronnie84 napisał(a):

A serial,, Poker face" będzie dostępny z tłumaczeniem ? 

 

Był już ten temat poruszany. Nigdzie na SkyShowtime ten serial nie wleciał, ponadto jeden z duńskich userów TT otrzymał informację od SkyShowtime, że nie będzie tego serialu. Obstawiam, że albo licencję ma ktoś inny typu C+ czy Viaplay. Jest też opcja, że wleci na SkyShowtime dopiero gdy zakończy się emisja na Peacock. Czas pokaże. 

 

Tu powyżej macie info odnośnie S02 Yellowjackets w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PIOOLE napisał(a):

Ja na pewno biorę a rezygnuje z serwisu disneya który mam do czerwca. Po prostu filmy tam obecne nie przypadły mi do gustu.

Akurat filmy to lepsze ma Disney+ a konkretnie FOX, seriale raczej SkyShowtime

 

Dlatego ja koniecznie oba serwisy. 

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, patryszq napisał(a):
Płacić za starocie które widziało się naście razy - tylko i wyłącznie na spółę z kimś innym - brak 4K , brak tizen app ... wielkie halo wystartują i szybko zapomnimy że istnieją 

Może to napisać tylko ktoś, która zupełnie nie ma pojęcia o serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 2PaC napisał(a):

Screenshot-20230131-152509-Chrome-Beta.j

Dostałem podobnego meila chwala sie z tego co widzę dwoma pozycjami SF lub cos w tym temacie jednym animowanym i jedna normalna pozycja. Czyli kolejny serwis z pozycjami animowanymi,fantastyka i starociami.  Ciekawe ile będzie tych nowych i normalnych produkcji.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lakiman napisał(a):

Czyli..nie będzie żadnej promocji.

Jeśli pamięci mnie nie myli to we wszystkich krajach w których wystartował Skyshowtime promocja była na start, nie dzień czy tydzień po starcie tylko już w dniu premiery można było z niej skorzystać. Nie inaczej będzie u nas bo to nielogiczne. Info o promce pojawi się jak wszędzie na 3-5 dni przed 14 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie była promocja -50%, sprawdzałam, aby wiedzieć, gdzie jest najtaniej, także u nas też powinna być. Planowana cena w Polsce jest na poziomie portugalskiej. Jeśli chodzi o wstępną rozpiskę tego co planują, pokrywa się z listą od Filmożercy i moją więc już niemal pewne, będzie to co widać w regionie PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, swordfish napisał(a):

Chyba Full HD w serwisie vod może być lepsze niż Full HD w telewizji. Jak uważacie?

Czy w tym serwisie jest logo i oznaczenie wiekowe na ekranie? Czy jakość można wybrać ręcznie, czy ustawia się z automatu?

Logo i oznaczenie wiekowe znikają po chwili

 

Co do pierwszego pytania, posłużę się przykładem.

Serial: New Amsterdam 1920x1080

S01 E01

Skyshowtime - średnie bitrate 7,91 Mbps, codec qavc

Netflix - średnie bitrate 3,13 Mbps, codec avc1

Viaplay - średnie bitrate 5,51 Mbps, codec qavc


S05 E08

Polsat box go - średnie bitrate 4,06 Mbps, codec qavc

Canal+ online - średnie bitrate 6,49 Mbps, codec zavc

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Delta21 napisał(a):

Serial: New Amsterdam 1920x1080

S01 E01

Skyshowtime - średnie bitrate 7,91 Mbps, codec qavc

Netflix - średnie bitrate 3,13 Mbps, codec avc1

Viaplay - średnie bitrate 5,51 Mbps, codec qavc


S05 E08

Polsat box go - średnie bitrate 4,06 Mbps, codec qavc

Canal+ online - średnie bitrate 6,49 Mbps, codec zavc

Dla SkyShowtime można przyjąć bitrate 8 Mbps w ogóle dla HD H264 z zastrzeżeniem, że na dzień dzisiejszy brak DD 5.1 poza kilkoma pozycjami. Natomiast Viaplay posiada filmy/seriale z bitrate zaczynającym się od ~3,6 Mbps do ~5,5 Mbps. Netflixa nie da się łatwo wprost porównać, bo tam HD ma od 1-2 Mbps do kilku/kilkunastu Mbps w zależności od tytułu (są różne kombinacje z konfiguracją kodeka). HD ze SkyShowtime jest najbliżej jakości tego z HBO Max. 

4 godziny temu, Lacroix napisał(a):

Mogłyby jeszcze powstać kanały TV jak w Szwecji kosztem  Paramount Network i SciFi Universal albo CBS Europa, Polsat Comedy Central Extra

Macierzyste serwisy, Paramount+ i Peacock mają kanały TV, w tym Paramount+ w dobrej jakości i bez reklam, tematyczne, od filmów animowanych, przez klasykę kina po reality show i sport. HBO Max udostępnia trzy swoje kanały. SkyShowtime nie daje żadnego. Także ciągle ta usługa nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle innych. Za to jest mnóstwo zastrzeżeń już na wstępie i nie sądzę, aby przez dwa tygodnie znacząco się podciągnęli.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo ma być DD 5.1, a nawet kłamią w opisie usługi, że jest. Co włączę jakiś film, to stereo, na to samo skarżą się na zagranicznych forach. O 4K piszą od początku, że będzie wkrótce, ale miesiące mijają i nie ma.

12 minut temu, RobKos napisał(a):

Jeśli chodzi o audio, to będzie podobnie do podłego Viaplay

Gorzej, bo podłe Viaplay ma DD 5.1 dla mnóstwa filmów i seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...