Skocz do zawartości

Trendy TV/TV Market 24


Ama18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jakiej wyłączności Wy mówicie? Cyfrowy Polsat będzie nadawać jego sygnał na 99 proc. ale to nie przekłada się na wyłączność. Cyfra+ jakoś nadaje sygnał Tele 5 i kanał jest bez problemu dostępny w każdej platformie cyfrowej. A mimo wszystko w TV Promotion Group, które jest przyszłym właścicielem TV Market 24 jakoś trudno się doszukać powiązań z Polsatem, mimo, że wydają się być oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
satkurier.pl[/url]":k5plt6oi]TV Market rezygnuje z osobnego kanału telezakupowego TV Market 24, którego miejsce ma zająć Trendy TV. Będzie on emitowała m.in. filmy i programy rozrywkowe. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT), która przyznała już zgodę na uruchomienie TV Market 24, pozwoli spółce na zmianę nazwy i charakteru koncesji.

 

Prezes spółki TV Promotion Direct powiązanej z TV Market 24, Paweł Rydz, do tej pory nie wyjaśnił dlaczego doszło do zmiany koncepcji.

 

Spółka TV Market 24 koncesję od KRRiT na kanał telezakupowy otrzymała już we wrześniu 2009 r., jednak do tej pory nie rozpoczął on nadawania. Bloki telezakupowe ”TV Market” są emitowane m.in. przez kanały Polsatu.

To dość poważna zmiana... Miał być kanał telezakupowy, a tu nagle kanał filmowy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana zdecydowanie na lepsze. Zamiast kanału z telezakupami, których i tak pełno na innych kanałach, szykuje nam się konkurencja dla TV Puls, bo z większymi graczami nie ma szans. Mam nadzieję, że będzie prezentował przynajmniej wyższy poziom niż Tele 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak było, gdyby tylko TV Market lub spółka TV Promotion Direct należała do grupy Polsatu. Ale tak nie jest i wszelka współpraca pomiędzy tymi spółkami opiera się na emisji bloków TV Market na antenach Polsatu i TV4 oraz na ewentualnym pojawieniu się kanału TV Market 24/Trendy TV w ofercie Cyfrowego Polsatu po uprzednim umieszczeniu go na jednym z transponderów platformy. Informacja o porozumieniu się we wspomnianej sprawie pomiędzy Cyfrowym Polsatem a kanałem TV Market 24 (link) pojawiła się już w październiku 2009 roku, tak więc ciekawe czy owa umowa nadal będzie obowiązywać po zmianie nazwy i charakteru koncesji kanału...

 

{...} pewnie zawita do Minimax pakietu

A skąd taka myśl przyszła ci do głowy? W pakiecie Mini Max Cyfrowego Polsatu znajdują się wyłącznie kanały tematyczne Polsatu, a o ile mi wiadomo Trendy TV nie jest (nie będzie) kanałem tematycznym Polsatu. Poza tym ja raczej stawiałbym na emisję FTA lub co najmniej udostępnieniu kanału w wersji kodowanej (ze względu na prawa autorskie), ale za to w najniższych płatnych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...