Skocz do zawartości

SkyShowtime - pytania, problemy, komentarze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, k05 napisał(a):

A jaki to sens? Produkcji 4K i tak będzie pewnie jak na lekarstwo jak w MAX. 

Ale kto ma wypasiony super nowoczesny telewizor na pewno nie będzie miał problemu z rezygnacją z pakietu za 12,50zł i przejściu na ten wysoki, ekskluzywny pakiet. W końcu go stać. 🙃

Dokładnie :)

I jeszcze niech sobie porówna zawartość ogólną platform MAX i Disney oraz Skyshowtime, które w 4K sobie życzą 49.99 (za 3 mamy już 150zł). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49.99? Ja nadal twierdze ze ten serwis jest wart 5 zl
Ja bym się nie przyznawał, bo to świadczy o braku wiedzy
Czy dojdzie dźwięk Dolby Atmos/5.1 w Premium? Czy premiery nowych tytułów będą odbywać się jednocześnie dla wszystkich pakietów? Czy w Premium mogą pojawić się tytuły na licencji od innych dystrybutorów, których nie będzie w Standard i w pakiecie z reklamami?
Z tych Twoich pytań, tylko pierwsze ma sens. Reszta to zwykłe trolowanie
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop moim zdaniem 50 zl moga wolać kiedy beda premiery ze sky, peacock, paramount +, showtime. Ale skoro wolą je sprzedawac do innych serwisow to ja za reszte co oferują moge zaplacic 5 zl

50 minut temu, swordfish napisał(a):

Czy dojdzie dźwięk Dolby Atmos/5.1 w Premium? Czy premiery nowych tytułów będą odbywać się jednocześnie dla wszystkich pakietów? Czy w Premium mogą pojawić się tytuły na licencji od innych dystrybutorów…

Ja bym jeszcze dodał czy w premium bedzie poprawiona czcionka w napisach na apple tv?

Edytowane przez biguslogus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat są te premiery, które wymieniłeś, nic nie sprzedają. Jest jedno ale, nie wszystko co jest originalsem u nich musi być originalsem u nas. Są różne koprodukcje i do niektórych produkcji nie mają praw poza USA. Przoduje, tu przede wszystkim Peacock.
Zgadzam się, że 50 PLN za plan premium jest przesadzony, wziąwszy pod uwagę, że SkySho ma ogólnie ze dwa razy mniej produkcji niż Netflix tylko w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

W Prime nie ma calej biblioteki, która jest w SkySho. Głównie chodzi o klasykę i starocie. Dają głównie nowe seriale, które reklamują.

 

Dzięki, czyli dają mocno przyciętą bibliotekę Skyshowtime zamiast wszystkiego co jest tam dostępne. Muszę sprawdzić jak jest z dodaniem MGM do Prime choć tutaj może będzie lepiej bo Amazon kiedyś wykupił wytwórnię MGM.

 

Wracając do Skyshowtime, czy biblioteka działa podobnie jak w Netflixie podczas wyjazdów zagranicznych, dostosowując content do lokalnego rynku? Czyli np. na wakacjach w Hiszpanii będziemy widzieć tylko i wyłącznie te same tytuły co Hiszpanie mają u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, astrin napisał(a):

Oppenheimer bez dźwięku DD+ 5.1, tylko DD+ 2.0 na Amazon Fire TV Stick 4K Max. Tylko u mnie? Na wszystkich Fire TV Stick? Czy na wszystkich odtwarzaczach?

Na palcach rąk policzysz tam te produkcje. Ostatnio co tam widziałem to Transformersy z 5.1 jakieś pół roku temu  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...