Skocz do zawartości

Co lepsze cinemax czy filmbox ?


sledz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowy Filmbox to zdecydowanie szmira. Większość (choć czasami zdarzy się jakiś wyjątek...) filmów jest emitowana w jakości godnej najwyższego politowania (skąd oni biorą tak FATALNEJ jakości kopie... nawet Polonia 1 ma lepsze kasety VHS). Wątpię aby ktoś zechciał wykupić pełny pakiet Filmbox po takiej reklamie (mam na myśli przesunięcie Filmbox'a do Komfortowego+).

Z dwojga złego wybrałbym pewnie Cinemaxy. Jakość, choć daleko do ideału, to przynajmniej trzyma stały poziom. No i jest możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej (oryginalna / lektor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sądzisz?Wiesz wogóle ile filmów miesięcznie pokazywanych w Canal+ pochodzi od dystrybutora tego kanału czyli SPI?Kiedy Canal+skończy się umowa na filmy od SPI jak myślisz gdzie będą pokazywane?
Miałem 3 miesiące ten pakiet i w zasadzie nic na na tym pakiecie nie oglądałem a sam Filmbox mam cały czas odkodowany i raczej tama nie zaglądam.. bo moim zdaniem nie ma co wybrać... Canal ma ten plus ze prezentuje ambitne kino Europejskie w tym polskie filmy.. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie sledze ten wątek i wlasnym oczom nie wierze :D

Panowie , przeciez filmboxy i cinemax to porazka. Za darmo bym nie chcial tego szmelcu.

Na temat HBO nie bede sie wypowiadal. Placic 29 zl za 3 kanaly , ktore nadaja w tak przepieknej jakosci ;-)

JA korzystam z opcji:

 

podstawowy+,

canal+

canal+ HD

3x HD

 

za to wszystko 87 zl miesiecznie i mozna zyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie obydwie paczki są przeciętne. Nie są chyba warte tych pieniędzy, które są wymagane przez Cyfrę. Latem przez kilka dni FTA leciał Zone Europa i obejrzałem na nim więcej filmów niż przez miesiąc na Cinemax i Cinemax2. Oczywiście jakość obrazu była też lepsza. Tak więc ani Filmbox ani Cinemax. Remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się złożyło że przez 3 dni miałem dostęp do obydwu paczek programowych i stwierdzam jeszcze raz kicha. Cinemax na pewno lepszy ale ja mam HBO więc i tak wszystkie filmy z tego kanału prędzej czy pózniej zobaczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym pakiecie Komfortowym było KP za 3,50, teraz w nowym, tj. Komfortowy+,KP jest już w pakiecie, ogółem doszło 8 kanałów. Cena ta sama, zmiana za free.

 

Co do pytania w temacie, to ja wolę Cinemax, Filmbox jest ... taki sobie w porównaniu z CM.

 

Oferta pakietowa C+ : http://www.cyfraplus.pl/_pro_oferta-pakietowa-pro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię że nie przeszkadza wam jakość obrazu. Jest poniżej krytyki, no pmoże poza filmboxem HD ale tam tłuką przez cały kwartał kilk filmów na okrągło. Moim zdaniem powinni połączyć HBO z Cinemax i Filmboxy z nadchodzącym nFilm. Byłoby z porzytkiem dla obu stron. Mniej powtórek i lepszy obraz. 3 pakiety premium na rynku by wystarczyły. VOD się rozpycha łokciami, więc nie ma sensu marnowac tyle miejsca na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden wart drugiego, ponieważ nie sa to żadne kanały Premium! No chyba że filmy z Filmboxa te do których ma prawa SPI były by tylko tam a nie w Canal+, Ciekawe do kiedy Canal+ ma podpisana umowe z SPI. Wie ktoś moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem SPI i ich polityki. Na Filmboxie HD film "Wojny domowe / East Is East (1999)" leci w bardzo dobrej jakości, natomiast na standardowym Filmboxie ten sam film wygląda jakby to był jakiś marny divx czy kaseta VHS (do tego emitowany w 4:3 zamiast przynajmniej w letterboxie). Jak mając dostęp do kopii HD danego filmu można tak schrzanić emisję SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...